Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

Mano plaukai labai labai ilgai auga, ir labai nusiura, skilineja galiukai..Ir ko tik nedarau:kaukes dedu, balzama visada naudoju, geriu vitaminus(bet ne specialiai plaukams), galu gale, kiek pasiekiu, tiek iskarpau suskilinejusius plauku galiukus...Gal galite ka nors patarti?
Atsakyti
Turejau ta pacia problema.Plaukai augo labai letai,o galiukai siaubas,kaip skilinedavo,tiesiog nebematydavau prasmes ju kirpt,nes po keliu dienu vel tas pats budavo.Nezinau,kas pasidare,bet per nestuma plaukai susitvarke,atsigavo.Nestumo pradzioj jie vos sieke pecius.O dabar jau jie iki puses nugaros.Pastebejau,kad plaukus neblogai veike Panten sampunas,Golden line .Plaukai nustojo skilinet.Bet as jo sunaudojau ne buteliuka ir ne du,o daugiau,ir balsama ta pati.Dabar pakeiciau sampuna,bet turbut vel teks grizt,nes ziuriu,galiukai lyg ir vel pradeda skilinet.Tik dabar kita beda turiu.Matyt del to,kad maitinu,labai pradejo slinkt plaukai,bet tikiuos,tai laikina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cheburashka: 23 balandžio 2004 - 20:12
Man tas Panten sampunas netinka, ko tai puciasi plaukai..Gal man nusipikrti nauja Garnier sampuna, kur tipo, skatina plauku augima? Bet as sampunas gali padeti? g.gif
Atsakyti
QUOTE (kutveluke @ 2004 04 23, 20:32)
Man tas Panten sampunas netinka, ko tai puciasi plaukai..Gal man nusipikrti nauja Garnier sampuna, kur tipo, skatina plauku augima? Bet as sampunas gali padeti? g.gif

as gerdavau vitaminus A+E,kapsulese,nuo ju plaukai geriau augdavo,atrodydavo labai graziai,zvilgedavo,nagai geriau augdavo.
kiek zinau yra dar vitaminai,tik nezinau ar teisingai parasysiu pavadinima capivit forte
Atsakyti
O man kaip tik nestumo pabaigoj taip pradejo skilineti plauku galai, blink.gif O po kiekvieno plovimo Wella Pro Hairkauke naudoju, kuri pries tai buvo super... unsure.gif Nzn, labai geru atsiliepimu girdejau apie plauku prieziuros priemones su linu semenu aliejum (Sarmoj, apie 50 lt.). Jei dabar po gimdymo padetis nepageres, matyt, tex pirkti... g.gif
Atsakyti
Sveika kas menesi pakirpti plauku galiukus po koki centimetra, tik ne kirpyklini, kur 10cm pakerpa, o normalu centimetra wink.gif smile.gif
Atsakyti
rameda......nu nemanu kad kiekviena menesi sutiktum pakirpti galiukus centrimentra kai plaukai auga negreitai.....kirpsi po centrimenta...kol viena menesi pastebesi kad visai plauku nebera..... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Isabelle @ 2004 04 24, 08:22)
rameda......nu nemanu kad kiekviena menesi sutiktum pakirpti galiukus centrimentra kai plaukai auga negreitai.....kirpsi po centrimenta...kol viena menesi pastebesi kad visai plauku nebera..... biggrin.gif

Mano plaukai ilgi, tai gal ne taip jauciasi, kad pakerpu kas menesi...
unsure.gif

Tai gal tada mano plaukai ne nuo to greiciau auga g.gif huh.gif
Bet kad storesni nuo to ir nera beviltiskai nutriuse tai tikrai.. smile.gif
Atsakyti
rameda..plauku galiukus pakirpti yra labai gerai.......tipo lengviau plaukas kvepuoja.....ir greiciau auga.....


Papildyta @ [mergetime]1082789165[/mergetime]
plaukai per menesi centimetra tikrai nepaaugs....tai jei kirpsi kas menesi po centimetra......tai plaukai labai greitai is ilgu pasidarys trumpi.....
Papildyta @ [mergetime]1082789245[/mergetime]
kalba eina apie neaugancius plaukus....yra plauku kurie auga per greitai...tada kirpimas kas menesi labai tinka.....
Atsakyti
QUOTE (Cheburashka @ 2004 04 23, 20:11)
Turejau ta pacia problema.Plaukai augo labai letai,o galiukai siaubas,kaip skilinedavo,tiesiog nebematydavau prasmes ju kirpt,nes po keliu dienu vel tas pats budavo.Nezinau,kas pasidare,bet per nestuma plaukai susitvarke,atsigavo.Nestumo pradzioj jie vos sieke pecius.O dabar jau jie iki puses nugaros.Pastebejau,kad plaukus neblogai veike Panten sampunas,Golden line .Plaukai nustojo skilinet.Bet as jo sunaudojau ne buteliuka ir ne du,o daugiau,ir balsama ta pati.Dabar pakeiciau sampuna,bet turbut vel teks grizt,nes ziuriu,galiukai lyg ir vel pradeda skilinet.Tik dabar kita beda turiu.Matyt del to,kad maitinu,labai pradejo slinkt plaukai,bet tikiuos,tai laikina.

Nenoriu liūdinti,bet per nėštumą plaukai susitvarko,netgi jų priauga daugiau,tai įvyksta dėl to,kad nėštumo metu gaminasi mūsų organizme papildomi hormonai.
Ar pilvukas nėštumo metu neapaugo lengvais pūkeliais? blink.gif
Na,o po gimdymo naturalu,kad tie papildomi plaukai pradeda slinkti ir tada atrodo
jog plaukai slenka kuokštais.Laikui bėgant,maždaug po gimdymo per 8-10 mėn.
(vėl tas kiekvienam labai indvidualiai) jie visi išslenka ir tada sustoja wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Driade @ 2004 04 23, 21:00)
O man kaip tik nestumo pabaigoj taip pradejo skilineti plauku galai,  blink.gif  O po kiekvieno plovimo Wella Pro Hairkauke naudoju, kuri pries tai buvo super... unsure.gif  Nzn, labai geru atsiliepimu girdejau apie plauku prieziuros priemones su linu semenu aliejum (Sarmoj, apie 50 lt.). Jei dabar po gimdymo padetis nepageres, matyt, tex pirkti... g.gif

Gali būti,kad tau trūksta vitaminų plaukams?Tada reikėtų padidinti dozes. wink.gif

P.S.dar girdėjau,kad labai sustiprina plaukų šaknis-Čemeryčių vanduo ir auga tada
jie gerai wink.gif Pabandykit,parsiduoda vaistinėse ir kainuoja nedaug biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piplys: 25 balandžio 2004 - 11:32
noriu ilgu plauku! gal zinote kokiu priemoniu skatinanciu ju augima? sampunu, vaistuku.. zodziu, kad tik padetu wink.gif
Atsakyti