Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(naca @ 2009 12 11, 00:12)
turiu omenyje lydmetali rolleyes.gif



Aš tai lituoju su sidabro lydmetaliu.Kiek žinau galima ir su kitokiu lydmetaliu lituoti.Nusipirkau kažkokį lydmetalį senukuose, bet dar nepabandžiau.
Atsakyti
o tai kazi , ar jo nesimato, jei pabega g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 12 12, 00:49)
o tai kazi , ar jo nesimato, jei pabega g.gif



Matosi sidabro lydmetalis, bet jis lengvai nusišveičia.
Šiandien buvau nuėjusi pas juvelyrą pasikonsultuoti dėl šratų poliravimui.Tai man išaiškino, kad indiški šratai yra nekokybiški blogai poliruoja.Rekomendavo lenkiškus geriausiai tinka vieno milimetro, bet jie labai brangūs.Tai sakė reikia bent dviejų milimetrų šratų(jie pigesni).Į bugną reikia dėti vienos rūšies šratus.
Atsakyti
o as nuziurejau maisytus sratus, berods vokiskus.
o tas magnetines adatas taip pat butina det?
Atsakyti
Sveikos , radau jusu temele , g.gif truputi paskaitinejau, ir norejau paklausti ax.gif ar galima sidabrinius daikciukus padengti auksu , ir gal zinot kas galetu padaryti ?
Atsakyti
O as tai laukiu nmaujo liejimo kauselio.Ziuresim koks sitas bus .
Tiesa ,paskutinis mano darbas (su perlu) suluzo negriztamai ...gaila . verysad.gif
Duzgai,sakei ,kad atsiusi detalesnes nuotraukas ,kaip viskas pritvirtinta tame tavo liuksiskame atradime-poliruoklyje .Ar dar nepersigalvojai? Nes as meistrausiu sau toki greitu laiku (kai jogurtu nusipirksiu) biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 15 gruodžio 2009 - 20:53
QUOTE(burbanti @ 2009 12 15, 20:49)
O as tai laukiu nmaujo liejimo kauselio.Ziuresim koks sitas bus .


Sveika sugrįžus,
Burbanti, aš tai žinok apsienu be liejimo kaušelio, o tiesiog lydau šamotiniame indelyje. Tai va, noriu paklausti, ar verta tą kaušelį naudoti, ta prasme, ar daug patogiau su juo dirbti?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti