Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI

QUOTE(airijaja @ 2009 07 01, 21:31)
aha, mes merginos skausmui gana atsparios sakyciau, bet tu vistiek pavarai tik po parverzimo viska valgai... nors as manau vidinis nusistatymas labai daug ka duoda. zodziu, kaip nusiteiksi, taip ir bus  mirksiukas.gif
as tai pastebejau, kad po keliu dienu saves kazkaip gaileti pradejau, atseit vargse as cia su tokiais baisiais breketais burnoj ir dar ant galiniu dantu kazko pridejo, kad pilnai sukasti dantu negaliu ir davai i saldytuva vos ne kas pusvalandi... bet po keliu dienu nusprendziau, kad taip reikalai nevyks...
jau kai i darba atejau viskas i vietas atsistojo smile.gif
ar ne tu ejai i interviu del darbo soliarume cia kazkada ana savaite??

nu as tiesiog nesureiksminu to skausmo,kaip kitos ai kokie skausmai,jug buna ir pilvo ir skrandzio skausmai,nuo to nieks nemire mirksiukas.gif jo as esjau ,i pokalbi pries tris svaites ejau,du kartus kviete pabandyt skirtinguose soliariumuose pabut..dabar vel laukiu skambucio..
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2009 07 01, 16:31)
Mergaites , reikia patarimo!  mano stomotologe atsisake valyt akmenukus nuo mano breketuotu dantuku, patare eiti ten kur su soda  na su smeliasrove ta ar kaip ten vadinas..sake bus kur kas geriau, gal kas galite patarti kur Kaune nebrangiai rasti, nes kai nebuni uzsiregistraves klinikoje kainos buna  didesnes..



labukas,

na ka zinau su ta smeliasrove man va uzkabino dantena tai kankinuos..apsinuogino net saknys dantuko vieno, o jau ziuriu eina link kito..
pazystama mergaite kuri studijavo stomatologija sake nepatartina darytis tokio valymo.. nzn kiek cia tiesos, bet va man tai nieko gero..
Atsakyti
http://www.supermama...0#entry28295642
nauja tema,paskui dar nebusiu 4u.gif uzbaikim sita smile.gif
Atsakyti
Labukas
Susikėliau fotkes...
Kur šypsausi, ten dantys atrodo juodi dėl breketų, lyg visi išgedę būtų doh.gif verysad.gif
O reikės eit į vestuves liepos 18. Ir stengtis NESIŠYPSOTI huh.gif ohmy.gif sleep.gif
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 07 01, 22:44)
http://www.supermama...0#entry28295642
nauja tema,paskui dar nebusiu 4u.gif uzbaikim sita smile.gif

Sveikute, itrauk ir mane i sarasiuka, nes man viskas pries akis nuo 07.03. Manau bus kuo pasidalinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinkute_4 @ 2009 07 01, 22:59)
Sveikute, itrauk ir mane i sarasiuka, nes man viskas pries akis nuo 07.03. Manau bus kuo pasidalinti  mirksiukas.gif

labas vakaras,jau negaliu nes tema sukurta ir neleidzia pakeist verysad.gif
Atsakyti
Damusinejam tema biggrin.gif Baby..,man tai patinka ten visai,gydytoja faina,o dar netoli namu tai isvis thumbup.gif As jau lyg ir laukt pradejau to klijavimo,baisiai man idomu kada skaudet prades,ar labai ir t.t biggrin.gif Bet man dabar tai viskas idomu o kai uzdes tai gal jau ir kuo greiciau nusiplest juos uzsinoresiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2009 07 01, 23:28)
Damusinejam tema biggrin.gif  Baby..,man tai patinka ten visai,gydytoja faina,o dar netoli namu tai isvis thumbup.gif  As jau lyg ir laukt pradejau to klijavimo,baisiai man idomu kada skaudet prades,ar labai ir t.t biggrin.gif  Bet man dabar tai viskas idomu o kai uzdes tai gal jau ir kuo greiciau nusiplest juos uzsinoresiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



baiginejam sita tema ir keliames i kita smile.gif

:Labas rytas:
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 07 01, 19:54)
man atrodo taip daug kam yra.
visu pirma del to, nes kazkaip breketai patikti pradeda, ir antra del to, kad neina normaliai susiciaupti  lotuliukas.gif    bentjau man lotuliukas.gif
o as kai nusifotkinau breketus savo ,supratau kad mano sypsena labai kreiva  doh.gif  todel dabar mokinuosi kaip reikia normaliai sypsotis
SVEIKINUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!  thumbup.gif  laukiam foto
taip pigiai ??? oho, as uz savo safyrinius mokejau dvigubai daugiau ir plius dar visokios foto,konsultacija,ta tesla ,... na ir t.t. brangu  unsure.gif

Niu nzn mergaites....gal del to kad tik 8 dantusikai? ir keramikiukai o ne sfayriukai?
gal po to nuples ir daugiau, gydymo metu g.gif unsure.gif niu bet sakau kaip yra... rolleyes.gif
Atsakyti
Bet as vistiek nesuprantu tu dantuku judejimo principo su breketais, kodel jie juda taisyklinga tvarka? g.gif Kas tai itakoja? Kodel tas dantukas kuris pasislepes iskyla i "dienos sviesa", o tas kuris yra i prieki pasislinkes atvirskciai pasislepia. gi jie visi vienodai suklijuoti.
Nu gal ir durnas klausymas, nu bet vakar po paverzimo gryzusi namo vis galvojau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 07 02, 08:23)
Bet as vistiek nesuprantu tu dantuku judejimo principo su breketais, kodel jie juda taisyklinga tvarka? g.gif  Kas tai itakoja? Kodel tas dantukas kuris pasislepes iskyla i "dienos sviesa", o tas kuris yra i prieki pasislinkes atvirskciai pasislepia. gi jie visi vienodai suklijuoti.
Nu gal ir durnas klausymas, nu bet vakar po paverzimo gryzusi namo vis galvojau. blush2.gif

nieko cia durnaus nera, nes ir man idomu kaip tai vyksta drinks_cheers.gif
beto, mergaites, man po vakar paverzimo AKIVAIZDZIAI sumazejo tarpukas assa.gif assa.gif assa.gif
siandien man pasaulis grazus sokiai.gif sokiai.gif
Atsakyti
beto, sudejau savo normalias foto flirt.gif
Atsakyti