Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

QUOTE(Miaška @ 2006 02 12, 12:26)
Oi ne! lotuliukas.gif  Daugiausia esu mokėjusi 25 Lt. Kolegė kirposi, tai mokėjo 30 Lt, gal jos plaukų daugiau, ar kirpimas koks mandresnis, nežinau. g.gif  O dukras apkerpa už 20 Lt.
Aš visada atėjusi pasakau, ko iš kirpimo noriu, tada taip ir padaro. Plaukai mano pobjauriai, banguoti, verpetuoti, ne visos gražiai sutvarkydavo, o Eglė - visada rezultatas būna toks, kokio noriu thumbup.gif


TAi tikrai reiks nueiti biggrin.gif
O klausimukas - kokio ji amžiaus? Nes turiu jau tokį prietarą....
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 01 24, 13:49)
o man zinokit tas varnalesu aliejus nieko gero  schmoll.gif  bet kas vienam netinka, kitam gali labai tikti  smile.gif  man labai patinka vo5 karstas aliejus plaukams, pasildai truputi ir palaikai minute laiko, o plaukai tokie svelnuciai ir parasyta, kad jo efektas jauciamas 4 plovimus..nu man bent jau jis tiko ir patiko  biggrin.gif tokiu budu atgaivinti gali pazeistus plaukus, bet kad augima skatina tai neaisku  rolleyes.gif



Ir man sis aliejus labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 12, 11:33)
TAi tikrai reiks nueiti biggrin.gif
O klausimukas - kokio ji amžiaus? Nes turiu jau tokį prietarą....


Amžiaus tai nežinau... Atrodo lyg iki 30-ties būtų... g.gif Na, maximum - trisdešimties, bet čia tik pagal atrodymą.
Vienžo, ne senutė, bet ir ne piemenka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 12, 11:33)
TAi tikrai reiks nueiti biggrin.gif
O klausimukas - kokio ji amžiaus? Nes turiu jau tokį prietarą....


Vot čia, tai man įdomu... kas per prietaras? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Quba @ 2006 02 22, 18:08)
Vot čia, tai man įdomu... kas per prietaras?    bigsmile.gif


Tiesiog, kažkada mane kirpo jauniklė - tai bisiškas pravalas buvo. Išgrąskė plaukus, ir dar sėdėt turėjau daugiau nei valandą doh.gif:
Ir kelis kartus kirpo moteriškės virš 40. Tai irgi kai nukirpdabo kaip normalu būtų prieš 20 metų. Jos tiesiog nesugeba šiuolaikiškai kirpt.

Labiausiai patinka kokių 28 - 35 metų kirpėjos. aišku, +/- keli metai dar nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 22, 17:13)
Labiausiai patinka kokių 28 - 35 metų kirpėjos. aišku, +/- keli metai dar nieko biggrin.gif


Jo... nėr geriau už aukso vidurį thumbup.gif ... bet mislijau, kad ką gudresnio žinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Quba @ 2006 02 22, 19:16)
Jo... nėr geriau už aukso vidurį  thumbup.gif  ... bet mislijau, kad ką gudresnio žinai  biggrin.gif


Taij kad patirtis byloja.... nes rimtai, kiek kirpo arba jauniklė arba vyresnė - tai pravalas buvo doh.gif:
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 22, 18:37)
Taij kad patirtis byloja.... nes rimtai, kiek kirpo arba jauniklė arba vyresnė - tai pravalas buvo doh.gif:


Tep... ir dar sakoma, jog kirptis reikia tik pas malonias, nuosirdžias, gerai nusiteikusias... nes "vėdmos" , kirpdamos, neva, užneša nesėkmę topsecret.gif
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga73 @ 2006 02 21, 10:46)
Ir man sis aliejus labai patiko biggrin.gif


man irgi, reikes vel nusipirkt, nors naudoju ir varnalesu aliejuka, bet poveikio nejauciu, gal per didelio tikiuosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Quba @ 2006 02 22, 19:08)
Tep... ir dar sakoma, jog kirptis reikia tik pas malonias, nuosirdžias, gerai nusiteikusias... nes "vėdmos" , kirpdamos, neva, užneša nesėkmę    topsecret.gif
biggrin.gif


Ir dar nesikirpčiau pas ligonę - na, tuo metu negaluojančią. Mano vyrą vestuvių išvakarėse kai kirpo, tai dejavo ir už šono stvarstėsi, kažkas jai ten skaudėjo. Matytumėt, kaip smilkinius iškandžiojo - siaubazzz kažkoks, o dar tokią dieną... doh.gif O aš kartą laukdama eilėje stebėjau kaip kirpėja dirbo ir guodėsi klientei, kad jai labai aukšta temperatūra, tai ant tos klientės galvos kažkokį paukščių gripą ir suraizgė, baisiai apkirpo.
Atsakyti
Grisiu prie pagrindines temos smile.gif Plaukams auginti naudoju skatinanti plauku augima (ir stabdanti slinikima) seruma. Plaukai tikrai auga kaip pasiute - net keista - ziurineju pernai metu nuotraukas, ir matau, ant kiek paaugo blink.gif
O ir kirpeja labai isgyre plaukus - sake, kaip sviesinti atrodo puikiai, nei issauseje, nei skilineja, nei sakojasi - sako beveik nematau reikalo pakirpt net galiukus smile.gif Pirma kart isgirdau toki savo plauku ivertinima, tai pusdieni skraidziau padebesiuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 02 24, 04:04)
Grisiu prie pagrindines temos smile.gif Plaukams auginti naudoju skatinanti plauku augima (ir stabdanti slinikima) seruma.

Gal gali tiksliau parašyti kaip vadinasi, kur pirkai, kiek kainavo. Būtų didelis dėkui.
Atsakyti