Įkraunama...
Įkraunama...

•Saldūs receptai su nuotraukomis•

Sveikutės, po ilgo tarpo ir vėl prie jūsų prisijungiu. Kept tai kepiau, bet nefotografavau blush2.gif
Rodausi su savo "Slyvinuku" Pyragą itin paprasta paruošti thumbup.gif

Tešlai: 125g sviesto (aš naudojau riebalų tepinį)
4-5 šaukštai cukraus
1,5 stiklinės miltų
šaukšto grietinės

Įdarui: 1/3 stiklinės grietinės
1 kiaušinis
4-5 šaukštai cukraus
1/2 šaukštelio vanilinio cukraus
250g slyvų
1/2 stiklinės migdolų drožlių
arbatinis šaukštelis krakmolo

Papločiui sviestą, cukrų, miltus ir grietinę išminkyti iki gražios, vientisos tešlos (panaši į kibinų). Ja išlipdyti 24cm skersmens formos dugną ir kraštus. Riebalais netepti, tešla ir taip pakankamai riebi. Įdarui viską sumaišyti, užpilti ant tešlos. Slyvas pjaut pusiau, išimt kauliukus ir sudėlioti jas ant įdaro išgaubta puse į viršų. Viską apibarstyti migdolų drožlėmis ir kepti 25-30min. 200laipsn. įkaitintoj orkaitėj.
Skanaus wub.gif thumbup.gif Pyragas itin subtilus, saldžiarūgštis... skanu smile.gif

user posted image



user posted image



user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 19 rugpjūčio 2009 - 22:17
QUOTE(Ulitka @ 2009 08 19, 18:24)
Rafaelo ir BAKLAVA   supeer!!!! thumbup.gif
Beja o pas mus nera filo teslos ja??ar as nesuradau g.gif
O pas mane  "Apverstinis ananasu ir vysniu pyragas" su slyvom!!!Labai daznai kepu!!Nerealiai skanu))[COLOR=red]Labai prasau isbandyti))) drinks_cheers.gif

[

Bandyti tai bandyti, bet receptas kur? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 08 20, 09:32)
Bandyti tai bandyti, bet receptas kur? biggrin.gif

smile.gif Tai cia tas pats receptukas kur visi su ananasais dare)as su slyvom darau
va cia
http://www.supermama...;#entry20152177

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2009 08 19, 18:24)
ir dar karta isdrysiu pakartoti savo klausyma)
dariau VYSNIA GIRTUOKLE  ir kremui reikejo pudingo, bet to kuriuo virti nereikia!!INSTANT!Gal kas mate pas mus kur pirkti???

user posted image
aciu  4u.gif

man kitam tortui irgi reikėjo to instant pudingo doh.gif man iš Vokietijos atveždavo šitą user posted image
gal ir pas mus jau yra pirkti? g.gif nes šitas kremas daug skanesnis už pudingą
reiktų dar į Thomas Phillips užsukti - ten gal galėtų būti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 20 rugpjūčio 2009 - 08:56
QUOTE(Larissa @ 2009 08 20, 09:53)
man kitam tortui irgi reikėjo to instant pudingo  doh.gif man iš Vokietijos atveždavo šitą  user posted image
gal ir pas mus jau yra pirkti?  g.gif nes šitas kremas daug skanesnis už pudingą
reiktų dar į Thomas Phillips užsukti - ten gal galėtų būti  g.gif

Tai va ir man is Vokietijos atveze)Gera mintis apie TP thumbup.gif aciukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2009 08 19, 22:16)
Sveikutės, po ilgo tarpo ir vėl prie jūsų prisijungiu. Kept tai kepiau, bet nefotografavau  blush2.gif
Rodausi su savo "Slyvinuku" Pyragą itin paprasta paruošti  thumbup.gif


Kaip smagu matyti drugelį grįžusią su savo šedevrais bigsmile.gif wub.gif Kaip tik ieškojau ko nors paprasto, gražaus, nesunkaus savaitgalio priešpiečiams bigsmile.gif thumbup.gif Ačiū 4u.gif


O Srovės rafaelo tortas blink.gif wub.gif wub.gif Jau įsivaizduoju kaip tirpsta burnoje.... Ir kokia čia artimiausia proga..? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
karsta.gif clap_1.gif oi skanėstų prikepėte, šaunuolės tikrai visos vertos pagyrų 4u.gif
Atsakyti
valio!!!! drugelis grizo, jau rytoj kepsiu slyvuka smile.gif nebuvo nei vieno drugelio recepto kuris nepavyktu, o " paneliu abrikosinis pyragas" mano drauges seimas pavadintas metu atradimas birthday.gif clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
drugeli nuotrauka pasaka blush2.gif Toks jausmas, kad tuo ir paimsiu pro kompiuterio ekraną vieną gabalėlį blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
190 temp.ikaitintoje orkaiteje kepti apie 10 min., kol vos parausta.(tesla pasidalinti i keturias dalis ir pilti po viena ant riebalais istepto kepimo popieriaus)23cm. formoje.


Laba diena,rytoj susiruošiau daryti šį tortuką, labai gundančiai atrodo blink.gif tik nelabai suprantu šio sakinio g.gif tai kepasi visas biskvitas, ar po vieną sluoksnį? blush-anim-cl.gif2:paaiškinkit man prašau aiškiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksiukas: 20 rugpjūčio 2009 - 11:39
o kas tas tirstiklis? g.gif
[/quote]

Standiklis blush2.gif

QUOTE(ikristute @ 2009 08 19, 00:12)
Susimaišė, nes recepte gaminimo eigoj rašo standiklio, tai bus grietinėlės standiklis , o tortas tikrai labai skaniai atrodo

4u.gif

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 19, 10:57)


Susilai bigsmile.gif , eik i pavesi lotuliukas.gif 4u.gif


QUOTE(mazuliux @ 2009 08 19, 11:29)
Cia ne rafaelo, cia mano svajone 


Nesunkiai issipildo si svajone bigsmile.gif


QUOTE(Jursla @ 2009 08 19, 11:39)
Taip seilė ir nutyso......
Jau torto grožis... toks minkštas atrodo,kaip pūkelis


Toks ir yra mirksiukas.gif


QUOTE(Olesta @ 2009 08 19, 12:12)
Srove, pjūvis kalba pats už save, jau be komentaro matosi, kad tirpstantis burnoje  o sakyk atlaikytų kelionę sakykim 220 km nu nerealiai jis man atrodo, ir kiek maždaug svorio tortas gaunasi iš pilnos normos    super tortukasreceptą mačiau jau anksčiau rusaičių forume, bet dabar pakirto kojas pjūvis, o turiu puikią progą išmėginti 


Del keliones, tai manau, kad atlaikytu, tik sonus gal reiktu kokiais trupinukais puos, o ne grietinele, taip saugiau .Del forumo nezinau, gal ir yra toks, as kazkada buvau nusikopinus, bet is kur neatsimenu blush2.gif Del svorio nezinau, mazdaug galima primesti-biskvitai apie kg., pertepimas apie 1kg., sulaistymas beveik puse kg., nu dar visokie pancikliuskai, gal nuo 2.700kg. iki 3.


QUOTE(daividija @ 2009 08 19, 12:22)
Bus ismeginta,aciu uz recepta


Ner uz ka, ne as sugalvojau 4u.gif


DRUGELI- pyragas atrodo jegiskai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 20 rugpjūčio 2009 - 12:20
sveikos, noreciau jusu konsultacijos. zadu daryti torta smile.gif pagrindas bus smulkinti sausainiai su sviestu, paskui tepsiu isplakta giretinele, paskui desiu desertines varskytes+jogurto krema. Noreciau pasiteirauti ar likusia grietinele, kai patepsiu pagrinda galiu sudeti i krema? smile.gif
Atsakyti