Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI

QUOTE(maza_maza @ 2009 06 22, 14:01)
vajeeee, kiek jau  biggrin.gif
beliko issirinkt kazka lengvesnio ir sugalvot kaip ta procedura darbe atlikt, nes issivalyt ofise tai kazkaip nelabai  blush2.gif


as irgi ofise, bet prisiskaiciau odontologu patarimu tai apsirupinau keliais reikmenim, kuriuos visada su savim nesiotis zadu, tiek i darba, tiek i svecius, visur kur beeiciau- sepetelis, dantu pasta, dantu krapstukai, tarpdanciu siulai, veidrodelis, sulankstomas puodelis skalavimui... apsikauscius iki pat dantu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(airijaja @ 2009 06 22, 16:10)
as irgi ofise, bet prisiskaiciau odontologu patarimu tai apsirupinau keliais reikmenim, kuriuos visada su savim nesiotis zadu, tiek i darba, tiek i svecius, visur kur beeiciau- sepetelis, dantu pasta, dantu krapstukai, tarpdanciu siulai, veidrodelis, sulankstomas puodelis skalavimui... apsikauscius iki pat dantu smile.gif


sanuole,tu cia labai jau saziningai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 06 22, 14:07)
Skaniai ir daug pavalgyk siandien  hihihi.gif


jatau tikrai, super patarimas, pati nebuciau sugalvojus thumbup.gif
Atsakyti
Oho, kaip jūs čia sugebėjot taip greitai dabaigti temą, net nustebau. bigsmile.gif Visai neseniai rašiau žinutę, ogi įeinu į temukę ir žiūriu, kad uždaryta blink.gif bigsmile.gif Nu pavarėt merginos lotuliukas.gif

Mačiau kalbėjot apie svorį, tai pas mane jis toks pats ar nešioju breketus, ar ne , neturi įtakos mirksiukas.gif 4u.gif

Dėl amžiaus, tai aš būsiu tarp justytės ir buožgalviuko, man lygiai už mėnesio 20 biggrin.gif thumbup.gif

Kalbant apie skalavimo skysčius, tai bandau visokius, dar neatradau savojo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 22 birželio 2009 - 15:14
QUOTE(airijaja @ 2009 06 22, 16:05)
na merginos, sveikos visos naujuose "namuciuose"  clap.gif
as tikriausiai greitu laiku atsijungsiu, darbu prisikaupe  rolleyes.gif
o rytoj "mano" diena, des breketus, laukiu nesulaukiu smile.gif tikiuosi, kad visi gerai prilips i reikiamas vietas ir kad mokesiu susiciaupti smile.gif manau pradziai tiek uzteks..
ar kaip ypatingai tam reikia pasiruosti??  ar reikia ka nors zinoti pries einant??

pasiruosk tam, kad tau SUDES breketus ir kad po to iskils kitu klausimu rolleyes.gif rolleyes.gif
o siaip, sveikinu, ryt gausi musu klubo kriksta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
listerino yra vaistinese wink.gif
Atsakyti
QUOTE(airijaja @ 2009 06 22, 16:10)
as irgi ofise, bet prisiskaiciau odontologu patarimu tai apsirupinau keliais reikmenim, kuriuos visada su savim nesiotis zadu, tiek i darba, tiek i svecius, visur kur beeiciau- sepetelis, dantu pasta, dantu krapstukai, tarpdanciu siulai, veidrodelis, sulankstomas puodelis skalavimui... apsikauscius iki pat dantu smile.gif

pas mane darbe prie kompo irgi veidrodelis, blizgesys, krapstukai hihihi.gif
tik su tuo valymu ziauriai sunku:ir ner kaip ir pastoviai burnoj kas nors flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 06 22, 14:17)
pas mane darbe prie kompo irgi veidrodelis, blizgesys, krapstukai  hihihi.gif
tik su tuo valymu ziauriai sunku:ir ner kaip ir pastoviai burnoj kas nors  flirt.gif


as tai sakiau turbut teks 15min pietu skirti valymui dantuku... ka darysi, kiti parukyt eina, o as pirmyn dantu valyt i tulika...
galvoju bijosiu su zmonem salotas kokias valgyti, kad nebutu breketai pilni spinatu prilinde... tikiu, kad bus visokiu cirku kol atrasiu "saugius" patiekalus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 06 22, 16:03)
o kur tu ji perki? rolleyes.gif

vaistinei smile.gif va taip atrodo smile.gif
http://images.google...ttp...sa=N&um=1

thumbup.gif
Atsakyti
ohooo,aciu uz nauja tema.kaip musu siandien daug.. 4u.gif

QUOTE(justyte** @ 2009 06 22, 15:34)
man 18 smile.gif turbut as jauniausia, o ne tu biggrin.gif

mes abi jaunutes group.gif

QUOTE(airijaja @ 2009 06 22, 16:10)
as irgi ofise, bet prisiskaiciau odontologu patarimu tai apsirupinau keliais reikmenim, kuriuos visada su savim nesiotis zadu, tiek i darba, tiek i svecius, visur kur beeiciau- sepetelis, dantu pasta, dantu krapstukai, tarpdanciu siulai, veidrodelis, sulankstomas puodelis skalavimui... apsikauscius iki pat dantu smile.gif

oho, kokia tu pasiruosusi ..saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2009 06 22, 16:05)
o gumytes nenusidazo nuo ramuneliu arbatos?

as be gumyciu tongue.gif mano breketukai keramikiniai thumbup.gif
Atsakyti
Nu tai ka as irgi zadu prie jusu prisideti ax.gif Pas mane situacija tokia kad zandikaulis labai mazas,dantu daug ir jie pakankamai dideli,aisku jie nesutilpo ir sugalvojo uzlipt viens ant kito,kad mazai nepasirodytu dar ir i prieki ''islindo'' doh.gif lotuliukas.gif Dar aisku turejau paveldet is tecio ilga nosi,tai veido dalis zemiau akiu laaabai jau atsikisus,is sono labai jau nekaip atrodo schmoll.gif Tai va,siandien nuejau isitraukt viena danti virsuj,lygiai po savaites trauksiu ta pati(ketvirta) kitos puses danti.Cia aisku irgi pasiseke nes kai sypsaus skyle matos lotuliukas.gif O po 2 sav.liepos 7d.eisiu klijuot breketu thumbup.gif Einu Klaipedoj pas daktare Petkinyte drinks_cheers.gif Ir metu man 17 bigsmile.gif
Atsakyti