Įkraunama...
Įkraunama...

Veido prausikliai

Nusipirkau veido prausiklį user posted image tai mano sausai odai tikrai netinka-tempia, graužia, vietomis niežti blink.gif žodžiu, sausaodėms nerekomenduoju.

Turėjau bandymuką tokio prausiklio-jis lyg tiko. Bandysiu nusipirkti. Jei netiks-mesiu idėją praustis prausikliais g.gif user posted image
Atsakyti
turiu toki...nepasakyciau, kad oda po jo labai svari jauciasi, nors ir gausiai nuplaunu vandeniu, bet pasilieka kazkoks keistas pojutis... g.gif
nepastebejau, kad dirgintu, temptu, spuogeliu neissauke ax.gif tai kaip uz tokia kaina, visai vertas demesio 4u.gif
Atsakyti
Naudoju Neutrogenos 2 in 1, man patinka. ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
aš kaip tik labai dziaugiausi, kai nusipirkau NIVEA ta veido prausikli su batom granulytem, po to nusipirkau GARNIER toki zalia tamsiai, tai pirmi kartais naudojimosi patiko, o dabar tai noriu mest lauk, nes nieko gero is jo sad.gif
vel pirksiu NIVEA. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolphin @ 2009 07 05, 09:33)
Aš naudoju va šitą:
http://4.bp.blogspot...inique soap.jpg
man jis labai patinka 4u.gif



Kokia kaina jo?
Atsakyti
Sveikos,
aš kaip tik labai dziaugiausi, kai nusipirkau NIVEA ta veido prausikli su batom granulytem, po to nusipirkau GARNIER toki zalia tamsiai, tai pirmi kartais naudojimosi patiko, o dabar tai noriu mest lauk, nes nieko gero is jo sad.gif
vel pirksiu NIVEA. smile.gif
Atsakyti
Perskaiciau sia tema ir galiu pasidalinti savo patirtim.Pries keleta metu turejau superini veido prausikli "The New Spirits" firmos,tik siuo metu jo Lietuvoj nebera.Jis buvo platinamas.Po jo net kremuko nereikedavo.
O paskutiniu metu visas veido priemones naudoju Faberlic firmos,nes parduotuvese pirktos sausindavo.Pora kartu savaiteje panaudoju sveitikli,po kurio oda buna svelnut svelnutele, atgaivinta ir svarutele,kartais be kremo apseinu.O su prausikliu prausiuosi reikalui esant.Jei jauciu,kad oda tartum kazkuo butu pasidengusi,tai prausiuosi su prausikliu.Mano oda misri, po prausiklio issitepu toniku ir buna thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepa B.: 19 rugpjūčio 2009 - 11:38
QUOTE(blueberry_nights @ 2009 08 19, 12:28)
Sveikos,
aš kaip tik labai dziaugiausi, kai nusipirkau NIVEA ta veido prausikli su batom granulytem, po to nusipirkau GARNIER toki  zalia tamsiai, tai pirmi kartais naudojimosi patiko, o dabar tai noriu mest lauk, nes nieko gero is jo sad.gif
vel pirksiu NIVEA. smile.gif

jei esi iš Kauno, galiu atiduot už pusę kainos, vistiek jo nenaudosiu. Du sykius po lašiuką išnaudojau smile.gif
Atsakyti
Ojai kaip sunku apsiprest kuri naudot prasikli g.gif gal kas patars kuris is geresniu, nes ka mano kosmetologe vis pasiulo nelabai man tinka, oda ziauriai issausejo ir vis tiek beria doh.gif

parduotuviniu kiek naudojau(garnier ir pan.) tai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moga: 19 rugpjūčio 2009 - 15:48
QUOTE(Fėja* @ 2009 08 19, 12:49)
jei esi iš Kauno, galiu atiduot už pusę kainos, vistiek jo nenaudosiu. Du sykius po lašiuką išnaudojau smile.gif


gaila, bet ne is kauno smile.gif Jei butum is vilniaus tai mielai paimciau smile.gif
Atsakyti
Siuo metu naudoju Rasos vaistazoliu prausikli skirta jautriai odai. Tikrai nenusivyliau, mano oda sausa tai nusiprausus juo netempia odos. Nusiprausus kitais prausikliais tuoj pat turedavau teptis veida krema, nes oda reikalaudavo maitinimo tuoj pat. As galvodavau, kad mano veido odai netinka vanduo is ciaupo, nes tik nusiprausus raudonom demelem veida isberdavo, o su Rasos prausikliu mano odos nealergizuoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JustinQ @ 2009 07 04, 18:17)
Aš antrą mėnesį naudoju kosmetologės rekomenduotą ir parduotą Natinuelio prausiklį - Natinuel cleanser strong AHA - BHA 9 %. Visiškai bekvapis, neputoja, ekonomiškas, visiškai neišsausina odos. Kažkokių stebuklų iš prausiklio nesitikiu, nors oda problematiška, reikalauja reguliaraus veido valymo. Svarbiausia, kad neišsausintų, netemptų odos, o drėkintų. Esu prieš tai turėjus Iwostin, tai labai išsausindavo, pleiskanodavo oda  schmoll.gif Dar man asmeniškai labai patinka, kad bekvapis. Kosmetologė rekomendavo dar įsigyt serumą nakčiai problematiškai odai, bet taip ir atidėlioju nusipirkt, nes ne pigus malonumas. Už prausiklį mokėjau kažkur 80 lt ar keliais litais daugiau, nepamenu tiksliai (150 ml).


o kur ji isigit galima?

ka manot apie sita dalyka? : http://pigu.lt/kosme...is_su?id=350090

nes man reikia kokio svelnaus, kuris nesausintu odos bet gerai ja isvalytu
Atsakyti