Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

Per nėštumą plaukai užaugo ilgi, bet po gimdymo praėjus 4 mėn. pradėjo slinkti, tai ir dabar dar vis nebaigia. Teko plaukus vis trumpint, trumpint... Nebežinau jau ir ką ir daryt? Vitaminus naudojau, kaukes ir geriausius šampūnus g.gif
Atsakyti
o kokie plaukai yra ilgi? iki subines? ar kiek zemiau peciu...
Atsakyti
QUOTE (Sara @ 2004 06 01, 01:17)
o kokie plaukai yra ilgi? iki subines? ar kiek zemiau peciu...

Iki peciu:- pusilgiai.
Zemiau peciu:- ilgi.
Atsakyti
QUOTE (oksanita @ 2004 05 31, 18:22)
Iki peciu:- pusilgiai.
Zemiau peciu:- ilgi.

aisku, tada mano ilgi...
Atsakyti
Ir as noriu ilgu plauku, bet rupuzes neauga, luzineja, sakojasi.. mad.gif Jau tiek visko bandau, ir sampuna gera nusipirkau, kuris atsato plauku struktura, ir krema plauku galiukas, ir vitaminus geriu, niekas nepadeda..O taip noriu ilgu, sveiku, stipriu plauku.. sad.gif Gal tos zoleles padedu, bet ne man terliotis, neturiu kantrybes, o dar klausimas ar pades, ar tiks.. dry.gif
Atsakyti
nu mano beveik iki juosmens smile.gif tai netrumpi gal.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Isimylejus @ 2004 05 31, 21:04)
Ir as noriu ilgu plauku, bet rupuzes neauga, luzineja, sakojasi.. mad.gif Jau tiek visko bandau, ir sampuna gera nusipirkau, kuris atsato plauku struktura, ir krema plauku galiukas, ir vitaminus geriu, niekas nepadeda..O taip noriu ilgu, sveiku, stipriu plauku.. sad.gif Gal tos zoleles padedu, bet ne man terliotis, neturiu kantrybes, o dar klausimas ar pades, ar tiks.. dry.gif

Plaukų galiukams man labai padėjo Loreal firmos aliejukas. Dabar irgi bandau auginti plaukus, negreitai auga, bet bent jau nesišakoja galiukai. wink.gif
Atsakyti
QUOTE (artyn @ 2004 05 31, 18:01)
QUOTE (Tushka @ 2004 05 31, 14:51)
Hmmm... geras noras smile.gif
Yra ivairiu istrauku, alieju, kaukiu, kurios stimuliuoja plauku saknies svoguneli smile.gif
Tos prabangios ir brangios - pinigai oran paleisti (bent jau man). Yra lietuvisku zoliu istrauku: pvz.: dilgeliu - pries plaunant galva isitrynei, palaikei 10 min, ir taip menesiuka smile.gif Tada latviu, rusu kosmetika man patiko. Mes siaurietes, tai mums ir naudot tai kas pritaikyta "shiaurietems" smile.gif "Dzintars" - yra labai smirdintis balzamas pries plovima. Labai daug zoliu ieina (ir sibiro azuolas, ir arbatmedzio aliejus, ir dar daugybe). Bent jau "dirbau" gera menesi - plaukai atsigavo ir man dabar smagu smile.gif

Bet shiaip, tai kiekvienas plaukas turi savo augimo riba. Jei jis vadinamo "trumpo gyvenimo" - daryk ka nori, neaugs daugiau nei jam skirta.

Tushka, nieko nesu girdejusi apie tokias priemones. kur ju butu galima isigyti?

Artyn, Droge galima rasti, Vilniuje Traku g. yra rusiskos kosmetikos parduotuve (manau, kad ju daug kur yra ) smile.gif
Daug ka bandziau, gal pora metu dideles "investicijas dariau i plaukus" smile.gif Jei yra laisvu piniguku - kodel neisbandzius gydomos kosmetikos, kuri ir kaina gera turi?! Bet nereikia pamirsti ir naturaliu priemoniu smile.gif IR dar kas - kantrybe ir darbas tikrai "paaugins ir pastiprins" smile.gif

Nustojus vartoti kontraceptines tabletes, "pasibaigus" nestumo spec. hormonams, turint problemeliu su iv. liauku veikla - pirmiausiai reaguoja plaukuciai ir naguciai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (oksanita @ 2004 05 31, 18:06)
Suprantu puikiai:
ir as tipo auginu plaukus,nu neauga jie man. Bet kaip nusiunciu saviskiams foto,tai visi: ocho...... kokios kasos pas tave ohmy.gif !!! Nes visa gyvenima turejau tik trumpus,trumpus, o dabar jau tuoi pecius sieks. Bet itariu,kad tuoi kirpsiu ,jau nervina jie mane,nes karstis pas mus +30.

Nesikirpk, pleaseeee rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Manguste @ 2004 05 31, 21:17)
Plaukų galiukams man labai padėjo Loreal firmos aliejukas. Dabar irgi bandau auginti plaukus, negreitai auga, bet bent jau nesišakoja galiukai. wink.gif

kai sakojasi galiukai plaukai auga, bet daug dazniau as juos trumpindavai ("nevaiksciosi gi nutriusus"), o kai pradejau naudoti nivea kremuka plauku galiuku stiprinimui, visai neskilinejo ir tikrai jauciasi, kad jie gan greitai auga thumbup.gif
Atsakyti
man auginti plaukus padejo aisku vaikas ( kirpeja jau tikrai ne primoj vietoj wink.gif 0... paskui siulau isbandyti FITOVAL sampuna- jis nebrangus ir skatina plauku augima, gydo ir t.t.....paskui plaukus tausoja sampunas PREGANE- jo yra tik vaistinese , kaina muo 13.50 iki 20 Lt, bet liux daiktas, ypac jei plaukai linke riebaluotis rolleyes.gif... ir reik nepamirsti laikas nuo laiko pakirpti galiukus...
Atsakyti
As irgi noriu ilgu plauku. Buvo metas kai man jie neaugo t.y. nutrupedavo galiukai ir plaukai vis trumpedavo nepriklausomai kerpi galiukus ar ne. Bet vat atradau sampuna Loreal Elvital su keramidu R ir balzama prie jo. Tas keramidas R atstato pazeistas plauku vietas (ar kazkas panasaus). Zymu pagerejima pastebejau jau po keliato plovimu. O dabar tokia problema kaip skilinejantys galiukai visai pamirsau. Aisku plaukai auga tokiu paciu greiciu kaip ir augo, bet trumpeja tikrai leciau smile.gif Per pusmeti mano plaukai is trumpu virto pusilgiais, dar pusmetis ir bus ilgi smile.gif
Atsakyti