Įkraunama...
Įkraunama...

TUŠAI

user posted image

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Johanesburgo kunigaikštytė: 29 birželio 2009 - 23:01
Nusipirkau YSL faux cils... lauksiu kol atsius, jei su tuo neisgausiu norimo efekto bigsmile.gif , tai turbut man jau niekas nepades unsure.gif
Atsakyti
Gausi,gausi efekta,tik gaila,kad jis trumpai tarnauja ax.gif
Atsakyti
Na turetum isgauti, tik kad ispradziu kose bus.Bet siaip labai faini, ir man islaike 3menesius, ir pradejo dziuti.

Siandien sau pasiemiau Lancome Virtuose, nu s paskutinis.Kazkokias muses kojeles padare. Total kosmar... kol sumucisiu ji dabar.Kad keikiuosi, netas zodis.
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 06 30, 00:40)
Nusipirkau YSL faux cils... lauksiu kol atsius, jei su tuo neisgausiu norimo efekto  bigsmile.gif , tai turbut man jau niekas nepades  unsure.gif


lauksiu atsiliepimu, nes swarstau kuri pirkti lancome hypnose ar YSL faux cils, o gal kas palygint gali? busiu labai dekinga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aaliyah* @ 2009 06 30, 21:19)
lauksiu atsiliepimu, nes swarstau kuri pirkti lancome hypnose ar YSL faux cils, o gal kas palygint gali? busiu labai dekinga rolleyes.gif

as turejau hypnose, tai kai atkeliaus Ysl galesiu palyginti mirksiukas.gif
Atsakyti
As blakstienas dazau "the COLO SSAL volume express" is maybelline geltonam buteliuke...
ir Gabriella Salvete Xpress Volume and regeneration mascara.juodam buteliuke su raudonu kamsteliu smile.gif man jie SUPER.. blakstienos AFIGIENAI atrodo smile.gif ilgos ,storesnes.o kol nauji tai turiu is oriflame pasibaigusi tusa,kurio sepetukas yra guminis..tai isisukuoju..mrrr atrodo smile.gif geltonam droge nusipirkau jam akcija buvo kazkada 22lt.o uz kita eurokos irgi kazkur apie tokia kaina...irgi akcija smile.gif nesigailiu...nes blakstienos graziai atrodo smile.gif 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsataN<--: 01 liepos 2009 - 00:42
nusipirkau siandien MF falseslash effect, bet man netiko, jei kas toki naudojat ir jums tinka kreipkites atiduosiu pigiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spicas: 01 liepos 2009 - 15:04
reikia tuso kuris labai tankintu ir atskirtu, nebutina ilginti ar riesti, ka pasiulytumete? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aaliyah* @ 2009 06 30, 23:19)
lauksiu atsiliepimu, nes swarstau kuri pirkti lancome hypnose ar YSL faux cils, o gal kas palygint gali? busiu labai dekinga rolleyes.gif

Esu bandzius abu, man asmeniskai YSL pranasesnis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O gal kas bande si tusa kokie butu atsiliepimai?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giselle: 01 liepos 2009 - 21:39
QUOTE(Giselle @ 2009 07 01, 20:37)
Esu bandzius abu, man asmeniskai YSL pranasesnis  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O gal kas bande si tusa kokie butu atsiliepimai?
user posted image

Na isbandziau snd Ysl... labai panasus i hypnose... tik daugiau pailgina... bet nzn... kazkaip vokus istepe man... skystas... gal reikia laiko, nes atsimenu kazkoki esu turejus tai irgi ispradziu tepe... bet veliau buvo thumbup.gif .
P.s O jus tik viena sluoksni dedat ar daugiau?
O kas cia per tusas? Koks pavad?
Atsakyti
turejau ir as garsuji YLS faux clics , pirmas ispudis buvo ,kad 100 litu i bala ismeciau , kadangi skysta kose susidare, bet paskui apakus vaiksciojau ,kad tusas toki efekta gali suteikt,labai ( bet naturaliai) pailgina,uzriecia, vos ne iki antakiu biggrin.gif , su labai labai wub.gif man jis patiko , kazkuris max factor irgi neblogas panasus i YLS kazkuo.
Atsakyti