Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 01 28, 11:50)

tik norėjau pasakyti, kad man visai lengvai išsiplauna varnalėšų aliejus, plaunu kaip ir įprastai, du kartus ir po to balzamas

Pirmas blynas visada prisvilęs blush2.gif Antrą kartą per du kartus išploviau thumbup.gif Gal pirmą kartą tepdama padauginau g.gif Galiu pasakyti,kad po dviejų plovimų,jau mažiau slenka plaukai thumbup.gif dar slenka,bet ne tiek kiek ankščiau doh.gif dabar liko tik rasti sau tinkamą šampūną ir balzamą rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

O kai norit uzsiauginti plaukus- kas kiek laiko galiukus pakerpat?

Atsakyti
Man tai kirpėja "išdrąskė" visus plaukų galus, padarė paslaudą, išplonino kiek įmanoma. Tai dabar bandau galiukus labai gerbti ir mylėti ax.gif
Gal turit atradusios kokią thumbup.gif priemonę plaukų galiukams?
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2006 02 11, 08:00)
Sveikutes  4u.gif

O kai norit uzsiauginti plaukus- kas kiek laiko galiukus pakerpat?


Kai auginu plaukus - kaip tik šiuo metu - pasikerpu kas 5 mėnesius.

QUOTE(jadzka @ 2006 02 11, 08:27)
Gal turit atradusios kokią  thumbup.gif  priemonę plaukų galiukams?


Man super priemonė - Avon serumas plaukų galiukams. Kai pradėjau naudoti prieš keletą metų, skilinėjančių galiukų nebėra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 02 11, 10:24)
Kai auginu plaukus - kaip tik šiuo metu - pasikerpu kas 5 mėnesius.
Man super priemonė - Avon serumas plaukų galiukams. Kai pradėjau naudoti prieš keletą metų, skilinėjančių galiukų nebėra thumbup.gif


Gal ir nieko, turėjau ir aš senovėj tokį ax.gif gal reiks paprašyt kad kas užsakytų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 02 11, 10:24)
Kai auginu plaukus - kaip tik šiuo metu - pasikerpu kas 5 mėnesius.
Man super priemonė - Avon serumas plaukų galiukams. Kai pradėjau naudoti prieš keletą metų, skilinėjančių galiukų nebėra thumbup.gif



As irgi kaip ir tu plauku galiukus pakerpu 2 kartus i metus ir pradejau nauduoti seruma is Avono,labai patinka,o siaip anksciau pastoviai naudojau ivairius serumus ir kremukus ir viskas ok ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mintee @ 2006 02 11, 08:00)
Sveikutes  4u.gif

O kai norit uzsiauginti plaukus- kas kiek laiko galiukus pakerpat?


na kadangi paskutinį kartą mano plaukai , kurie siekė juosmenį buvo negailestingai nukirpti iki ausų doh.gif ir dabar vėl auginami, tai plaukų galiukus kerpu kas kokius 4 mėn.
bet daugiau niekada gyvenime nekarpysiu plaukų , nes kirpėja kaip ir Jadzkai pasistengė..... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 02 11, 15:33)
na kadangi paskutinį kartą mano plaukai , kurie siekė juosmenį buvo negailestingai nukirpti iki ausų  doh.gif  ir dabar vėl auginami, tai plaukų galiukus kerpu kas kokius 4 mėn.
bet daugiau niekada gyvenime nekarpysiu plaukų , nes kirpėja kaip ir Jadzkai pasistengė.....  verysad.gif


Aš kas pora mėn, padailinu formą. Dabar kaip tik reiktų tai padaryt. Gal kas galit rekomenduot kokią kirpėją Šiaurės Miestely?
Atsakyti
auginu plaukucius ir as dabar, noriu naturaliu ir sveiku ax.gif jau metus nedazau, tik xna ir basma patamsinu likusius is anksciau dazytus plaukus, palyginu spalva rolleyes.gif neseniai matavau, kad lygiai per metus laiko man paaugo apie 16 cm. tai manau, kad rezultatas neblogas + galiuku pakirpimai rolleyes.gif naudoju varnalesu, semenu, jojobos, migdolu aliejus pries plovima ir semidilino bei henna plus aliejukus po plovimo, dar ampoles su placenta ir visokiu nuoviru zoleliu skalavimai....plaukuciai tikrai atsigauna thumbup.gif gyvenime nebedazysiu jokia chemija schmoll.gif gal zinok, kiek per menesi paauga plaukuciai? girdejau , kad apie 1 cm....bet cia turbut kaip kam rolleyes.gif kokius dar aliejukus ar priemones naudojat augimui paspartinti ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 11, 14:45)
Aš kas pora mėn, padailinu formą. Dabar kaip tik reiktų tai padaryt. Gal kas galit rekomenduot kokią kirpėją Šiaurės Miestely?


Jadzka, tai nebūtų Šiaurės miestelis, o arčiau Kalvarijų turgaus, bet pasiūlysiu: mano ir dukryčių superinė kirpėja Eglė, tel. 2751804, grožio salone Kalvarijų 77 - naujas toks pastatas prie sankryžos, kur yra bistro ir dar kelios įstaigos.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2006 02 11, 22:21)
Jadzka, tai nebūtų Šiaurės miestelis, o arčiau Kalvarijų turgaus, bet pasiūlysiu: mano ir dukryčių superinė kirpėja Eglė, tel. 2751804, grožio salone Kalvarijų 77 - naujas toks pastatas prie sankryžos, kur yra bistro ir dar kelios įstaigos.

Žinau šitą pastatą biggrin.gif
O kaip pas ją kainekės? Kad nereiktų kokio 100 Lt. už kirpčiukų pakirpimą suplot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 12, 02:17)
Žinau šitą pastatą biggrin.gif
O kaip pas ją kainekės? Kad nereiktų kokio 100 Lt. už kirpčiukų pakirpimą suplot  blush2.gif


Oi ne! lotuliukas.gif Daugiausia esu mokėjusi 25 Lt. Kolegė kirposi, tai mokėjo 30 Lt, gal jos plaukų daugiau, ar kirpimas koks mandresnis, nežinau. g.gif O dukras apkerpa už 20 Lt.
Aš visada atėjusi pasakau, ko iš kirpimo noriu, tada taip ir padaro. Plaukai mano pobjauriai, banguoti, verpetuoti, ne visos gražiai sutvarkydavo, o Eglė - visada rezultatas būna toks, kokio noriu thumbup.gif
Atsakyti