Įkraunama...
Įkraunama...

Veido prausikliai

Aš antrą mėnesį naudoju kosmetologės rekomenduotą ir parduotą Natinuelio prausiklį - Natinuel cleanser strong AHA - BHA 9 %. Visiškai bekvapis, neputoja, ekonomiškas, visiškai neišsausina odos. Kažkokių stebuklų iš prausiklio nesitikiu, nors oda problematiška, reikalauja reguliaraus veido valymo. Svarbiausia, kad neišsausintų, netemptų odos, o drėkintų. Esu prieš tai turėjus Iwostin, tai labai išsausindavo, pleiskanodavo oda schmoll.gif Dar man asmeniškai labai patinka, kad bekvapis. Kosmetologė rekomendavo dar įsigyt serumą nakčiai problematiškai odai, bet taip ir atidėlioju nusipirkt, nes ne pigus malonumas. Už prausiklį mokėjau kažkur 80 lt ar keliais litais daugiau, nepamenu tiksliai (150 ml).
Atsakyti
Aš tą Neutrogenos oranžinę seriją turėjau susipirkus beveik visą,tai prausiklis patiko tik iš pradžių,o šveitiklis,tai išvis netiko doh.gif ,taip odą išsausindavo.

Net nebežinau jau ką ir naudot ,o daug pinigėlių negaliu skirti.
Atsakyti
Aš naudoju va šitą:
http://4.bp.blogspot...inique soap.jpg
man jis labai patinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolphin: 05 liepos 2009 - 08:33
Turiu margaritos su ramunelemis, labai svelni oda lieka smile.gif
tik va kad neplaunu veido vandeniu, tai stovi nenaudojamas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 07 05, 19:21)
Turiu margaritos su ramunelemis, labai svelni oda lieka smile.gif
tik va kad neplaunu veido vandeniu, tai stovi nenaudojamas biggrin.gif


Sveika 4u.gif Truputį gal ne į temą paklausiu angel.gif Bet, tada įdomu kuo veiduką valai, jei vandenio nenaudoji. Nes lyg ir, temoj "Tonikai, losjonai" skaičiau, kad tavo oda yra riebi, o aš pati turėdama mišrią, į riebumą odą, net neįsivaizduoju, kaip galėčiau jos rytais ir vakarais vandenuku su prausikliu nenuprausti...Taigi būtų įdomu sužinoti ką vietoj vandenio odai naudoji nuvalyti? mirksiukas.gif
Atsakyti
Seip prausikliu nenaudoju vien del tos priezasties, kad man jie visi sausina mano misria oda. Bet galvoju gal ne prausikliai, o vanduo? Baisiausias koki esu bandziusi, draugiu rekomenduotas- bioderma sebium blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2009 07 05, 22:37)
Sveika 4u.gif  Truputį gal ne į temą paklausiu angel.gif Bet, tada įdomu kuo veiduką valai, jei vandenio nenaudoji. Nes lyg ir, temoj "Tonikai, losjonai" skaičiau, kad tavo oda yra riebi, o aš pati turėdama mišrią, į riebumą odą, net neįsivaizduoju, kaip galėčiau jos rytais ir vakarais vandenuku su prausikliu nenuprausti...Taigi būtų įdomu sužinoti ką vietoj vandenio odai naudoji nuvalyti? mirksiukas.gif


Mano kosmetologe sake, kad vanduo is krano labai sausina oda, ji liepe visada vonioje tureti virinto vandens ir tik juo plauti veido oda.
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2009 07 05, 22:37)
Sveika 4u.gif  Truputį gal ne į temą paklausiu angel.gif Bet, tada įdomu kuo veiduką valai, jei vandenio nenaudoji. Nes lyg ir, temoj "Tonikai, losjonai" skaičiau, kad tavo oda yra riebi, o aš pati turėdama mišrią, į riebumą odą, net neįsivaizduoju, kaip galėčiau jos rytais ir vakarais vandenuku su prausikliu nenuprausti...Taigi būtų įdomu sužinoti ką vietoj vandenio odai naudoji nuvalyti? mirksiukas.gif


Rytais tik valau toniku, vakare valau pieneliu ir tada toniku. Anksciau plaudavau vandeniu, bet neseniai pabandziau tik valyti ir man odai zymiai geriau. Nors ir riebi, taciau man nuo vandens sauseja kazkaip nemaloniai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 07 05, 23:01)
Seip prausikliu nenaudoju vien del tos priezasties, kad man jie visi sausina mano misria oda. Bet galvoju gal ne prausikliai, o vanduo? Baisiausias koki esu bandziusi, draugiu rekomenduotas- bioderma sebium  blink.gif


As kazkaip esu tos nuomones, kad vanduo sausina.. Nors gal ir klystu blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(tikiu @ 2009 07 05, 23:53)
Mano kosmetologe sake, kad vanduo is krano labai sausina oda, ji liepe visada vonioje tureti virinto vandens ir tik juo plauti veido oda.


Sita ir as girdejau, kad plauti galima tik virintu arba mineraliniu, dar galima darytis arbateles kokiu ramuneliu..
Atsakyti
QUOTE(Swar @ 2009 06 27, 13:14)
user posted image

Parduodu šitą prausiklį. Nusipirkau, ir poto kosmetologė pasakė kad mano odos tipui netinka su vitaminu E tai ir nepradariau net. Gyvenu Kaune, galėčiau paštu atsiūst arba perduot susitikus. 20lt noriu, o rodos mokėjau 30. į asmeninę žinutę rašykit:P


sita rekomenduoju, nebalina odos ale muilas be muilo dziovinanciu savybiu o ir kvapas keistas bet labai skanus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cherrymint @ 2009 07 06, 00:35)
sita rekomenduoju, nebalina odos ale muilas be muilo dziovinanciu savybiu o ir kvapas keistas bet labai skanus  thumbup.gif



Jo, sitas neblogas 4u.gif
Atsakyti
kuo toliau tuo labiau patinka dr. hauschkos CC bet juo prausiu ryte/vakare svaria odele o jei bunu su makiazu tai naudoju naturalius muilus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramintėlė 24: 06 liepos 2009 - 20:40
QUOTE(tikiu @ 2009 07 05, 20:53)
Mano kosmetologe sake, kad vanduo is krano labai sausina oda, ji liepe visada vonioje tureti virinto vandens ir tik juo plauti veido oda.


Hm g.gif Tai kad virintas dar labiau sausina g.gif

Gal ji rekomendavo mineralinio ar šaltinio vandens turėti po ranka??

Naudojau Christina prausiklį, dabar Iwostin...Kol kas patiko ir vienas ir kitas. Gal Iwostin labiau, nes bekvapis ir mažiau putoja.
Atsakyti