Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

QUOTE(Ingutevi @ 2010 12 09, 14:09)
Antroji faze (liuteinine) trunka 10~16 dienu. Ji kiekvienai moteriai pastovi ir kinta nebent 1-2 dienom. Esant nereguliariam cikliui skirtingo ilgumo buna pirmoji faze - iki ovuliacijos, ji gali kisti nuo nuo poros savaiciu iki poros menesiu  4u.gif

is to isvada galima padaryti, kad esant nereguliariam ciklui, pvz virs 50 dienu, esi nevaisinga po menesiniu kokias 35 dienas? Nors yra sakoma, kad kai nereguliarus ciklas neva ovuliacija gali buti bet kuria ciklo diena g.gif
Atsakyti
QUOTE(pink peony @ 2012 04 10, 22:17)
Nors yra sakoma, kad kai nereguliarus ciklas neva ovuliacija gali buti bet kuria ciklo diena  g.gif



tik sakoma ar istiesu? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pink peony @ 2012 04 10, 22:17)
is to isvada galima padaryti, kad esant nereguliariam ciklui, pvz virs 50 dienu, esi nevaisinga po menesiniu kokias 35 dienas? Nors yra sakoma, kad kai nereguliarus ciklas neva ovuliacija gali buti bet kuria ciklo diena  g.gif
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 04 11, 21:06)
tik sakoma ar istiesu?  blink.gif

Garantijos, kad nevaisingos dienos - jokios schmoll.gif Nes niekas nezino gal organizmas sureaguos i ka nors ir bus O pavyzdiniu laiku apie 14 ciklo diena. O gal O ivyks 50 ciklo diena. Todel su nereguliariu ciklu (nekalbu apie toki nereguliaruma, kai skiriasi ciklas keletu dienu, bet kai tikrai nereguliaru uzsitesia ir 2,3 menesius) neina prognozuoti kada sulauksim O 4u.gif O isaukimui naudojami stimuliuojantys vaistai ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif ir as jungiuosi prie jusu, nes siek tiek nerimauju, ar mano ciklas reguliarus, ar yra normalu: 26,26,30,26,29,24,23,26,24 ir si menesi isvis subludijo 36...??????? doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,
man tos pačios bėdos verysad.gif jau baigia tas nereguliarumas išvaryti iš proto doh.gif , tiek NT sugadintų tiek nervų .... o mmm nėra ir fsio verysad.gif buna tai kas 6 savaitės , dabar jau 2 mėn. blink.gif
Kaip sekti savo vaisingas tas dienas ??? Girdėjau apie Ovuliacinius testukus, bet nesu jų mačiusi pirkti, gal kas esate bandę ? Kur jų rasti, ar tik internetinėse parduot. yra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perla30*: 13 rugpjūčio 2012 - 08:25
QUOTE(perla30* @ 2012 08 13, 08:25)
Kaip sekti savo vaisingas tas dienas ??? Girdėjau apie Ovuliacinius testukus, bet nesu jų  mačiusi pirkti, gal kas esate bandę ? Kur jų rasti, ar tik internetinėse parduot. yra?


Galit iš čia nusipirkti smile.gif

Parašykit kad ieškot, gal kas pasiūlys smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barbane: 13 rugpjūčio 2012 - 09:12
man visada buvo reguliarus 28-30 dienu . dbr jau sugrybavo .. paskutinisu 3 menesius . nzn , kodel cia taip. paskutinis ciklas buvo 20 dienu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatuke @ 2012 08 12, 13:47)
Sveikutes 4u.gif  ir as jungiuosi prie jusu, nes siek tiek nerimauju, ar mano ciklas reguliarus, ar yra normalu: 26,26,30,26,29,24,23,26,24 ir si menesi isvis subludijo 36...??????? doh.gif  verysad.gif

paneles cia normalu???ar jau reiktu sunerimti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sveikatuke @ 2012 08 13, 14:31)
paneles cia normalu???ar jau reiktu sunerimti? g.gif

Normalus. Berods savaitės nukrypimas nelaikomas nenormalumu, taigi viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 08 14, 21:51)
Normalus. Berods savaitės nukrypimas nelaikomas nenormalumu, taigi viskas gerai.

oi man db daug ramiau blush2.gif ačiū už ats drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif .
pas mane irgi su menesinem visiskas chaosas nuo 45 iki 65d.gine sake,kad man bus sunkiau pastot,bet nereikia taip nusiminti,nes atseit ji turi kelias pacientes kurioms budavo mmm per metus po 2-3k.ir db turi po 2 vaikucius drinks_cheers.gif .siuo metu geriu agnus castus,nakvisu alieju,vitamina E ir folio rugsti.tikiuos greit pavyks tapti nestuke.gif .taip kad tikekimes visoms pasiseks pastot ir dziaugtis mazais stebuklais anksciau ar veliau:wub: nestuke.gif.
Atsakyti
QUOTE(ramiii25 @ 2012 08 27, 19:38)
sveikos merginos 4u.gif .
pas mane irgi su menesinem visiskas chaosas nuo 45 iki 65d.gine sake,kad man bus sunkiau pastot,bet nereikia taip nusiminti,nes atseit ji turi kelias pacientes kurioms budavo mmm per metus po 2-3k.ir db turi po 2 vaikucius drinks_cheers.gif .siuo metu geriu  agnus castus,nakvisu alieju,vitamina E ir folio rugsti.tikiuos greit pavyks tapti nestuke.gif .taip kad tikekimes visoms pasiseks pastot ir dziaugtis mazais stebuklais anksciau ar veliau:wub:  nestuke.gif.

o kas tas agnus castus? smile.gif
As nakvisu kapsules irgi noreciau gerti, bet niekaip niekaip niekaip negaliu nuryt tokio dydzio kapsuliu sad.gif
Atsakyti