Įkraunama...
Įkraunama...

Driclor

Sveikos. Sukūriau atskirą temą, kad nebūtų offtopicas temose apie injekcijas, thai mineralus ir kt.

Pradėjau ir aš naudoti visų išgirtąją priemonę. Iš pradžių buvo efektyvu, o dabar... Iš vakaro pasitepu, rytais einu bėgioti, bet jis man sportuojant nesuveikia g.gif o kaip jums? Ar viskas gerai? Gal aš ką neteisingai darau?
Atsakyti
na as sia priemone naudoju jau senokai,ir tepu labai retai gal i savaite karta tik,bet nebegioju tai nzn ar man butu taip pat,bet siaip buna dienu kartais kai iskart po tepimo kita diena jauciu,kad prakaituoju visvien,ir as nzn kodel taip buna,bet manes netrikdo,nes jei ir prakaituoju tai olb jau nedaug ir praktiskai nesimato. o tu ji ryte nuplauni?o tepi ant nuplautos odos? smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
na manau normalu,kad begiojant nesuveikia biggrin.gif vis delto TAI nemazas fizinis kruvis, todel prakaitas ir issiskiria. Man net butu baisiau,jei sportuojant jo nebutu, nors cia nuo kiekvieno zmogaus organizmo priklauso. g.gif
As pati naudoju, ir sportuojant pazastys buna dregnos, nematau tame jokios problemos. O jau kai ramioj busenoj, tai dricloras veikia 100 proc thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2009 06 26, 11:53)
o tu ji ryte nuplauni?o tepi ant nuplautos odos? smile.gif


Taip, viskas pagal instruukcija smile.gif sakyk, o kiek laiko kasdien tepliojai, kad tau taip atlaikytų savaitę? Man tai nyy, 2 dienos ir vėl tepk schmoll.gif (naudoju neseniai)

QUOTE(avrile @ 2009 06 26, 13:36)
Laba 4u.gif
na manau normalu,kad begiojant nesuveikia biggrin.gif  vis delto TAI nemazas fizinis kruvis, todel prakaitas ir issiskiria. Man net butu baisiau,jei sportuojant jo nebutu, nors cia nuo kiekvieno zmogaus organizmo priklauso. g.gif
As pati naudoju, ir sportuojant pazastys buna dregnos, nematau tame jokios problemos. O jau kai ramioj busenoj, tai dricloras veikia 100 proc  thumbup.gif


Ne, tai aišku, geriau jau prakaituotų, nei neprakaituotų sportuojant laugh.gif tiesiog ryte kai pamatydavau, kad šlapia, po pietų vėl lysdavau į tamsius rūbus, nes bijojau, kad gali nesuveikt unsure.gif o šiandien išėjau į miestą ryški, ir streso apturėjau, ir nešt sunkiai daiktus reikėjo, visa sušilau, bet pažastys ne thumbup.gif žodžiu, priemonė nr.1, tik kad žalos nepridarytų rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif Biški nepagavau merginos apie ką jūs čia, tipo nuo prakaitavimo? paaškinkit man neapsišvietusiai ax.gif
Atsakyti
Jep, dezodorantas nuo prakaitavimo.. Bet jau stipresnis nei įprasti smile.gif
Atsakyti
4u.gif Oho, kur perkat, kiek mokat, kaip ten su komponentais ar nepiktybiniai, ar čia dar tik naujas produktas?
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2009 06 26, 15:49)
4u.gif Oho, kur perkat, kiek mokat, kaip ten su komponentais ar nepiktybiniai, ar čia dar tik naujas produktas?


Na, kas čia žino.. šiek tiek apie (ne)kenksmingumą.

Lietuvoje dar nėra, aš pirkau iš Jūratės, ji Kaune, bet gali ir į kitą miestą atsiųsti (man atsiuntė, taip kad garantuoju sąžiningumą) smile.gif Šiaip ką jis daro, tai pristabdo prakaitavimą smile.gif ir jokių šlykščių prakaito dėmių ant drabužių, prakaito kvapo ir pan. smile.gif
Atsakyti
[quote=Kaktusė,2009 06 26, 14:02]
Taip, viskas pagal instruukcija smile.gif sakyk, o kiek laiko kasdien tepliojai, kad tau taip atlaikytų savaitę? Man tai nyy, 2 dienos ir vėl tepk schmoll.gif (naudoju neseniai)

na o aš tai senokai naudoju,bus virš metųwink.gif bet na būna,kad ir aš patepu ir vieną ir kitą dieną...bet retai:)
Atsakyti
Aš taip pat turėjau bėdų su prakaitavimu. Ir Driclor mano šitą problemą išsprendė 100 %. Labai patenkinta, nes nebėra jokio kvapo ir prakaito. Aš tepu kas 5 dienos, ir visada vakare, taip pat prieš tai bent 12 val nedepiliuoju pažastų. Tai tik pirmus 2 kartus jautėsi nestiprus perštėjimas, o vėliau absoliučiai jokio niežtėjimo ar perštėjimo. Žodžiu man jis super.
O dėl aliuminio chlorido, tai aš save guodžiu tuo, kad tas kiekis gal net nesusidaro didesnis nei naudojant paprastą antiperspirantą po 2 kartus per dieną... (nes per savaitę apytiksliai Driclorą tepu 1 kartą, o paprastą dezą tepdavau 14 kartų....bet net nepadėdavo...). Kaip sakant kiekvienai savo...

----------
redaguota moderatoriaus: ištrintas komercinis pasiūlymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 spalio 2009 - 22:07
QUOTE(silll123 @ 2009 06 26, 22:26)
Aš taip pat turėjau bėdų su prakaitavimu. Ir  Driclor mano šitą problemą  išsprendė 100 %. Labai patenkinta, nes nebėra jokio kvapo ir prakaito. Aš tepu kas 5 dienos, ir visada vakare, taip pat prieš tai bent 12 val nedepiliuoju pažastų. Tai tik pirmus 2 kartus jautėsi nestiprus perštėjimas, o vėliau absoliučiai jokio niežtėjimo ar perštėjimo. Žodžiu man jis super.
O dėl aliuminio chlorido, tai aš save guodžiu tuo, kad tas kiekis gal net nesusidaro didesnis nei naudojant paprastą antiperspirantą po 2 kartus per dieną... (nes per savaitę apytiksliai Driclorą tepu 1 kartą, o paprastą dezą tepdavau 14 kartų....bet net nepadėdavo...). Kaip sakant kiekvienai savo...


drinks_cheers.gif
o kodel negalima depiliuot 12 val iki naudojimo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 08 spalio 2009 - 22:08
na ir aš taip pat jei nudepilluioju tai nedepiluioju bent parą,nes oda sudirgus baisu,kad infekcija neisiveltųwink.gif
Atsakyti