Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems vaikus, neščiosioms: lengvatos,

QUOTE(slavlanta @ 2011 10 18, 21:59)
Grizau is VPA i darba, taciau po 2 menesiu vel griztu i VPA iki 3 metu del daznu susirgimu. kaip dabar daryti su darzeliu? Iki vasario nenoriu leisti, kad vel nesirgtu. Ar galima isbraukti vaika, o paskui vel irasyti i grupe, kad butu kompensacija is socialinio. Kaip tokiu atveju daroma?

galit isbraukti,bet paskui neaisku ar papulsit.
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2011 10 18, 22:10)
Manau. kad galima laikinai išbraukti iš sąrašų. O socialinę turėtumėt gauti, jei ji jums priklausytų.

Dirbs tik vyras, alga minimumas.
Papildyta:
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 18, 22:11)
galit isbraukti,bet paskui neaisku ar papulsit.

Turbut cia reikes su direktore darzelio kalbeti. Nes neleisti vaika i darzeli be priezasciu 4 men irgi turbut negalima. O gydytojas idomu ar gali duoti tokia pazyma, kad iki 3 metu nelankys darzeli del sveikatos?
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2011 10 18, 22:14)
Dirbs tik vyras, alga minimumas.
Papildyta:

Turbut cia reikes su direktore darzelio kalbeti. Nes neleisti vaika i darzeli be priezasciu 4 men irgi turbut negalima. O gydytojas idomu ar gali duoti tokia pazyma, kad iki 3 metu nelankys darzeli del sveikatos?

cia jau reikia su gidytoja kalbetis,tai nebutinai istisus menesius neleisti,savaite neleidziat i darzeli,pora dienu tegul nueina,paskui vel neleidziat,gal taip gidytoja gales israsinet pazymas,bet kai as ne gidytoja,tai nelabai zinau ka jie gali ko negali smile.gif nes kitaip prarasit vieta,bus abidna,nes paskui sunku bus vel patekti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 18 spalio 2011 - 21:41
QUOTE(slavlanta @ 2011 10 18, 22:14)
Dirbs tik vyras, alga minimumas.
Papildyta:

Turbut cia reikes su direktore darzelio kalbeti. Nes neleisti vaika i darzeli be priezasciu 4 men irgi turbut negalima. O gydytojas idomu ar gali duoti tokia pazyma, kad iki 3 metu nelankys darzeli del sveikatos?

Jūs darželyje išsiklausinėkit. Aš buvau metams išbraukus iš sąrašų vaiką, nes dažnai sirgo, sau pasiėmiau akademines, o darželyje, tik prašymą parašiau(nereikėjo iš gyd pažymos), kad laikinai išbrauktų nuo tada... iki tada... bet jūs pas save darželyje išsiklausinėkit, nes kiekvienoj savivaldoj kitaip, kaip ir kiekvienam darželyje dar ir savos vidaus taisyklės yra, kurios gali skirtis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2011 10 18, 22:47)
Jūs darželyje išsiklausinėkit. Aš buvau metams išbraukus iš sąrašų vaiką, nes dažnai sirgo, sau pasiėmiau akademines, o darželyje, tik prašymą parašiau(nereikėjo iš gyd pažymos), kad laikinai išbrauktų nuo tada... iki tada... bet jūs pas save darželyje išsiklausinėkit, nes kiekvienoj savivaldoj kitaip, kaip ir kiekvienam darželyje dar ir savos vidaus taisyklės yra, kurios gali skirtis. 4u.gif

bet i jusu vieta tai kita vaika prieme,ji gi negalejo isvaryti,kai jus jau nusprendet vel vaika vesti i darzeli g.gif
Atsakyti
QUOTE(zzitukass @ 2011 10 18, 22:47)
Jūs darželyje išsiklausinėkit. Aš buvau metams išbraukus iš sąrašų vaiką, nes dažnai sirgo, sau pasiėmiau akademines, o darželyje, tik prašymą parašiau(nereikėjo iš gyd pažymos), kad laikinai išbrauktų nuo tada... iki tada... bet jūs pas save darželyje išsiklausinėkit, nes kiekvienoj savivaldoj kitaip, kaip ir kiekvienam darželyje dar ir savos vidaus taisyklės yra, kurios gali skirtis. 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 18, 22:57)
bet i jusu vieta tai kita vaika prieme,ji gi negalejo isvaryti,kai jus jau nusprendet vel vaika vesti i darzeli  g.gif

Aciu mergaites uz patarimus. Jau buvau darzelyje, direktore auksinis zmogus. Isbrauks vaika kai baigsis biuletenis ir irasys i eile is naujo, kai bus 3 metai mes einame i savo grupe 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
nutraukiu Motinystės/vaiko priežiūros atostogas
(priklausančias kol vaikui sueis du metai), nes noriu grįžti dirbti.
Dabar vaikui 1.3m.
Vaiko priežiūros atostogas perleidžiu vyrui. Pagal naują tvarką Tėvystės atostogos jam priklausytų 40 proc. su teise dirbti.
Ar jas jam duos, jei jau porą savaičių stovi Vilniaus darbo biržoj, iki tol ilgus metus nepertraukiamai dirbo. Pagal ką ir kaip skaičiuos?
AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(almg @ 2011 10 19, 15:32)
Sveiki 4u.gif
nutraukiu Motinystės/vaiko priežiūros atostogas
(priklausančias kol vaikui sueis du metai), nes noriu grįžti dirbti.
Dabar vaikui 1.3m.
Vaiko priežiūros atostogas perleidžiu vyrui. Pagal naują tvarką Tėvystės atostogos jam priklausytų 40 proc. su teise dirbti.
Ar jas jam duos, jei jau porą savaičių stovi Vilniaus darbo biržoj, iki tol ilgus metus nepertraukiamai dirbo. Pagal ką ir kaip skaičiuos?
AČIŪ 4u.gif

neduos,nes nera kam isleisti ji i vaiko prieziuros atostogas,nera darbdavio,o birza neisleidzia.
Atsakyti
QUOTE(Mis berry @ 2011 10 17, 14:33)
Laba diena,neberandu kur dar paklausti tai klausiu cia  blush2.gif Nepykite labai 4u.gif Mes su vyru dirbame tam paciam darbe,noriu paklausti ar turime teise reikalauti ,kad kasmetines atostogos arba bent jau ju dalis mums butu suteiktos kartu? Atrodo,kad lyg ir yra tokia galimybe,bet kiek dabar skaitau darbo kodeksa nieko panasaus nerandu  doh.gif Buciau dekinga uz atsakyma  4u.gif

reikalauti neturi teises - galit tik tartis su bendradarbiais ir vadovu. Ir kuo jus turetumete buti isskirtiniai, kad dirbate kartu- nori pasakyti, nedirbantys kartu nenori kartu atostogauti?

QUOTE(slavlanta @ 2011 10 18, 22:14)
Turbut cia reikes su direktore darzelio kalbeti. Nes neleisti vaika i darzeli be priezasciu 4 men irgi turbut negalima. O gydytojas idomu ar gali duoti tokia pazyma, kad iki 3 metu nelankys darzeli del sveikatos?

gydytojas gali israsyti pazyma, kad vaikui yra reikalingas sveikata tausojamas rezimas. Tada realiai isbraukti is sarasu neturi teises, tik reiketu pasitikslinti kaip tada su ugdymui skirtais pinigais yra - reikia moketi ar ne.
Atsakyti
QUOTE(almg @ 2011 10 19, 16:32)
Sveiki 4u.gif
nutraukiu Motinystės/vaiko priežiūros atostogas
(priklausančias kol vaikui sueis du metai), nes noriu grįžti dirbti.
Dabar vaikui 1.3m.
Vaiko priežiūros atostogas perleidžiu vyrui. Pagal naują tvarką Tėvystės atostogos jam priklausytų 40 proc. su teise dirbti.
Ar jas jam duos, jei jau porą savaičių stovi Vilniaus darbo biržoj, iki tol ilgus metus nepertraukiamai dirbo. Pagal ką ir kaip skaičiuos?
AČIŪ 4u.gif



Jei tetis turi reikiama staza gaus pasalpa is sodros nors ir nedirba, nes antrais vaiko auginimo metais nereikia buti isleistam vaiko prieziuros atostogu. Butinai kreipkites i sodra ir bus suteikta kvalifikuota konsultacija. JOLANCIUK neklaidinkite zmoniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spot13: 22 spalio 2011 - 19:52
QUOTE(spot13 @ 2011 10 22, 20:51)
Jei tetis turi reikiama staza gaus pasalpa is sodros nors ir nedirba, nes antrais vaiko auginimo metais nereikia buti isleistam vaiko prieziuros atostogu. Butinai kreipkites i sodra ir bus suteikta kvalifikuota konsultacija. JOLANCIUK neklaidinkite zmoniu

Atsiprasau,kad suklaidinau,taciau pati rasiau darbe prasima iki 2 metu,ir 2 metus pasirinkau pasalpa gaudineti,todel maniau,kad visiems reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 22 spalio 2011 - 20:57
QUOTE(janone @ 2011 08 23, 19:01)
Gal ir man kas patars ax.gif Mano vaikas nuo rugsejo 1 eis i darzeli, o ir antras greit gims. Ar man priklauso kokios lengvatos darzeliuo, jei busiu motinystes atostogose? Tarkim man aktualu issiimti pazyma del vaiko lankomumo, na, kad galeciau vesti vyresneli i darzeli kada noriu ir uz tas dienas nereiketu moketu. Ar priklauso man tokia pazyma ir jei priklauso, kur ja issiimti?
Aciukas 4u.gif



QUOTE(vikosiuks @ 2011 08 23, 19:55)
pas mus pamenu kazkada taip buvo, kad issiimi is darbovietes ar is sodros dabar nebepamenu pazyma jog esi motinystes atostogose ir nunesi i darzeli - tai jei vaikas nelankydavo kokia viena diena per savaite ar dvi- neskaiciuodavo uz ja, nes buvo kazkas panasaus i laisva lankomuma, bet paskui PANAIKINO verysad.gif


Tai ar tikrai nebera jokiu lengvatu vaiko prieziuros atostogose esancioms mamoms? Kad butu galimybe nevest be pazymos kelias dienas vaiko i darzeli ir uz praleistas dienas nemoketi?
Atsakyti