Įkraunama...
Įkraunama...

Veido prausikliai

Gavau meginuka prausiklio Uriage xemose, koks tobulas smile.gif
Odos nedirgina, po plovimo maloni, netempia, tikrai geras dalykas pirksiu didele pakuote.
Atsakyti
Naudojau labai jautriai odai Avene extremely gentle cleanser lotion prausikli, tai labai sausino oda,meciau i sona schmoll.gif Dabar turiu Casmaros drekinanti "Vandenyno stebuklas",tai patiko,patogus naudojimas nes yra su dozatoriumi,labai malonus kvapas,ne taip traukdavo oda nusiprausus,taciau padariau isvada,kad turbut vanduo labai prisideda prie mano odos sausinimo,tad atsisakiau prausikliu verysad.gif mano oda misri dehidratuota siuo metu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruknytee: 20 kovo 2016 - 12:03
QUOTE(bruknytee @ 2016 03 20, 13:02)
Naudojau labai jautriai odai Avene extremely gentle cleanser lotion prausikli,

Tai ne prausiklis
Atsakyti
QUOTE(Cinamonine @ 2015 11 08, 23:35)
Gal kuri naudoja koki gera prausikli, kuris puikiai nuplauna makiaza? Kad tiesiog nereiktu pries tai su pieneliu ar kokiu kitu produktu valyti visko ir dar po to praustis su prausikliu. Gal yra toks stebuklas, kuris iskart susidoroja su makiazo sluoksniais? bigsmile.gif



Rekomenduoju prausiklį iš Acure - labai maloniai naudojasi, nuplauna visą makiažą, nereikia jokių kitų papildomų priemonių. Turiu skirtą mišriai/riebiai odai, bet lygiai toks pats puikus yra ir jautriai.

Čia jis aprašytas kiek išsamiau.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2016 03 20, 23:04)
Tai ne prausiklis

Vien del to, kad jis vadinasi losjonu,tai nera prausiklis? Taip iseina,kad ji naudoti reikejo be vandens? Vienur raso kad be vandens,kitur kad galima nuplauti vandeniu. Na reiskiasi buvau nesupratusi,pirkau kaip prausikli,patariama vaistines darbuotojos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bruknytee: 21 kovo 2016 - 18:50
QUOTE(bruknytee @ 2016 03 21, 19:44)
Vien del to, kad jis vadinasi losjonu,tai nera prausiklis? Taip iseina,kad ji naudoti reikejo be vandens? Vienur raso kad be vandens,kitur kad galima nuplauti vandeniu. Na reiskiasi buvau nesupratusi,pirkau kaip prausikli,patariama vaistines darbuotojos  thumbup.gif


jūs kalbate apie šį?

http://www.aveneusa....cleanser-lotion

jei apie šį - taai nėra prausiklis tikrai, tai losjonas veidui valyti. O kad jį galima nuplauti vandeniu - na taip, galima, bet jis nėra prausiklis smile.gif aš ir micelinį vandenį nuskalauju nuo veido po makiažo nuėmimo.. ir muilas griežtąja prasme yra prausiklis.

aš dabar iš kosmetologės parsinešiau atsipylusi 30 ml. ODA aktyviojo prausiklio su pieno rūgštimi 5%. Bandysiu naudoti. Aišku, makiažo su juo nenuiminėsiu, bet bandysiu odos spalvą pagyvinti, skaistumo priduot - kaip sakoma, gal iš pensionerkos - į pionerkas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2016 03 19, 18:24)
Gavau meginuka prausiklio Uriage xemose, koks tobulas smile.gif
Odos nedirgina, po plovimo maloni, netempia, tikrai geras dalykas pirksiu didele pakuote.

Gal būtų galima tikslesnį pavadinimą sužinoti prausiklio? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutia_007 @ 2016 03 24, 00:45)
Gal būtų galima tikslesnį pavadinimą sužinoti prausiklio? 4u.gif


Tai juk parašė. Aš esu turėjusi. Neblogas tikrai.
user posted image
Atsakyti
Mano naujas atradimas BIOK dermatology produkccija. naudoju pakaitom su rasos prausikliu melynu. Ir dar babe zalias kremukas acne stop. Dar nebuvau laimingesne smile.gif

BIOK dermatology ir kremukas riebiai misriai neblogas, bet prausiklis tai puikus. Esu sausiaode bruksnelis misriaode su kartais apsireiskianciais spuogais palei plauku augimo linija ir smilkiniuose...
Atsakyti

Gal kas bande si? labai domintu atsiliepimai. Artistry Hydra-V
dsc06015.jpg

taip pat ir sis Pharmaceris Puri-Sebostatic
T-PuriSebostatic__82329.1268616261.1280.

Atsakyti
QUOTE(mimi88 @ 2016 09 06, 10:27)
taip pat ir sis Pharmaceris Puri-Sebostatic
T-PuriSebostatic__82329.1268616261.1280.


šitas tikrai vertas dėmesio. Kainos ir kokybės santykis, sakyčiau, puikus.

Atsakyti
Oi.. kokiu as tik neturejus.. silpnybe turiu jiems smile.gif viena naudoju su aparatu Clarisonic (tai jau antra kart naujojamas Shiseido benefiance24), o kita naudoju vakare.. aliejinio pagrindo dazniausia.. siuo metu Shu uemura (uzsisakiau dar toki pat, nes akcija buvo) , o prie ji subaigiau Loccitane taukmedzio prausimosi alieju.. turiu ir slamuciu alieju.. abu patiko, tik taukmedzio dar ir akiu negrauze smile.gif Turejus Ema Hardie balzama.. toks kaip vazelinas.. patiko visai. Noreciau Sundey riley blue moon balzama pabandyt.. Bobbi brown aliejus prausimosi irgi wishliste.. smile.gif Turiu , bet dar nebandzius Sundey riley Ceramic slip prausikli.. speju bus geras vasarai, nes jis truputi pasausina.. smile.gif Patiko Lancome putos su ananasu esktraktu.. oda net girgzdedavo geraja prasme po ju.. Jei domina apie kuri nors issamiau - klauskit 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti