Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas (IV dalis)

[quote=Seila,2009 07 28, 18:53]
o gal galetumete kuri rekomenduoti Šarm El Šeiche viesbuti 4* ar 5*? 4u.gif

/quote]


ROYAL ALBATROS MODERNA 4 *
as ten neradau prie ko prisikabinti, nei aptarnaime, nei maitinime, nei kambariu tvarkyme, nei dar kur nors smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MONRO: 30 liepos 2009 - 17:02
Labukas 4u.gif
gal galetumete biskuti pakonsultuoti ax.gif
ruosiames su vyru sia vasara (tiksliau rugpjucio 10) skristi i egipta, hurgada (dar keliones bilietu nepirkom), bet ko nepaklausi visi atkalbineja, sako kad dabar neverta ten vaziuoti, per karsta, neistversim, sirgsim, apsinuodisim ir panasiai... tiesa? geriau tokias keliones rinktis rudeni-pavasari? gal patartumet koki gera viesbuti? smile.gif

Atsakyti
Na rugpjūti mūm patys egiptiečiai sakė kad būna karščiausia.
BET, mes vykom liepą, tai irgi visi absoliučiai atkalbinėjo nuo apsurdiškos kelionės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet nei mirėm, nei per karštą buvo, nei apsinuodijom, na vyras lyg biškį patrydaliojo bet tik tiek biggrin.gif
Va kaip rugpjūtį velnias žino, bet ten sausa tas karštis visai kitoks, ne taip kaip pas mus jau 28 šilumos ir kaaaršta, nes drėgna, ten kitaip mirksiukas.gif
Jeigu mėgstat karštį neabejokit, manau g.gif
Atsakyti
Gal kas nors atostogavote Bella Vista viešbutyje Hurgadoje? g.gif Kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(lalinka @ 2009 07 31, 12:52)
Labukas 4u.gif
gal galetumete biskuti pakonsultuoti ax.gif
ruosiames su vyru sia vasara (tiksliau rugpjucio 10) skristi i egipta, hurgada (dar keliones bilietu nepirkom), bet ko nepaklausi visi atkalbineja, sako kad dabar neverta ten vaziuoti, per karsta, neistversim, sirgsim, apsinuodisim ir panasiai... tiesa? geriau tokias keliones rinktis rudeni-pavasari? gal patartumet koki gera viesbuti? smile.gif


labuka 4u.gif
mano nuomone tai tikrai bus labai karsta dabar 40 karscio....manyciau pats tas vaziuoti pavasari arba rudeni koki rugseji spali kai karsciai jau atvesta cool.gif as egipte nebuvau kai taip karsta bet buvau turkijoj kai 40 ir daugiau, tai sakaiu gyvenime vasara i siltus krastus nevaziuosiu, nes neimanoma isverti,tik juroj guleti arba viesbuty buti.... g.gif
mes buvome minmarke man viskas patiko,ir ant juros kranto,salia papludimys,jura,maistas gan ivairus, ir jo gana daug....ir jis siaip 3 zv bet egopte jis vertinamas kaip 4 zv.. mirksiukas.gif smile.gif jei kils kokiu klausimu klausk... smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Mes zadam spali skristi i i Egipta (Hurgada) (medaus menesiui smile.gif ) . Pinigeliu turim ne per daugiausiai bet visgi norisi islekti. Kai ziurineju kainas dabar tai spalio menesiui dar dideles kainos. Tikiuosi siek tiek nukriss kainos ar bandysim paskutines minutes pirkti. Gal kas galetu parekomenduoti koki viesbutuka? ... mums nereikia 5 zvaigzduciu, uzteks ir paprastesnio. Norime i Hurgada nuskristi. Gal kas buvote MOON VALEY???
Atsakyti
QUOTE(virgutis @ 2009 07 31, 13:24)
buvau turkijoj kai 40 ir daugiau, tai sakaiu gyvenime vasara i siltus krastus nevaziuosiu, nes neimanoma isverti,tik juroj guleti arba viesbuty buti.... g.gif
mes buvome minmarke man viskas patiko,ir ant juros kranto,salia


Su Turkija nėr ką lygint net schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Turkijoj pernai buvau irgi liepos mėnesį, ten jo karštą ir karštis jaučiasi dauuuug laaaabiau negu Egipte, nes ten dar kartą sakau DRĖGNA Egipto oras liepos viduryje man buvo pasakiškas wub.gif galėjom ir drąsiai keliaut ir degintis ir visą kitą. Turkijoj karšta buvo labai, bet man karščių mėgėjai nebuvo mirtinai, tik ten drėgną tik pasisuki biškį ir iškarto šlapes esi, vakare išvis iš viešbučio nosį iškiši ir tarsi aplietas vandeniu, egipte visiškai kitaip, nereik skleist erezijų schmoll.gif

Neginu Egipto ar ką, aš ten daugiau tikrai nebenoriu sugrįšti, daug daugiau į Turkija, bet egipto oras ir jūrą vidurvasarį tarsi rojus wub.gif
Atsakyti
Rugpjūčio pabaigoje vykstame į Sunrise Mamlouk Palace.

Norėjau paklausti Convict kaip ten su A lia Carte restoranais (kaip suprantu ten yra Azijietiškų ir Meksikietiškų patiekalų). Viešbučio aprašyme rašo taip: "Vakarienė a la carte meksikietiškų patiekalų restorane vieną kartą nemokamai". O kaip su Azijietišku? Jis mokamas? Ar nemokamas?
Atsakyti
QUOTE(Kissa @ 2009 07 31, 13:06)
Gal kas nors atostogavote Bella Vista viešbutyje Hurgadoje?  g.gif  Kokie atsiliepimai?


Mes norejome vaziuoti i si viesbuti,bet pati agente nerekomendavo,nes sake nelabai jis schmoll.gif Vaziavome pro sali ispudzio nepaliko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenius @ 2009 07 31, 21:32)
Rugpjūčio pabaigoje vykstame į Sunrise Mamlouk Palace.

Norėjau paklausti Convict kaip ten su A lia Carte restoranais (kaip suprantu ten yra Azijietiškų ir Meksikietiškų patiekalų). Viešbučio aprašyme rašo taip: "Vakarienė a la carte meksikietiškų patiekalų restorane vieną kartą nemokamai". O kaip su Azijietišku? Jis mokamas? Ar nemokamas?


Abu nemokami mirksiukas.gif
Meksikiečių tikrai vertas dėmesio, ypač po kelių dienų vienodo neskanaus maisto biggrin.gif azijietiškas šiaip sau, bet irgi gan neblogas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kissa @ 2009 07 31, 13:06)
Gal kas nors atostogavote Bella Vista viešbutyje Hurgadoje?  g.gif  Kokie atsiliepimai?



QUOTE(rutka28 @ 2009 07 31, 14:32)
Sveikos,

Mes zadam spali skristi i i Egipta (Hurgada) (medaus menesiui smile.gif ) . Pinigeliu  turim ne per daugiausiai bet visgi norisi islekti. Kai ziurineju kainas dabar tai spalio menesiui dar dideles kainos. Tikiuosi siek tiek nukriss kainos ar bandysim paskutines minutes pirkti.  Gal kas galetu parekomenduoti koki viesbutuka? ... mums nereikia 5 zvaigzduciu, uzteks ir paprastesnio.  Norime i Hurgada nuskristi.  Gal kas buvote MOON VALEY???



QUOTE(Poema @ 2009 07 31, 22:47)
Mes norejome vaziuoti i si viesbuti,bet pati agente nerekomendavo,nes sake nelabai jis schmoll.gif Vaziavome pro sali ispudzio nepaliko 4u.gif


Pries savaitę su trupučiu grįžo mūsų"egiptiečiai": mano mama ir mano sūnus biggrin.gif
Laaaabai patenkinti , oras sake sunkus tik pirmą dieną, paskui pripranti drinks_cheers.gif
Mamai buvo atradimas , kad gali maudytis jūroje , nes jai amžiais šaltas vanduo ..net Turkijoj nesimaudydavo g.gif
Jiems išrinkau būtent BELLA VISTA viešbutį, nes idealioj vietoj- ant pačio paplūdymio ir pačiame mieste, nemokami gultai prie jūros..prieinama kaina thumbup.gif
Ir pasirodo neapsirikau ax.gif maitinimas sake superinis- aš suprantu , kad yra labai išrankių žmonių, todėl už visų skokį negarantuoju...bet maniškiai grįžę kokias dvi valandas galėjo pasakoti ko ir kaip ten skaniai davė biggrin.gif mama nemažai pakeliavus, todėl kai registratūroj bandė iškišti kažkokį nelabai kambarį, tuoj nesutiko, tada jiems liepe laukt..ji paskambino i Vilnių, tai per kelias minutes gavo laaabai didelį kambarį...kaip paskui išaiškėjo, registratūros darbuotojai norėjo dolerio-kito kaip kyšio už geresnius kambarius...
Daugiau niekas jiems neužkliuvo....Beje, viešbutis negavo keturių žvaigždučių dėl vienos priežąsties- neturi antro lifto doh.gif
Patarimas- imti "Viskas įskaičiuota"- tada ne tik pietūs, bet ir gėrimai nemokami drinks_cheers.gif
Kambarius tvarkantiems dviems vyrams egiptiečiams palikdavo po du dolerius kasdien- sake sutvarkydavo liux drinks_cheers.gif
ir visokiu grožių rasdavo iš rankšluoščių padarytų biggrin.gif


Papildyta:

Čia įmečiau kelias foto ax.gif
http://public.fotki.com/Hopeidea/foto/
Na, iš to "kiškiuko " tai visi labai juokėmės biggrin.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Noriu paklausti ar kas nors esate pirke tokia paslauga, kai nezinau koknkreciai i koki viesbuti vaziuoji, o tik perki zvaigzduciu skaiciu. Cia pasiule i 5 zv su viskas iskaiciuota uz patrauklia kaina, tik nezinau ar galima pasitiket, kad tikrai taip ir bus.
Atsakyti