Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

jei plaukai sveiki, niekaip ju nepaskatinsi. Jie patys augs, bet ne daugiau, nei 1-1.5 cm per menesi. gali nebent juos "prisiklijuoti", t.y. dirbtinai prisiauginti.
Atsakyti
perukas irgi gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE (artyn @ 2004 05 31, 07:38)
noriu ilgu plauku! gal zinote kokiu priemoniu skatinanciu ju augima? sampunu, vaistuku.. zodziu, kad tik padetu wink.gif

Hmmm... geras noras smile.gif
Yra ivairiu istrauku, alieju, kaukiu, kurios stimuliuoja plauku saknies svoguneli smile.gif
Tos prabangios ir brangios - pinigai oran paleisti (bent jau man). Yra lietuvisku zoliu istrauku: pvz.: dilgeliu - pries plaunant galva isitrynei, palaikei 10 min, ir taip menesiuka smile.gif Tada latviu, rusu kosmetika man patiko. Mes siaurietes, tai mums ir naudot tai kas pritaikyta "shiaurietems" smile.gif "Dzintars" - yra labai smirdintis balzamas pries plovima. Labai daug zoliu ieina (ir sibiro azuolas, ir arbatmedzio aliejus, ir dar daugybe). Bent jau "dirbau" gera menesi - plaukai atsigavo ir man dabar smagu smile.gif

Bet shiaip, tai kiekvienas plaukas turi savo augimo riba. Jei jis vadinamo "trumpo gyvenimo" - daryk ka nori, neaugs daugiau nei jam skirta.

Atsakyti
Yra vitaminai vokiečių vaistinėj. Tik bjaurybės brangūs labai (apie 200lt). Bet , kas bandė- sakė tikrai thumbup.gif Pavadinimo nepamenu, bet vaistinikės juos žino, kai paklausi...
Atsakyti
blink.gif vitaminus uz 200 as irgi prisiminciau
as irgi plaukus auginu ir greitai ilgi butu gerai, bet jau uz 200 tai nepirkciau, na nebent per savaite, na gerai per 2, 15 cm priaugtu laugh.gif
Atsakyti
o mano plaukai auga kaip ant mieliu,net nervina g.gif man rodos, jokie vitaminai neitakoja ju augimo geicio,nebent stipruma pacio plauko.. g.gif
Atsakyti
geriausias budas uzsiaugint plaukus-nestumas thumbup.gif nesciom sako,greit auga. Man asmeniskai nuo nestumo pradzios iki kol vaikui metai suejo is trumpu uzaugo iki ilgu (ilgis iki liemenuko sagteles,gerai paaiskinau,ane? biggrin.gif biggrin.gif )
Atsakyti
As ir noriu ilgu ilgu.. sveiku sveiku.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE (mamulia @ 2004 05 31, 17:26)
geriausias budas uzsiaugint plaukus-nestumas thumbup.gif nesciom sako,greit auga. Man asmeniskai nuo nestumo pradzios iki kol vaikui metai suejo is trumpu uzaugo iki ilgu (ilgis iki liemenuko sagteles,gerai paaiskinau,ane? biggrin.gif biggrin.gif )

jou,mamulia, dabar kai laukiuosi,plaukai auga beprotisku greiciu blink.gif blink.gif beje,nagai irgi(ko nebuvo simta metu g.gif )vadinasi reiks peret vaikucius kasmet clap.gif
Atsakyti
neerzinkit cia musu, nes kai kas ne vaiku, nei plauku ar nagu turi laugh.gif
o man per 5 menesius koki 7-8cm uzaugo, tai nezinau cia tipo greit auga ar ne g.gif
bet dabar kad kas per menesuka 10 cm pridetu, neuzpykciau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Tushka @ 2004 05 31, 14:51)
Hmmm... geras noras smile.gif
Yra ivairiu istrauku, alieju, kaukiu, kurios stimuliuoja plauku saknies svoguneli smile.gif
Tos prabangios ir brangios - pinigai oran paleisti (bent jau man). Yra lietuvisku zoliu istrauku: pvz.: dilgeliu - pries plaunant galva isitrynei, palaikei 10 min, ir taip menesiuka smile.gif Tada latviu, rusu kosmetika man patiko. Mes siaurietes, tai mums ir naudot tai kas pritaikyta "shiaurietems" smile.gif "Dzintars" - yra labai smirdintis balzamas pries plovima. Labai daug zoliu ieina (ir sibiro azuolas, ir arbatmedzio aliejus, ir dar daugybe). Bent jau "dirbau" gera menesi - plaukai atsigavo ir man dabar smagu smile.gif

Bet shiaip, tai kiekvienas plaukas turi savo augimo riba. Jei jis vadinamo "trumpo gyvenimo" - daryk ka nori, neaugs daugiau nei jam skirta.

Tushka, nieko nesu girdejusi apie tokias priemones. kur ju butu galima isigyti?
Atsakyti
Suprantu puikiai:
ir as tipo auginu plaukus,nu neauga jie man. Bet kaip nusiunciu saviskiams foto,tai visi: ocho...... kokios kasos pas tave ohmy.gif !!! Nes visa gyvenima turejau tik trumpus,trumpus, o dabar jau tuoi pecius sieks. Bet itariu,kad tuoi kirpsiu ,jau nervina jie mane,nes karstis pas mus +30.
Atsakyti