Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems vaikus, neščiosioms: lengvatos,

QUOTE(anila:) @ 2011 10 25, 13:52)
Tai ar tikrai nebera jokiu lengvatu vaiko prieziuros atostogose esancioms mamoms? Kad butu galimybe nevest be pazymos kelias dienas vaiko i darzeli ir uz praleistas dienas nemoketi?

pateisinama priezastis tik kai mama yra nestumo ir gimdymo atostoguose.
Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2011 10 25, 13:52)
Tai ar tikrai nebera jokiu lengvatu vaiko prieziuros atostogose esancioms mamoms? Kad butu galimybe nevest be pazymos kelias dienas vaiko i darzeli ir uz praleistas dienas nemoketi?


Gal cia visur skirtingai, bet pas mus Tauragej tai jei esi vaiko prieziuros atostogose ir atnesi i darzeli is darbovietes isakyma , tai nereikia jokiu pateisinimu, as nevedu ir menesi ir ilgiau buna, jokiu problemu ir nereik atsiskaitinet. Klauskit pas save darzely mirksiukas.gif Nors kazkada pamenu drauge lyg sake , kad Vln jai nebuvo lengvatu jokiu g.gif
Atsakyti
Sveikos, norėjau pasiklausti ar darželyje lankant priešmokykline grupę yra skiriamas mokinio krepšelis? 4u.gif
Atsakyti
taip
Atsakyti
sveikutes, norejau paklausit, gal kas zinote, kai grizti is motinystes atostogu, po 2 metu, atostogu dar prisikaupia kazkiek??? mano drauge sake - kad dar savaite gavo:)(nors pries tai viska isnaudojo)
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 05 09, 15:14)
sveikutes, norejau paklausit, gal kas zinote, kai grizti is motinystes atostogu, po 2 metu, atostogu dar prisikaupia kazkiek??? mano drauge sake - kad dar savaite gavo:)(nors pries tai viska isnaudojo)

Prisikaupia tik kai buvot nestumo ir gimdymo atostoguose,uz VPA nieko nesikaupia.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 09, 17:32)
Prisikaupia tik kai buvot nestumo ir gimdymo atostoguose,uz VPA nieko nesikaupia.

o keik tu dieneliu prisikaupia?
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 05 11, 15:38)
o keik tu dieneliu prisikaupia?

8 ar tai 9
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 11 gegužės 2012 - 14:56
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 11, 14:55)
8 ar tai 9

aciu smile.gif bet tas dieneles gali ir neduoti vos man grizus ? t.y.ar gali nukelti?
Atsakyti
Sveikos. Gal kas pades susigaudyti situacijoje ir man pades 4u.gif
Siuo metu auginu suneli, kuriam birzeli sukaks 2 metukai. Esu vaiko prieziuros atostogose iki 2 metu. Dabar suzinojau, kad laukiuosi, ir pasistojo klausimas ar man priklausys kokie pinigeliai uz antra vaikuti? Kaip juos priskaiciuos, ar man reik eit i darba iki dekretiniu ar neapsimoka? Ir ar man mokes kazkokius pinigelius po 30 sav? Siame reikale esu visiskai zalia, ir buciau labai dekinga jei kas man pagelbetu issiaiskiti, gal man vertetu persirasyti iki 3 metu vaiko auginimo atostogose? Ar tai pakeistu ka nors? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(užsklanda @ 2012 05 12, 16:13)
aciu smile.gif bet tas dieneles gali ir neduoti vos man grizus ? t.y.ar gali nukelti?

Turi duoti,bet geriau jas imti po vaiko prieziuros.
Papildyta:
QUOTE(Džigė @ 2012 05 14, 13:58)
Sveikos. Gal kas pades susigaudyti situacijoje ir man pades  4u.gif
Siuo metu auginu suneli, kuriam birzeli sukaks 2 metukai. Esu vaiko prieziuros atostogose iki 2 metu. Dabar suzinojau, kad laukiuosi, ir pasistojo klausimas ar man priklausys kokie pinigeliai  uz antra vaikuti? Kaip juos priskaiciuos, ar man reik eit i darba iki dekretiniu ar neapsimoka? Ir ar man mokes kazkokius pinigelius po 30 sav? Siame reikale esu visiskai zalia, ir buciau labai dekinga jei kas man pagelbetu issiaiskiti, gal man vertetu persirasyti iki 3 metu vaiko auginimo atostogose? Ar tai pakeistu ka nors?  4u.gif

Geriau grizti i darba,padirbti,nors alga gaudinesit,nes 3-ti vaiko prieziuros metai neapmokami,padirbsit,iseisit i dekreta,o pasalpas antram vaikui skaiciuos is to DU kaip ir pirmam.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 05 14, 17:22)
Geriau grizti i darba,padirbti,nors alga gaudinesit,nes 3-ti vaiko prieziuros metai neapmokami,padirbsit,iseisit i dekreta,o pasalpas antram vaikui skaiciuos is to DU kaip ir pirmam.


Tai tik del algos? Pas mane sunkus fizinis darbas... beto i darzeli vaika vesiu tik nuo rugsejo g.gif ar ir dar yra kokia priezastis del kurios geriau butu iseti dirbti?
Atsakyti