Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XVIII

QUOTE(darule @ 2009 07 05, 10:23)
laba visom 4u.gif
Bombočka perskaiciau tavo pasakojima ir netekau zado thumbup.gif  wub.gif viskas suplanuota iki paskutines smulkmenos, viskas grazu ir ispudinga, esi saunuole wub.gif  thumbup.gif


aciu aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
cia tikrai mano metu projektas ax.gif nes begalo daug laiko skiriau pasiruosimui.
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2009 07 07, 12:02)
O gal galėtumėt parodyti tą netikrą CMB liudijimą?
Taip susigundžiau padaryti... ax.gif



Dariau, kaip raso Bombocka thumbup.gif Nuskanavau savo, su photoshopu viska atitaikiau, asmens kodu neklausiau, akd itarimu nesukeltu, gi data visur rasoma pradzioj, o paskutinius sumasciau. Pakeiciau liudijimo nr ir viskas gavos thumbup.gif Spasudinau su adobe reader programa, icentravus, tai labai gerai gavos is abieju pusiu ir pasirinkus original size thumbup.gif

Ai dar darem jaunikiui TA apziuros talona ir israsem kad galioja iki 2089-07-04 Azuoliniu vestuviu thumbup.gif Kai pernese per tilta, sukure laimingos seimos recepta ir issiunte laiska gandrui, tada iteikem, kad tinkamas vedybom thumbup.gif Idejau i albuma Tik mano uosvis, jaunosios tetis paskui pamates replikavo, kad arklio pasa gavo unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliukazz: 07 liepos 2009 - 11:22
QUOTE(TAI AS @ 2009 07 05, 14:05)
bambocka tu saunuole!!!!o ar turejai laiko pati truputi atsikvept ir pasilinksmint?gal turi patarimu kokiu,gal ka darytum kitaip ar visai nadarytum


dvi dienas buvau nei valgius, nei gerus ..... Pirmadieni po vestuviu su vyru neturejom jegu net kalbeti, puse dienos buvom kaip be zado. As net ir dabar neturiu noro reikstis (savaitagali plaukem dvi dienas su baidarem, su 20 zmoniu kompanija, tai pastebejau is savo puses, kad as geriau patylesiu, ramiai pasedesiu, nei ka nors organizuosiu tongue.gif

Truputeli esu nepatenkinta savimi, kad mazai skyriau laiko sveciams per pertraukeles. Ir buvau pasiruosus komandinius zaidimus, kad kuo daugiau zmoniu isijungtu, bet tuo metu viskas isgaravo is galvos, ir tik po visko tai supratau. Vat sitoje vietoje jauciu lengva apmauda. Bet kai jau kita diena sveciai pradejo snabzdetis KOKIE PIRSLIAI, KOKIE PIRSLIAI, tai geriau pasijutau ir teko susitaikyti, kad ir taip daug padarem, ir jaunuju tevai, ir musu draugai, ir sveciai liko suzaveti musu darbu. Sulaikem ir pagiru, ir ranku paspaudimu, ir apsikabinimu kaip padeka uz nenuobodzia, uz saunia svente.
Atsakyti
QUOTE(Musicka @ 2009 07 07, 10:35)
Sveikos merginos, esu pati nuotaka ir pati sukuriau savo vestuvems scenariju, ilgai sedejau šiame forume, perskaičiau beveik visas temas, viska jau surašiau, o gi žiuriu, kad neturiu svečiu pasižadėjimo korteliu, t.y. pačiu pasižadėjimu (teksto). Vestuvės 2009 07 17, laiko liko mažai, gal kas turite jau paruoštus pasižadėjimus, bučiau labai dekinga visoms, kas atsileps.

parasyk i AZ kur atsiust wink.gif
Atsakyti
žodžiu, merginos, darykit pažymėjimus pačios smile.gif aišku, jūs vargot, ir mums reikia pavargti, o norim gatavai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(astarna @ 2009 07 06, 22:05)
    babocka - kur pirkai tas prijuostes  - geruliskas


senukuose, ir kaina visai prieinama apie 6-7Lt smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 07 06, 22:06)
bandysiu atsakyti už ją...bent jau su karvėm yra senuokuose


teisingai 4u.gif as is MANDROS SANDROS nuziurejau, ji ir isdave kad senukuose yra 4u.gif
Atsakyti
leliukazz tavo pasakojimas ispudingas, manau atsipirko visos tavo bemieges naktys, ir vargas, pamacius visus patenkintus jusu suruosta svente thumbup.gif wub.gif drinks_cheers.gif saunuole 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 07 07, 13:33)
žodžiu, merginos, darykit pažymėjimus pačios smile.gif aišku, jūs vargot, ir mums reikia pavargti, o norim gatavai  blush2.gif

pati ir pasinaudojau savo patarimu. jau susikūriau antspaudą bažnyčios blush2.gif tikiuosi nepasodins už padirbinėjimą . maniškiai į cmb neis, bet galima dėl viso pikto ir tą pachimičinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 07 06, 19:53)
dowwe tavo darbai  thumbup.gif  thumbup.gif mane sudomino tavo palinkejimu knyga ax.gif  blush2.gif gal galetum papasakot, pati ja darei?kaip virseli padarei? blush2.gif  ax.gif

ačiū 4u.gif stengėmės ax.gif
Su svečių knyga Irmule iš SM pagelbėjo smile.gif yra jos tema

QUOTE(darule @ 2009 07 06, 20:25)
tiesa, dar norejau paklaust, kurioj vietoj tixliau taures graviravai? blush2.gif  ax.gif

QUOTE(manilla @ 2009 07 06, 21:34)
ir mane domina graveris blush2.gif ir gal galima sužinot kiek mokėjai blush2.gif


Daukanto gatve einant nuo Laisvės fontano link tilto į salą praėjus Kęstučio sankryžą yra po dešine smile.gif taures kainavo vnt po 20, graviravimas irgi vnt po 20 smile.gif dar yra kas graviruoja kompo, vnt po 15 lt, tai cia Lydos gatvėje ax.gif

QUOTE(manilla @ 2009 07 06, 21:07)
dowwy tavo darbai thumbup.gif

ačiū 4u.gif

QUOTE(loretita2 @ 2009 07 06, 21:12)
dowwe nuostabi sukuosena, lagaminukas irgi  thumbup.gif

ačiū 4u.gif

Atsakyti
Sveikutes svociutes 4u.gif
Mazai kol kas cia reiskiuosi, bet vis skaitineju, mat dar vis kurpiu ir deliojuosi scenariju.Niekaip iki galo negaliu sudeliot g.gif
Labai prasau pagalbos
Kaip pagal eile turi buti:
-vainikelio deginimas
-dvylikta val.(fontanai ir t.t)
-puokstes metimas
-torto pjaustymas
-gandro laiska
-islydejimas miegot
as čia bilekaip parasiau, pasimetusi sioje vietoje esu doh.gif
jau pasigaminau arbatos maišelius daugggggg apdovanojimui diplomu, kuriuos zadu panaudoti sventes pabaigoje (kiekvienam svečiui), pasidariau stalo ispirkai 12m. saldainiu virve (su mini saldainiukais, sunaudojau apie 700gr.)Dar pasigaminau:
"lovos tikrinimo akta"
"gandro laiska'
"jaunuju laiska gandrui"
"jaunuju priesaikas"
"novaturo kelioniu pasiulyma"
medaus menesio suteikima"
"stalo ispirkos sutarti
pasizadejimu korteles
Dar klausimelis tas toras i kuri dedamos korteles yra nuostabus. Sakytit ar verta toki daryti ar kaip nors paprasciau galima (pas mane bus apie 40 sveciu cia jau su visais)dekui smile.gif

Atsakyti
sWEIKUTES MIELOSIOS,NA WA buwau dingus ilgam bet nepamirsau pasiskaityi ko cia prirasete thumbup.gif leliuka sawo vyro tewam jau palikom,tai baigineju paskutinius akordus,net nesitiki kad jau si sawaitgali vestuves.Labai noriu pagalbos,jus kai darot tuteles ziedlapiams tai sveciai ale is ju turi ismesti ant jaunuju,ar is tuteliu isipilti i ranka? ir kur galima rasti ziedlapiu pirkti g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(salibaba @ 2009 07 07, 13:47)
sWEIKUTES MIELOSIOS,NA WA buwau dingus ilgam bet nepamirsau pasiskaityi ko cia prirasete thumbup.gif leliuka sawo vyro tewam jau palikom,tai baigineju paskutinius akordus,net nesitiki kad jau si sawaitgali vestuves.Labai noriu pagalbos,jus kai darot tuteles ziedlapiams tai sveciai ale is ju turi ismesti ant jaunuju,ar is tuteliu isipilti i ranka? ir kur galima rasti ziedlapiu pirkti g.gif ?

sveciai ima ziedlapius is tuteles i sauja, ir meta,o ziedlapiu gali rasti floristikos salonuose, gal yra ir kitur, nzn, bet as juos pirxiu floristikos salone, ten kur ir puokste darysiuos mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
zydrunyte sveciu pasizadejimus gali sudeti i bet ka, i kokia papuosta kasute, jei turi, i stiklini inda, i kepure, fantazijos reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti