Įkraunama...
Įkraunama...

Veido prausikliai

QUOTE(RitaRazi @ 2016 09 09, 14:00)
šitas tikrai vertas dėmesio. Kainos ir kokybės santykis, sakyčiau, puikus.

PHARMACERIS A PURI SENSILIUM prausimosi putos irgi vertos pabandyti 4u.gif Nedirgina akių, švelnios, tik prieš tai akių makiažą gerai reikia pašalinti ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Naudoju jau antrą buteliuką. Man - super. Labai gerai pašalina visus nešvarumus. Netraukia, neerzina odos. Ir be to labai skalsus.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexiis: 21 balandžio 2017 - 13:31
QUOTE(Alexiis @ 2017 04 21, 14:30)
Naudoju jau antrą buteliuką. Man - super. Labai gerai pašalina visus nešvarumus. Netraukia, neerzina odos. Ir be to labai skalsus.
vartotojo įkelta nuotrauka

kur perkate ? kokiai odai jis ?
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2017 05 06, 21:03)
kur perkate ? kokiai odai jis ?

Perku Kristianoj. Mano oda normal, linkusi į sausumą.
Atsakyti
QUOTE(Alexiis @ 2017 05 08, 06:34)
Perku Kristianoj. Mano oda normal, linkusi į sausumą.

Aciu. Mano oda irgi i sausuma.
Atsakyti
Naudoju SVR, nebrangus ir geras. Vaistinėse yra.
Atsakyti
Ne blogi su ciberžole. Ciberžolė yra natūrali prišbakterinė ir antiseptinė medžiaga, kuri gali būti naudojama kaip veiksmingas dezinfekantas. Ciberžolė taip pat padeda sugyti pažeistai odai, todėl gali būti naudojama psoriazės ir kitų uždegiminių odos lygų gydymui.
Atsakyti
Mano veido oda riebi, tai dažniausiai perku Garnier firmos veido prausiklius riebiai veido odai.Esu patenkinta jų kokybe. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milvaja: 02 liepos 2017 - 15:55

Dermatologė mano odai, kuri yra mišri į sausumą, kartais formuojasi spuogai, kemšasi poros, aplink nosį kapiliarinė oda, sakė nusipirkti D.S. prausiklį. Tokį radau tik Uriage. Tipo seborėjiniam dermatitui. 

Na, odos būklė nei pagerėjo, nei pablogėjo, prausiklis skalsus, švariai prausia, biški pagraužia akis, jei patenka. Kažkokio stebuklo tikrai nepastebėjau. Kadangi vienu metu naudoju dar vieną SVR prausiklį, tai ką aš žinau, vienas prie vieno jie man  :ax: 

73058_1-g.jpg

Atsakyti

Dermatologė mano odai, kuri yra mišri į sausumą, kartais formuojasi spuogai, kemšasi poros, aplink nosį kapiliarinė oda, sakė nusipirkti D.S. prausiklį. Tokį radau tik Uriage. Tipo seborėjiniam dermatitui.  Na, odos būklė nei pagerėjo, nei pablogėjo, prausiklis skalsus, švariai prausia, biški pagraužia akis, jei patenka. Kažkokio stebuklo tikrai nepastebėjau. Kadangi vienu metu naudoju dar vieną SVR prausiklį, tai ką aš žinau, vienas prie vieno jie man  :ax: 73058_1-g.jpg

Iš DS prausiklių dar yra Biodermoj, lyg Noreva turėjo  :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baggio: 29 gruodžio 2018 - 22:59

Iš DS prausiklių dar yra Biodermoj, lyg Noreva turėjo  :hmm:

Bioderma turi, bet aš jos nemėgstu, nesuprantu jos išaukštinimo, ką bandžiau nei tiko, nei patiko.

Norevos prausiklį dabar guuglinau, bet nieko nerandu :)_

Atsakyti

Bioderma turi, bet aš jos nemėgstu, nesuprantu jos išaukštinimo, ką bandžiau nei tiko, nei patiko.

Norevos prausiklį dabar guuglinau, bet nieko nerandu :)_

Taip susimaišiau, iš norevos mikroemulsiją naudojau paskirtą dermatologės, jie šampūną turi, ne prausiklį. Iš prausiklių tinkamų seborėjiniam dermatitui dar turėjau Vitella su geltonais užrašais.

Atsakyti