Įkraunama...
Įkraunama...

Per mažas svoris :)

QUOTE(mr nobody @ 2009 07 20, 14:46)
4u.gif karta ejome su drauge pasiwaikscioti ir pakeliui sutikome jauna moteri jai gerai pamenu jinai buwo su wyru ir stume wezimeli,praejome ta pora ir as sakau sawo draugei,matei ta moteriske,jinai tokia liekna atrodo tokia nediduko ugio,bet ir tokia lieknute  blink.gif .O drauge atsake,tai kad ir tu tokia pati,man akis issprogo nuo tokiu jos zodziu,galwojau kad as biskeli storesne uz ja  doh.gif  blink.gif sakau jai noreciau daugiau swert,o ji man atsake,daugelis noretu but tokia kaip tu.. bigsmile.gif Tai db sau pagalwojau,jinai tokia panele ne is kuduju,tai gal jinai ir sawe turejo omenyje tai pasakydama,net nezinau..Sake,kad wa jinai noretu didesnes krutines,nes tik b dydi turi ant sawo kg.Bei ta diena as buwau su trumpuciais sortukais ir kazkaip kalba ejo apie juos ir jinai man pasake,kad jinai tokiu neuzsidetu,paklausiau kodel,tai atsake,kad su jos kojomis tokie sortukai negraziai atrodytu..Sita jas posaki supratau,kaip,kad jos kojos per storos tokiems sortukams  rolleyes.gif


na taip, logiska, kad daugelis moteru noretu buti lieknos, tureti 90-60-90 figuryte thumbup.gif taciau man nebegrazu kai per daug liekna... aisku suprantu, kad ne visada nuo taves priklauso, nieko nepadarysi jei svoris neauga... bet man grazu kai kojos turi forma, o ne kaip sakaliukai, ir uzpakaliukas, krutine yra wub.gif
Atsakyti
na man iki 90-60-90 tolokai.. biggrin.gif Bet nesu lenta,taip sakant lotuliukas.gif turiu kojas nesakaliukus,truputuka uzpakaliuko ir krutine siokia tokia turiu 4u.gif aciu diewui ne a dydi..tik dar karteli pasikartosiu noreciau storesniu rankyciu,nes jos prie rieso yra gan lieknos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2009 07 20, 20:23)
na man iki 90-60-90 tolokai.. biggrin.gif  Bet nesu lenta,taip sakant  lotuliukas.gif turiu kojas nesakaliukus,truputuka uzpakaliuko ir krutine siokia tokia turiu  4u.gif  aciu diewui ne a dydi..tik dar karteli pasikartosiu noreciau storesniu rankyciu,nes jos prie rieso yra gan lieknos unsure.gif

Aha, pas mane irgi taspats. Vienas draugas sako, kad baisu už riešo būtų paimti, atseit baisu sulaužyti biggrin.gif Tarsi stiklinė būčiau... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 20 liepos 2009 - 19:53
Sveikos,

Galeciau jungtis prie jusu, nes sveriu 43 kg (ugis 163 ), bet kompleksu atsikraciau sia vasara del nedidelio svorio. Nzn ar cia del metu ir proto progresijos ar kad zinau jog igimtu dalyku jau nebepakeisiu - dziaugiuos , kad esu lb liekna. Be to atradau parduotuve kur visada yra miniatiuriniu xxs dydziu biggrin.gif Kartais pasiziuriu ir fashion tv nuotaikai pakelti bigsmile.gif
Dailinsiu tik uzpakaliuka, kad nebutu subliuskes lotuliukas.gif , o svorio priaugti jau nebenoreciau, nors anksciau norejau ir net lb doh.gif
Atsakyti
Sveikos,na as save irgi laikau prie tu kudesniu nors ziuriu yra tikrai lieknesniu uz mane...mano ugis 169 sveriu 54kg.Man tai atrodo mazokai...noreciau dar kokiu 5 kg rolleyes.gif
Atsakyti
taip pat norejau pasakyti, kad svoris mazai ka sako smile.gif tarkim mano viena drauge su tokiu pat ugiu sveria beveik 8kg daugiau nei as, o atrodom vienodai bigsmile.gif na gal vienintelis dalykas kad jos riesai storesni ir peciai platesni, bet siaip viskas taip pat, kad ir kaip neitiketina butu 4u.gif todel svarbu kaip atrodo zmogus, o ne kiek sveria drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(krema @ 2009 07 21, 23:22)
taip pat norejau pasakyti, kad svoris mazai ka sako smile.gif tarkim mano viena drauge su tokiu pat ugiu sveria beveik 8kg daugiau nei as, o atrodom vienodai  bigsmile.gif  na gal vienintelis dalykas kad jos riesai storesni ir peciai platesni, bet siaip viskas taip pat, kad ir kaip neitiketina butu  4u.gif  todel svarbu kaip atrodo zmogus, o ne kiek sveria  drinks_cheers.gif

Na taip, vieni smulkesnių kauliukų, kiti stambesnių drinks_cheers.gif Todėl ir atrodo ne vienodai smile.gif
O yra čia iš jūsų kuri stambiakaulė, išskyrus mane? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 21 liepos 2009 - 23:05
Kur dingot visos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 07 21, 21:56)
Na taip, vieni smulkesnių kauliukų, kiti stambesnių  drinks_cheers.gif  Todėl ir atrodo ne vienodai smile.gif
O yra čia iš jūsų kuri stambiakaulė, išskyrus mane?  ax.gif


As esu stambiu kaulu, ir kretant svoriui jie visur isryskeja. MB visada kritikuoja, kad per mazas svoris, ir as pati noreciau nors pora kg priaukti, bet man vis nesiseka. Nesu nei saldumynu, nei riebaus maisto megeja. Mano vienintelis cukrus tai i kavos puodeli is ryto. Paprasciausiai as susitaikiau su savo kudumu ir i kritikas nebekreipiu demesio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zogu @ 2009 07 25, 20:36)
As esu stambiu kaulu, ir kretant svoriui jie visur isryskeja. MB visada kritikuoja, kad per mazas svoris, ir as pati noreciau nors pora kg priaukti, bet man vis nesiseka. Nesu nei saldumynu, nei riebaus maisto megeja. Mano vienintelis cukrus tai i kavos puodeli is ryto. Paprasciausiai as susitaikiau su savo kudumu ir i kritikas nebekreipiu demesio smile.gif

Mano kauleliai irgi labai išryškėję doh.gif Dabar net nenešioju jokių rūbelių didesne iškirpte, nes kažkaip negražiai man atrodo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 07 22, 00:56)
Na taip, vieni smulkesnių kauliukų, kiti stambesnių  drinks_cheers.gif  Todėl ir atrodo ne vienodai smile.gif
O yra čia iš jūsų kuri stambiakaulė, išskyrus mane?  ax.gif


as labai smulkiu kaulu, kaip vaiko kauleliai... blush2.gif
Atsakyti
As labai noreciau stambesniu slaunu, bet daryk ka nori, tas svoris jau pas mane trys metai stovi vietoje, na buna jei stresas tesiasi ilgesni laika, tai krenta svoris, bet virs 55kg. niekaip nekyla. schmoll.gif Mano ugis 176
Atsakyti