Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(_Feja_ @ 2009 12 04, 23:56)
Liejimo galimybes didesnes.. su storiais, formom, o ir atliekamo sidabro gabaliuku esama (su viela dirbant vis galiukai lieka, kurie pas mane pvz kol kas stovi nepanaudoti ir siaip vis sidabro lauzo kaupiasi) ax.gif toliau pats darbas.. viena karta susikurus kokia forma, galima lieti ne karta, o va skarda ir karpyti tiksliai ir lituoti reikes kas karta  ax.gif
Kol dar normaliai nelieju, aisku galiu ir klysti..

Paisyt niekad nemokejau, o vaizda ka as matau mintyse, ka reikia islieti, kitaip perteikti sunku  blush2.gif

Tu kažkaip ne taip įsivaizduoji liejima, juk iš lubų neišliesi, tam reikia etalono, o tai jau aukščiausios klasės juvelyrika, jei sugebėsi pasidaryt etaloną, tai jau tikrai sugebėsi ir kaskart pasidaryti formą, nes tai nėra sudėtinga ir mažai rinkai tikrai to nereikia. O gal tu ketini flagijuot? T.Y. nusipirkt patinkantį žiedą ir jį liet? Nepyk, bet man atrodo labai naivios kalbos apie liejimą, kai dar net litavimo lempos neturi, o kaip suprantu ir nelabai isivaizduoji kaip su ja dirbti, kur jau ten liejimas.
Atsakyti
Cezi, kaip suprantu tu darbe lieji, o darydama kazka savo kurybos apsieini be liejimo. tuo viskas ir pasakyta rolleyes.gif .
ir as kai buvau vieno juvelyro seminare, tai jis savo kuryboje taip pat liejimo nenaudoja.

ir cia kaip suprantu nera lietu darbu g.gif
http://www.smallgall...darbai.php?ID=9
Atsakyti
cezi, plagijuot neketinu.
O patirties tikrai per maza, kad galeciau gincytis blush2.gif Gal ateity priminsiu sita klausima. Bet dabar kadangi neturiu ka pastatyti pries tamstos argumentus, belieka sutikti su tuo, kad greiciausiai ne taip isivaizduoju liejima. 4u.gif Atsiprasau, jei mano naivumas erzina. blush2.gif

O cia siaip idomumo delei.
XIVa liejimo forma. Smiltainis. Rasta Lietuvoj.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 12 05, 14:38)
Cezi, kaip suprantu tu darbe lieji, o darydama kazka savo kurybos apsieini be liejimo. tuo viskas ir pasakyta  rolleyes.gif .
ir as kai buvau vieno juvelyro seminare, tai jis savo kuryboje taip pat liejimo nenaudoja.

ir cia kaip suprantu nera lietu darbu  g.gif
http://www.smallgall...darbai.php?ID=9

keleta darbelių ar atskitų elementų tikrai yra išlieti.
Atsakyti


ir cia kaip suprantu nera lietu darbu g.gif
http://www.smallgall...darbai.php?ID=9
[/quote]


Ačiū už nuorodą, širdis atsigauna žiūrinėjant thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 12 05, 12:38)
Cezi, kaip suprantu tu darbe lieji, o darydama kazka savo kurybos apsieini be liejimo. tuo viskas ir pasakyta  rolleyes.gif .
ir as kai buvau vieno juvelyro seminare, tai jis savo kuryboje taip pat liejimo nenaudoja.

ir cia kaip suprantu nera lietu darbu  g.gif
http://www.smallgall...darbai.php?ID=9

Ne aš darbe nelieju, tam yra atskiras cechas ir būrys žmonių, kuris atlieka tą darbą, aš darau vienetinius gaminius ir/arba etalonus.
O tas juvelyras nenaudoja savo kūryboj liejimo, nes nėr ten ką naudoti
Papildyta:
QUOTE(_Feja_ @ 2009 12 05, 14:51)
cezi, plagijuot neketinu.
O patirties tikrai per maza, kad galeciau gincytis  blush2.gif Gal ateity priminsiu sita klausima. Bet dabar kadangi neturiu ka pastatyti pries tamstos argumentus, belieka sutikti su tuo, kad greiciausiai ne taip isivaizduoju liejima.  4u.gif Atsiprasau, jei mano naivumas erzina.  blush2.gif

O cia siaip idomumo delei.
XIVa liejimo forma. Smiltainis. Rasta Lietuvoj.
user posted image

Nei jis mane erzina, nei ką, tiesiog tu koncentruoji savo dėmesį ne ten kur reikėtų, t.y. pradedi iš kito galo. O tavo nuotraukoj smiltainis juk ant medžio neisaugo, juk kažkas iš pradžių pagamino tą gaminį (etaloną) o tik tada pagal jį darė formą ir liejo jų daug vienodų, o ne atvirkščiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cezi: 06 gruodžio 2009 - 16:49
Kur visi staiga prapuolė...vis įlendu pažiūrėti kas naujo ir nustembu.
Tikriausiai greitai galėsime pamatyti daug naujų gražių darbelių... rolleyes.gif
Atsakyti
o tu gal jau art clay siuntiesi?

su kuo reikia zalvari lituot?


o cia man Burbanti atsiunte, kad ideciau mirksiukas.gif

bandziau lieti ,kad parodyti Fejai,bet...idek butinai mano nuotrauka merginoms ir pasakyk ,kad tik nepirktu va sito liejimo kaušiuko is Amerikos .Niekam tikes ,visiskai jame nesilydo ,visi sonai atsokinejo ,atsilupinejo ,spizius sutrukinejo(pasirodo ,kad jis tik uzlietas ,o ne solidus).Man jis kainavo (su parsiuntimu) virs£30 svaru ..ir niekam tikes .


user posted image

cia su ta "zuvimi" manau toks kaip tik vienetiniam liejimui, nes antra karta nebelabai ir panaudosi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 10 gruodžio 2009 - 22:25
QUOTE(naca @ 2009 12 10, 22:20)


su kuo reikia zalvari lituot?



turiu omenyje lydmetali rolleyes.gif
Atsakyti
man tai patinka auskarus vert...
darysiu dovanom ir sau ..uzsisakiau swarovskiu , sidabro ruosiniu..
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 12 10, 23:20)
o tu gal jau art clay siuntiesi?

su kuo reikia zalvari lituot?
o cia man Burbanti atsiunte, kad ideciau mirksiukas.gif
[i]
bandziau lieti ,kad parodyti Fejai,bet...idek butinai mano nuotrauka merginoms ir pasakyk ,kad tik nepirktu va sito liejimo kaušiuko is Amerikos .

aciu Burbanti 4u.gif 4u.gif 4u.gif

naca, jei labai stipriai neklystu, ir atmintis neapgauna, kazkur cia skaiciau, kad pamaise kazkas sidabro lydmetali su zalvariu ir tada litavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 12 10, 23:12)
turiu omenyje lydmetali rolleyes.gif

As su sidabro lydmetaliu lituoju.
Atsakyti