Įkraunama...
Įkraunama...

Nereguliarus ciklas

Labutis, atrodo, juk pažengusi ta medicina, bet kaip nieko nepasako kokia yra priežastis tų nereguliarių mėnesinių, taip nepasako unsure.gif Atrodo jei žinočiau priežastį, tai ir ją pašalinčiau. Vietoj to kad išsiaiškintų kišą KT gerti... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes ax.gif ,
Nors šiuo metu uzstrigusi esu su antrojo vaikelio laukimu,tačiau noriu padrąsinti jus,kurios turite nereguliaru ciklą,PKS,kaip kad aš ji turėjau ir turiu,kad gandrų galima sulaukti tikrai. Mano mc buvo bele koks,dingdavo po 2-3 mėn,jau buvau puolusi į neviltį,kai vieną dieną sužinau kad laukiuosi,po 1,5 metų bandymo. Nežinau ar tai tik sutapimas buvo tačiau nesulaukusi mėn 2 mėn ašsavo nuožiūra sugeriau mėn kursą "wellwomen" vitaminų,sureguliuoti hormonus,kad atsirastų mm,o vietoj jų sužinau kad pagaliau turiu pilvelio gyventoja. Taip kad merginos niekada nepraraskite vilties,kokia maža ji bebutu mirksiukas.gif .

Atsakyti
QUOTE(jurgituks28 @ 2013 01 08, 14:20)
Sveikutes ax.gif ,
Nors šiuo metu uzstrigusi esu su antrojo vaikelio laukimu,tačiau noriu padrąsinti jus,kurios turite nereguliaru ciklą,PKS,kaip kad aš ji turėjau ir turiu,kad gandrų galima sulaukti tikrai. Mano mc buvo bele koks,dingdavo po 2-3 mėn,jau buvau puolusi į neviltį,kai vieną dieną sužinau kad laukiuosi,po 1,5 metų bandymo. Nežinau ar tai tik sutapimas buvo tačiau nesulaukusi mėn 2 mėn ašsavo nuožiūra sugeriau mėn kursą "wellwomen" vitaminų,sureguliuoti hormonus,kad atsirastų mm,o vietoj jų sužinau kad pagaliau turiu pilvelio gyventoja. Taip kad merginos niekada nepraraskite vilties,kokia maža ji bebutu mirksiukas.gif .

Šiaip mano sūnelio atsiradimo istorijoje irgi pakankamai daug sąsajų su Wellwoman smile.gif Buvo itin sunkūs metai, pavasaris, daug veiklos ir taip kažkaip pavasariais aš sugeriu vitaminų kursą... sugėriau vienų kažkokių vitaminų (su energiją palaikančiais mikroelementais), jaučiu, kad ne itin padėjo... Dar pasižiūrėjau, kad draugė geria moterims skirtus wellwoman -- dar ir tų užsimaniau pakuotę sugert... Tai vietoj to, kad sutvarkytų ciklą, man išvis pradangino jas smile.gif Ilgokiem mėnesiam smile.gif Bet ir ačiū Dievui smile.gif
Atsakyti
Nu va kaip saunu smile.gif . Man daktaras išrašė pagerti dupfaston,taigi dabar net susimąsčiau,kažin galiu aš ir WEllwomen vitaminus kartu gerti?
Atsakyti
QUOTE(jurgituks28 @ 2013 01 08, 16:02)
Nu va kaip saunu smile.gif . Man daktaras išrašė pagerti dupfaston,taigi dabar net susimąsčiau,kažin galiu aš ir WEllwomen vitaminus kartu gerti?

Taip. Duphastonas neturi jokio poveikio vitaminams. Tai hormonas - progesteronas.
Atsakyti
Šiandien pradėjau gerti wellwomen ,labai tikiuosi kad gal pasiseks kaip su pirmuoju nėštumu. ax.gif
Atsakyti
Siandien beskaitinedama rytini laikrasti stai ka aptikau:
"Menstruacijų ciklo sutrikimai: norint sureguliuoti kiaušidžių veiklą, pirmąsias 7 – 10 ciklo dienų patariama kasdien išgerti po stiklinę granatų sulčiu."

Ar esate ka nors apie tai girdeje,o gal kas jau ir isbandete?
Atsakyti
QUOTE(jurgituks28 @ 2013 01 09, 23:17)
Šiandien pradėjau gerti wellwomen ,labai tikiuosi kad gal pasiseks kaip su pirmuoju nėštumu. ax.gif

O as pries pastodama geriau paprastus vitaminus Gerimax, ir nzn ar sutapimas, bet mmm atejo greiciau nei visada, o kito ciklo jau nesulaukiau nestuke.gif matyt organizmui kazko lb nedaug truko iki laimingos pabaigos, sykart geriu miolery jau kuris laikas, bus matyt ar jis naudingas g.gif Kiekvienos organizmas lb skirtingas, tad kas tinka vienai, kitai gali netikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MSM: 10 sausio 2013 - 18:43
Nebandete nei viena Acnus Castus pagerti, kad sureguliuotu cikla? g.gif Laukiu kol ji atsius man, bandysiu gerti. Nes ciklas buvo neseniai 33 d. (+/- 2d.), o dabar jau kelinta karta 45d. Sis nusimato dar ilgesnis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(~Shpokinycia~ @ 2013 01 16, 14:33)
Nebandete nei viena Acnus Castus pagerti, kad sureguliuotu cikla?  g.gif  Laukiu kol ji atsius man, bandysiu gerti. Nes ciklas buvo neseniai 33 d. (+/- 2d.), o dabar jau kelinta karta 45d. Sis nusimato dar ilgesnis  blink.gif


Pas mane sakė policistonės kiaušidės.Dabar kaip tik prdedu gerti Agnucaston. Norėjo man KT išrašyt, bet kita gydytoja pasiūlė agnukaston'a. Žiūrėsim, kas bus smile.gif
Atsakyti
Laba diena moterytes smile.gif
As prisijungiu prie jusu pasnekesiu.
Mano situacija trumpai:
Auginu 4,5 metu dukryte.
Mmm visada budavo reguliarus kaip laikrodis su gegute biggrin.gif bet po gimdymo ir iiiilgo zindymo, pasidare kaip jaunas menulis smile.gif svyruoja nuo 20-36...
Ir pagauk tu man tas vaisingas dienas dabar kad nori...
Belieka tik ovuliacijos testukus daryti ax.gif bet kazkaip net neisivaizduoju kada juos daryti kai nejauciu jokiu simptomu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Balta.Naktis @ 2013 04 16, 13:28)
Laba diena moterytes smile.gif
As prisijungiu prie jusu pasnekesiu.
Mano situacija trumpai:
Auginu 4,5 metu dukryte.
Mmm visada budavo reguliarus kaip laikrodis su gegute biggrin.gif bet po gimdymo ir iiiilgo zindymo, pasidare kaip jaunas menulis smile.gif svyruoja nuo 20-36...
Ir pagauk tu man tas vaisingas dienas dabar kad nori...
Belieka tik ovuliacijos testukus daryti ax.gif  bet kazkaip net neisivaizduoju kada juos daryti kai nejauciu jokiu simptomu biggrin.gif


Na dar gali isbandyt NSP metoda su temperaturos matavimu, ir saves stebejimu. As jau pora dienu kaip pradejau matuotis smile.gif ax.gif
Atsakyti