Įkraunama...
Įkraunama...

Driclor

Nemanau, kad labai gerai jį pastoviai naudoti. Per pažastis pasišalina daug brudo iš mūsų organizmo, pažastyse yra daug prakaito liaukų, kurias pastoviai kemšant formuojasi krūties vėžys... pertraukas reikia būtinai daryti
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2009 06 30, 14:36)
O kokio jis pavidalo, kaip rutulinis ar pieštukinis dezodorantas?

Kaip rutulinis dezodorantas smile.gif

QUOTE(varnikė @ 2009 06 30, 14:56)
Nemanau, kad labai gerai jį pastoviai naudoti. Per pažastis pasišalina daug brudo iš mūsų organizmo, pažastyse yra daug prakaito liaukų, kurias pastoviai kemšant formuojasi krūties vėžys... pertraukas reikia būtinai daryti

Tai ta pati galima apie visas tokio pobudzio priemones pasakyti. Pazystami gydytojas ir chemike paziureje dezodoranto sudeti pasake, kad nieko blogo nera, o jie ir patys naudoja driclor.
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 06 30, 23:09)
Kaip rutulinis dezodorantas  smile.gif
Tai ta pati galima apie visas tokio pobudzio priemones pasakyti. Pazystami gydytojas ir chemike paziureje dezodoranto sudeti pasake, kad nieko blogo nera, o jie ir patys naudoja driclor.


Jeigu įsiteigsime sau, kad jis žalingas, tuojau ir sulauksime neigiamų pasekmių..
Atsakyti
Aš naudoju Driclor jau trečią savaitę - tikrai pasikeitė gyvenimas. Anksčiau net darbe be jokių stresinių situacijų buvo baisu rankas pakelti, nes nemažos prakaito dėmės būdavo. O jau jeigu kokio stresiuko atsirasdavo (kas darbe pakankamai dažnas reiškinys biggrin.gif ) tai visai.. doh.gif doh.gif doh.gif Dabar, vasara, tai dar aktualiau.... Tai labai patenkinta, kad yra ta magiška priemonė thumbup.gif Tik man ji vieną kartą patepus po trijų dienų jau nelabai veikia, tad kol kas stengiuosi tepti kas antrą-trečią dieną g.gif Nežinau, ar vėliau čia jau ilgesniam laikui užteks, ar kaip? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2009 06 30, 23:09)
Tai ta pati galima apie visas tokio pobudzio priemones pasakyti. Pazystami gydytojas ir chemike paziureje dezodoranto sudeti pasake, kad nieko blogo nera, o jie ir patys naudoja driclor.

ne vien dezodorantas blogai, neprakaituoti taip pat yra blogai. Viskas turi būti su saiku. Aišku, jeigu jau tas prakaitavimas toks didelis ar prakaito kvapas yra labai specifinis, dėl to jaučiamas diskomfortas, tuomet gerai, bet kai aš niekada per daug nejaučiau problemos dėl prakaito, tai kažkaip geriau nerizikuoti.
Čia apie aliuminio naudą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varnikė: 01 liepos 2009 - 13:45
QUOTE(varnikė @ 2009 07 01, 14:41)


Naudą?

Žinot, jei jau įtikėsi, kad tau lemta sirgti krūties vėžiu, tai jo ir sulauksi. Aš atsisakau šios ligos, ir manęs ji nepuls kiek aš ir kokių dezodorantų benaudočiau schmoll.gif kaip sakoma, ko bijosi, tas ir atsitiks.
Atsakyti
QUOTE(varnikė @ 2009 07 01, 13:41)

Čia gerai parašė viena mamytė - kai paskaičiuoji, kiek to aliuminio priteplioji sau, kai pasinaudoji paprastu dezodorantu du-tris kartus per dieną, ir kiek - kai patepi Driclorą kartą per savaitę (na jo, až tepiu dažniau, bet labai tikiuosi, kad greitai nebereikės) ar net rėčiau, tai pagalvoji, kad ta pati rizika gaunasi. Bet jei ir taip, ir taip rizikuoji, bent dar ir neprakaituoji - argi ne smagiau? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Naudoju virš dviejų metų, super dalykas, pamiršau ką reiškia prakaitavimas, tepuos kas porą sav. Bet dvi paros po depiliacijos būna tragiškos jei tepuos, stengiuos teptis, o tada ryte depiliuot, nes naktį draskaus kitu atveju ir praustis einu.
Atsakyti
4u.gif O aš pas draugę iš užsienio, užsisakiau, pažiūrėsim kaip čia,kas čia. Noriu papasakoti vieną istorija, 17 metų aptikau pas save pažastyje guzelį, gėriau vaistus, gydžiausi.Ginekologė paklausė kokiomis priemonėmis naudojuosi nuo prakaitavimo, tuomet naudojausi pieštukiniais dezodorantais, pasakė, kad jie užkemša prakaitavimo liaukas, geriau naudoti rutulinius.
O šita blogoji sudedamoji dalis yra visuose antipersperantuose.
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2009 07 02, 15:21)
4u.gif O aš pas draugę iš užsienio, užsisakiau, pažiūrėsim kaip čia,kas čia. Noriu papasakoti vieną istorija, 17 metų aptikau pas save pažastyje guzelį, gėriau vaistus, gydžiausi.Ginekologė paklausė kokiomis priemonėmis naudojuosi nuo prakaitavimo, tuomet naudojausi pieštukiniais dezodorantais, pasakė, kad jie užkemša prakaitavimo liaukas, geriau naudoti rutulinius.
O šita blogoji sudedamoji dalis yra visuose antipersperantuose.


gal pries 4 metus as irgi turejau guzeli. konstatavo prakaito liaukos uzdegima. man pasake daktaras, kad kai skutau pazastis galejo patekt infekcija. israse tepaliuka ir po poros dienu praejo.
as turiu prakaitavimo problema, kuri prasidejo ne taip senai. dariau dysporto injekcijas iki siol, jos tikrai veikia bet gaila $. neseniai isigijau driclor, buvau maloniai nustebinta! jis tikrai veikia:) pries 2 savaites pasitepiau nakciai, iki siol neprakaituoju. tikras stebuklas ir kas svarbiausiai uz maza kaina biggrin.gif manau, kad nera gerai blokuot prakaitavimo liaukas, nors prakaitas kaip sakant ras "isejima" kitur...bet ka daryt jei jauti diskomforta? dziaugiuosi, kad pabandizau driclor 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2009 06 28, 16:10)
O kas kiek laiko tepdavot pažastis pačioj pradžioj? Manau dar rezultatas toks dėl to, kad naudojat epiliatorių.
---
Beje, kaip dėl šalutinio poveikio po tiek laiko? Nesijaučia jokio? Ar nebandėt nutraukt naudojimą?


Pačioj pradžioj tepiau į savaitę kartą, nenaudojau taip kaip rašo instrukcijoj- kasdien schmoll.gif Man pasirodė per dažnai ir per daug. Be to pirmą kartą patepus ir taip iki kito tepimo prakaito nei lašo nebuvo. Dabar tepuosi maždaug kas dvi savaites.
---
Šalutinio poveikio kol kas jokio nepastebėjau, Driclor naudoju jau gal treti metai. Naudojimo nutraukt nei karto nebandžiau, nežinau kaip reikėtų gyvent jei jo nebeturėčiau unsure.gif

QUOTE(Hennessy @ 2009 07 01, 12:02)
Aš naudoju Driclor jau trečią savaitę - tikrai pasikeitė gyvenimas. Anksčiau net darbe be jokių stresinių situacijų buvo baisu rankas pakelti, nes nemažos prakaito dėmės būdavo. O jau jeigu kokio stresiuko atsirasdavo (kas darbe pakankamai dažnas reiškinys  biggrin.gif ) tai visai..  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Dabar, vasara, tai dar aktualiau.... Tai labai patenkinta, kad yra ta magiška priemonė  thumbup.gif  Tik man ji vieną kartą patepus po trijų dienų jau nelabai veikia, tad kol kas stengiuosi tepti kas antrą-trečią dieną  g.gif  Nežinau, ar vėliau čia jau ilgesniam laikui užteks, ar kaip?  unsure.gif


Vėliau manau poreikis dažnai teptis sumažės, užteks rečiau pasitept ir bus tas pats efektas.

QUOTE(airishka @ 2009 07 01, 20:37)
Pas ka jus LT uzsisakinejate Driclor ? permeciau skelbimu lenta , bet neradau  g.gif  gal praziurejau  blush2.gif


Pastarąjį kartą užsisakiau per tomiike, su siuntimu ir tarpininkavimo mokesčiais 1vnt. (60ml) kainavo apie 25Lt.
Bet manau, kad jokio skirtumo pas ką užsisakyt, svarbu, kad tarpininkė užsakinėtų iš to puslapio, kur galima rast Driclor smile.gif O iš tų merginų, kurios prekiauja Lietuvoj, neapsimoka pirkti, nebent SM išparduotuvėj būna, kad merginos atsisiunčia per daug ir parduoda už tiek pat, nes kitos mačiau vos ne dviguba kaina pardavinėja doh.gif Aš ir pati pirmąjį Driclorą pirkau už 50Lt blink.gif Tada dar nežinojau, kad užsisakant gaunasi perpus pigiau biggrin.gif
Atsakyti
sveiko merginos, gal kuri turit instrukcija ar anotacija driclor? ar galima ji naudot nestumo metu?
Atsakyti