Įkraunama...
Įkraunama...

•Saldūs receptai su nuotraukomis•

O tos filo teslos buna pirkti lietuvoje? g.gif
Atsakyti
Ir man idomu, as dar nemaciau schmoll.gif
Atsakyti
clap.gif clap.gif thumbup.gif jau yra siandien tik atradau,nuvaziavau i nauja parduotuve kur atidare prisma ir ten buvo tai jau griebiau ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 21, 14:05)
As cia seniai turiu toki klausimeli, bet nedrystu klausti biggrin.gif zodziu drauge ura ragavusi sampaninio torto pas mane, kur Daividija buvo idejusi recepta su buteliu sampano. Jai labai patiko, ir ji rezga minti, kad as jai padaryciau toki pati torta, tik su zagares likeriu  blink.gif sakau, tai reikia kazkokia proporcija alkoholio pilt, na viso butelio sakau nesupilsi, juk stipresnis nei sampanas. O ji sako varyk visa buteli  blink.gif  lotuliukas.gif tai kas ten bus per tortas - gabaliukas ir apsvaigimas? biggrin.gif

lotuliukas.gif nu cia geras,bus du viename biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, padėkit doh.gif nebesutepiau ketvirtadieni medučio per darbus, iki nakties sėdžiu darbe karsta.gif reikiA šiandien nuo pietų grįžus tortuką kokį greitą sutept, per 2-3 valandas blink.gif uošvienės eisim sveikint lotuliukas.gif jai labai medutis patinka, bet 11 val. vakaro nebeįstengiau, kai 6 keltis reikėjo kitą dieną doh.gif

Gal galit patarti kokį greitą skanų tortuką bigsmile.gif mačiau kažkada neseniai vieną, bet neturiu darbe kada temą perverst doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 22 rugpjūčio 2009 - 08:18
QUOTE(Vikucce @ 2009 08 22, 09:16)
Mergaitės, padėkit  doh.gif nebesutepiau ketvirtadieni medučio per darbus, iki nakties sėdžiu darbe karsta.gif reikiA šiandien nuo pietų grįžus tortuką kokį greitą sutept, per 2-3 valandas blink.gif uošvienės eisim sveikint lotuliukas.gif jai labai medutis patinka, bet 11 val. vakaro nebeįstengiau, kai 6 keltis reikėjo kitą dieną doh.gif

Gal galit patarti kokį greitą skanų tortuką bigsmile.gif mačiau kažkada neseniai vieną, bet neturiu darbe kada temą perverst doh.gif


Pats greiciausias mano manymu tortas su mascarpone. Tuoj receptuka ikelsiu.
Papildyta:
RECEPTAS

Tik zelatinos ant visos normos dek kokius 30-40 g!!! Tortas is visos normos gaunasi didelis labai. As visad is puses normos darau. Labai greit sustingsta, ir labai labai skanus!!! Ir greit pasidaro. As dar ant virsaus uzpyliau zele sluoksni. Nu sueina pas mus labai greit!!
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 22, 11:30)
Pats greiciausias mano manymu tortas su mascarpone. Tuoj receptuka ikelsiu.
Papildyta:
RECEPTAS

Tik zelatinos ant visos normos dek kokius 30-40 g!!! Tortas is visos normos gaunasi didelis labai. As visad is puses normos darau. Labai greit sustingsta, ir labai labai skanus!!! Ir greit pasidaro. As dar ant virsaus uzpyliau zele sluoksni. Nu sueina pas mus labai greit!!

Ačiū aciuks.gif šiaip galvojau apie kažkokį kitą, neseniai mačiau forume, tik nebepamenu kas darė doh.gif bet dar nuotrauka stovi akyse ir žodžiai, kad po 3 ar 4 valandų valgė jau doh.gif
Pagalvosiu dėl mascarponės g.gif o dar labai Srovės "Rafaelo svajone" gundausi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2009 08 21, 19:54)
bus proga pasidaryti, wub.gif  nes siandien filo teslos gavau  clap.gif  clap.gif  nusipirkau

O kur jos yra pirkti?
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 21, 13:05)
As cia seniai turiu toki klausimeli, bet nedrystu klausti biggrin.gif zodziu drauge ura ragavusi sampaninio torto pas mane, kur Daividija buvo idejusi recepta su buteliu sampano. Jai labai patiko, ir ji rezga minti, kad as jai padaryciau toki pati torta, tik su zagares likeriu  blink.gif sakau, tai reikia kazkokia proporcija alkoholio pilt, na viso butelio sakau nesupilsi, juk stipresnis nei sampanas. O ji sako varyk visa buteli  blink.gif  lotuliukas.gif tai kas ten bus per tortas - gabaliukas ir apsvaigimas? biggrin.gif

Zinok,nemanau,kad bus skanu,visu pirma zagare yra likeris ir labai saldus,tai jei tu supilsi visa buteli bus gan stipru,as tavo vietoje ji skiesciau sampanu,bus labiau gaivu ir jei sulaistysi biskvita su zagare igaus gan keista spalva g.gif na nebent planas suvalgius gabaleli torto prisigerti lotuliukas.gif
Atsakyti
Obuolių pyragas.

Receptas:
3 Kiauš.
1 stikl. miltų.
1 stikl. cukraus.
Trys obuoliai.
Kadangi šitą pasidarius buvo labai mažai dariau dvigubą porciją.
7 kiauš.
2 stikl. miltų
1 stikl. cukraus (Jo nereikia daug.)
5 obuoliai.
žiupsnelis druskos,
trečdalis šaukštelio kepimo miltelių.
truputis džiūvėsėlių

Kiaušinius išplakam, dedame į dubenį, supilam miltus, cukrų, kepimo miltelius ir druską. viską išmaišom mikseriu, kol pasidaro "tiršta blynų tešla". Nulupam obuolius, ir supjaustom mažais gabaliukais. verčiam į dubenį su tešla, išmaišom ir tolygiai paskirstom. tada imam "blėtą" arba (aš ėmiau.) karščiui atsparų indą, jeigu ne tefloninis patepam aliejum. aš aliejaus netepiau, nes dėjau kepimo popierių, ir pabarščiau "džiūvėsėliais" kurie pasirodo buvo ne džiūvėsėliai. lotuliukas.gif
Tuomet šaunam į 180 c. orkaitę, ir kepam 30 min.
viršų šiek tiek per daug apkepiau bet vistiek. blush2.gif
iškepus palaukiam kol pravės, apibarstom cukraus pudra ir pjaustom! Skanaus.

Prieš:

(ši nuotrauka su telefonu, nes veidrodinis išsikrovė.)
user posted image

iškepus thumbup.gif :

user posted image

Vidus:

user posted image

Dar kart skanaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šiandien: 22 rugpjūčio 2009 - 18:47
QUOTE(Šiandien @ 2009 08 22, 19:34)
Obuolių pyragas.

bigsmile.gif eina sau kaip skaniai iškepęs atrodo, reiks bandyt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliux @ 2009 08 22, 20:14)
bigsmile.gif  eina sau kaip skaniai iškepęs atrodo, reiks bandyt thumbup.gif


Sėkmės. tik aš per ilgai apačią kepiau tai paangliavo. bet dabar apačioj kur pajuodę nupjoviau ir kaip naujas biggrin.gif
Atsakyti