Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas (IV dalis)

Na ką, sveiki, aš jau grįžau tongue.gif
Savaitę ilsėjaus Hurgadoj. Nu oras tai tikrai nerealus thumbup.gif Nardytojams pats tinkamiausias laikas, manau, nes jūroje vanduo labai šiltas. Oro temperatūros tikslios nepasakysiu (duočiau 35), bet įdegt tikrai galima, net gulint pavėsyje. Be kremo - nė iš vietos. Bet nereikėjo nei jokios aklimatizacijos, nei nieko. Iškart gėrėm šaltus kokteilius, mirkom baseinuose ir viskas buvo liuks.
Tai va, dabar gal kiek apie patį viešbutį. Ilsėjomės Hurghada Hilton Long Beach Resort 4*. Prisipažinsiu - tikrai nesu priekabi, ne kartą esu buvusi daug kuklesniuose viešbučiuose, bet čia radau tikrai prie ko prisikabint. Nežinau, gal per dideli mano lūkesčiai buvo, maždaug "Oi, čia Hiltonas, tai jau tikrai turi būt geras".
Maisto pasirinkimas mane užmušė. Vaisių būdavo labai nedaug ir vienu metu tik vienos rūšies. Visą laiką valgydavom Lotus restorane, kur kasdien būdavo skirtinga tematika, bet maistas man praktiškai buvo tas pats, tik Tex Mex diena išsiskyrė aštriais patiekalais. Lauke kiekvieną dieną kepdavo ką nors ant grotelių.. aš pati valgiau tik vištieną ir kebabus, na, buvo tikrai skanu. Kiti, kas valgė žuvis ir kotletus, irgi sakė, kad skanu. Vynas gal trijų laipsnių, pasigert be šansų. Sultys kaip kada - vieną kartą būdavo skanios, kitą kartą arba beskonės, arba jausdavosi, kad darytos iš miltelių ir vandens. Bet visuose baruose prie paplūdimio ir baseinų darydavo labai skanius (ne)alkoholinius kokteilius ir sultys jau buvo iš tetra-packų. Paplūdimy dalindavo hot dogus - perpjauta bandelė ir įdėta medžiotojų dešrelė doh.gif Jokių garstyčių ar padažų. Bet baruose duodavo labai labai skanius ledus - šokoladinius, grietininius ir mango. Vien dėl jų buvo gaila išvažiuot wub.gif
Kambary rankšluosčius keisdavo tada, kai numesdavom ant žemės, o patalynės apskritai nekeitė, kiek pastebėjom. Ir valydavo pakankamai atsainiai, nors palikdavom po dolerį arbatos. Apie jokias gulbes išlankstytas net kalbos nėra.
Apskritai, personalas aptingęs ir neišauklėtas. Jeigu ateidavom vėliau vakarieniauti ar pietauti neužimtą stalą rasti beveik be šansų. Jeigu pasisekdavo rasti, tai dar tekdavo laukti kol ateis ir viską nukraustys. Paskutinę dieną netekę kantrybės nusikraustėm patys, bet čia jau buvo viršūnių viršūnė, pakraupau. Dar kas krito į akis - po visa salę važiuoja vienas vežimėlis ir surinkinėja lėkštes, įrankius, o su padėklais rankioja stiklines. Tai kai privažiuoja tas vežimas, surenka lėkštes, maisto likučius sumeta į prie vežimo prikabintą šiukšlių dėžę. Ne kartą teko matyt, kaip ta lekštė iškrenta vidury restorano.. doh.gif Personalas siaubingai priekabus. Ne pirmas kartas Egipte, žinojau, kad per rusus arabai yra priekabūs, bet kad šitaip.. kiekvienam bare koks nors barmenas kibdavo, padavėjai žnaibosi.. žodžiu - be žodžių.
Dar labai krito į akis du dalykai - visų pirma, tai ištisai eidavo per baseinų bei paplūdimio teritorijas ir siūlydavo susipint kasytes arba pasidaryt pedikiūrą ir manikiūrą.. kasdien po kelis kartus blink.gif O antras, tai kad vakarienės ir pietų metu važinėja toks vežimaitis su alkoholiniais gėrimais, o paplūdimy nešioja kokteilius, bet nepasako, kad jų kaina neįeina į AI. Ne vieni žmonės išgėrę gėrimų gaudavo milžiniškas sąskaitas net nenutuokdami, kad jis apskritai buvo mokamas. Butelis importinio vyno viešbutyje kainavo 1400 Egipto svarų, grubiai sakant, 700 litų..
Apipeikiau tą viešbutį, bet buvo ir gerų dalykų. Viešbučio teritorija tikrai LABAI didelė ir LABAI graži. Daug gėlių, viskas laistoma. Datulės auga maišais wub.gif Vakarais prie pagrindinių baseinų dainuodavo dainas toks vyrukas, o amfiteatre prie family building irgi vykdavo visokie renginiai vakarais vaikams ir ne tik.
Kambariai tvarkingi, viskas ok, tik vonioj kai kur reiktų renovacijos, bet vanduo pro niekur nebėga, viskas gerai.
Vakarais Lotus restorane atidarydavo staliukus lauke, labai malonu ten vakarieniauti.

Na, tai gal tiek, tikiuosi, kad kam nors pravers, nes labai išsiplėčiau..
Jeigu dar kam nors netyčia kiltų kokių klausimų, klauskit, mielai atsakysiu. wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Utopia: 27 liepos 2009 - 22:17
Susidariau vaizdą iš pasakojimų kad beveik visi viešbučiai egipte turi kelis minusus. Pirmas maisto pasirinkimas klaikus, ir Antras personalas doh.gif
Aš tai nesusirgau egiptomanija, buvo smagu aplankyti tą šalį, bet į ją sugrįžti nebenoriu, o va į Turkija su mielu nori wub.gif
Atsakyti
Parasysiu savo pastabas: kiek skaitau - niu dar nemaciau ne vieno viesbucio su super atsiliepimais - visur atsiranda minusas ir nesvarbu kiek * prikabinta. Jei vienas vos pagiria, ziurek jau atsiranda kontrsvoris. Sakyciau, zmoniu lukesciai visuomet didesni, nei keliones kaina.
O norintiems ,,dasimust" siulau pasirinkto viesbucio atsiliepimu pasiieskoti rusu nete. Ten...... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2009 07 27, 23:53)
Aš tai nesusirgau egiptomanija, buvo smagu aplankyti tą šalį, bet į ją sugrįžti nebenoriu, o va į Turkija su mielu nori wub.gif


drinks_cheers.gif visiškai pritariu... smagu, įdomu, bet į egiptą grįšiu po kokių 5 metelių ir tik tam, kad vėl nuvažiuot į kairą ir luxor'ą - pažiūrėt, ar/kaip kas pasikeitė... rifai? taip, rifai yra super... bet mieliau pataupysiu daugiau pinigėlių ir aplankysiu kokią kitą, nepažintą šalį pvz po mėn portugaliją wub.gif blush2.gif
Atsakyti
laba diena,

Norėtume su šeimyna keliauti į Egiptą rudenį, labai norisi raudonosios jūros ir žuvyčių pamatyti ir vaikams parodyti. Tik man kažkaip neramu dėl vaikų....aš suprantu, kad suaaugę tai dezinfekuojasi iš vidaus ir jų jokios bacilos ir faraonų ligos dažniausiai nepuola, o jeigu ir puola, tai greitai praeina ax.gif

O va, ką su vaikais daryti? neprisaugosi, kad kiekvieną kartą rankas nusiplautų ar vandens į burną naptektų? žodžiu, ar nepavojinga trenktis su 4 m. vaiku dėl visokiu žarnynu bacilu? aišku, važiuotume į 4 ar 5 žv. viešbutį, bet vistiek...matyt ne tuo priklauso....
gal mamos važiavusios su nedideliais vaikais pasidalins patirtimi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2009 07 28, 07:32)
Parasysiu savo pastabas: kiek skaitau - niu dar nemaciau ne vieno viesbucio su super atsiliepimais - visur atsiranda minusas ir nesvarbu kiek * prikabinta.


Kai aš pirmą kartą buvau Egipte, Sharm el Sheikhe, tai buvom 3* Fantazijoj. Ir, jei rimtai, tai man ten viskas tiko. Dabar girdėjau, kad tas viešbutis kiek suprastėjo, bet kai buvom pirmą kartą, tai viskas be priekaištų. Ir vietų restorane visada būdavo, ir pavalgyt galima rast, vaisių, desertų. Personalas malonus, nepriekabus, kambarius tvarkydavo, rankšluosčius, patalynę keisdavo, jokio triukšmo bereikalingo nei iš mūsų, nei iš kito viešbučio. Vienintelis minusas, tai kad paplūdimį reikėjo dalintis su kitu viešbučiu, bet mes ilgai nemiegodavom, tai visad tos vietos rasdavom. Kitą vertus, Sharmas laikomas aukštesnio lygio kurortu, gal dėl to ten man vis dėlto labiau patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Utopia: 28 liepos 2009 - 10:58
QUOTE(*Zuika* @ 2009 07 27, 18:23)
Dekui, dar norejau pasiteirauti, kokiame viesbutyje buvote pernai, ar patiko, ar buvo vaikams ka veikti ir kokio amziaus vaikai, nes ir mes su vaikais planuojame vykti.



užpernai buvom Aqua Blue pirkom iš TezTuro ax.gif viskas tiko ir patiko, aš apskritai esu neišranki ir teigiamai žiūrinti į viską lotuliukas.gif apie vaikus apskritai tyliu, jiems buvo pirma išvyka, tai įspūdžių daugybė rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Paryžietė @ 2009 07 28, 08:50)
l
O va, ką su vaikais daryti? neprisaugosi, kad kiekvieną kartą rankas nusiplautų ar vandens į burną naptektų? žodžiu, ar nepavojinga trenktis su 4 m. vaiku dėl visokiu žarnynu bacilu? aišku, važiuotume į 4 ar 5 žv. viešbutį, bet vistiek...matyt ne tuo priklauso....
gal mamos važiavusios su nedideliais vaikais pasidalins patirtimi... g.gif



mes kai važiavom pirmą kartą vaikams buvo 3 ir 5 metai, viduriavo tik vyriausias (tėtis lotuliukas.gif ) ir tai pagrindinė priežastis, mano manymu, buvo noras paragauti VISKO doh.gif buvom 4 žv. viešbutyje.

Be abejo, važiuodamas į Egiptą turi suvokti, jog niekas nuo to neapsaugotas. Protingiausia būtų įsimesti dėžutę Imodiumo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(convict @ 2009 07 27, 22:53)
Aš tai nesusirgau egiptomanija, buvo smagu aplankyti tą šalį, bet į ją sugrįžti nebenoriu, o va į Turkija su mielu nori wub.gif


matai, o man atvirkščiai, nuvažiavau į Turkiją vieną kartą ir supratau, jog nebegrįšiu unsure.gif o į Egiptą, nors ir kasmet wub.gif
Atsakyti
QUOTE(alina @ 2009 07 28, 12:04)
užpernai buvom Aqua Blue pirkom iš TezTuro  ax.gif  viskas tiko ir patiko, aš apskritai esu neišranki ir teigiamai žiūrinti į viską  lotuliukas.gif apie vaikus apskritai tyliu, jiems buvo pirma išvyka, tai įspūdžių daugybė  rolleyes.gif
Papildyta:
mes kai važiavom pirmą kartą vaikams buvo 3 ir 5 metai, viduriavo tik vyriausias (tėtis  lotuliukas.gif ) ir tai pagrindinė priežastis, mano manymu, buvo noras paragauti VISKO  doh.gif  buvom 4 žv. viešbutyje.

Be abejo, važiuodamas į Egiptą turi suvokti, jog niekas nuo to neapsaugotas. Protingiausia būtų įsimesti dėžutę Imodiumo  mirksiukas.gif
Papildyta:
matai, o man atvirkščiai, nuvažiavau į Turkiją vieną kartą ir supratau, jog nebegrįšiu unsure.gif  o į Egiptą, nors ir kasmet  wub.gif


pritariu i egipta vaziuosiu jau 3-a karta ir toks jausmas apima kad lyg griztumei i savo namus...laukiu nesulaukiu kada vel egipto zemeje......
o del viesbuciu taip jau yra negali buti viskas idealu, tik reikia geros nuotaikos, nusiteikimo,,,ir viskas bus smagu..... smile.gif
Atsakyti
Tai taip ir yra, vieni įsimyli ir suserga Egiptomanija kiti Turkomanija biggrin.gif
Aš viešbučio nepeikiu per daug, bet kada važiuoji į 5 žvaigždes tai jas ir nori gauti. Daug kur esu buvus tokio lygio viešnučiuose, bet bent jau tam kuriam mes buvom Egipte, jam tikrai toli iki pilnų 5 žvaigždžių doh.gif na maksimum 4 arba net 3 su puse bigsmile.gif

Bet va jūra ir oras, nepamainomas dalykas nei su turkija nei su kita šalim. Esu snorklinus ir JAV bet nėra ką lygint, nors kaip tada pamačiau pagalvojau kad tikrai gražiau niekur nėra biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas poilsiavo viešbutyje Festval le Jardin? Hurgada
būtų įdomu išgirsti atsiliepimųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paryžietė @ 2009 07 28, 13:23)
Gal kas poilsiavo viešbutyje Festval le Jardin? Hurgada
būtų įdomu išgirsti atsiliepimųsmile.gif

as rekomenduociau vaziuoti i Sarm el seicha, ypac su vaikais, ten zymiai tvarkinkiau, graziau ir idomiau 4u.gif
Atsakyti
o gal galetumete kuri rekomenduoti Šarm El Šeiche viesbuti 4* ar 5*? 4u.gif
Atsakyti