Įkraunama...
Įkraunama...

Triušiena

QUOTE(ely @ 2004 04 07, 15:21)
O ruošiu paprastai: supjaustau gabalėliais, apibarstau prieskoniais, juos apvolioju miltuose ar džiuvėsėliuose ir apkepu keptuvėje, kad apskrustų. tada dedu į troškintuvą, pridedu įvairių daržovių (skaniausia daug morkų), būtinai dedu svogūnų, česnakų, o kitokių pagal nuotaiką smile.gif Įpilu vandenuko ir troškinu, o kiek laiko, tai nė nežinau - pasmaigstau, paragauju ir žinau kada išsitrošino, pridedu grietinės. Paprastai morkos troškinasi ilgiausiai, na, maždaug tiek laiko, kiek verda bulvės.

Labai tinka prie triušienos karštas burokų garnyras. Šiek tiek rūkytų lašinukų kubelių paspirginu, tada dedu svogūno kubelius ir kai apkepa sudedu virtus sutarkuotus burokėlius, į patį galą galima įdėti grietinės.

Išbandžiau vakar šį receptą ir burokų garnyrą, tai pirštus apsilaižėm thumbup.gif
Paprasta, bet genialu biggrin.gif

Tik dabar galvoju, kur čia padažo perteklių panaudoti g.gif?
Atsakyti
Tik dabar galvoju, kur čia padažo perteklių panaudoti g.gif?
[/quote]

Manau skanu butu toks padazas su bulviu kose arba gal su virtais grikiais g.gif
Atsakyti
Manau skanu butu toks padazas su bulviu kose arba gal su virtais grikiais g.gif
[/quote]

Taip ir padariau biggrin.gif Pakepinau šoninės, svogūno, džiovintų baravykų, užpyliau tuo vakarykščio troškinio padažu ir sutirštinau miltais. Užsipylėm ant bulvių košės ir niam, niam thumbup.gif
Bet dėkui už patarimą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorijaliu: 17 vasario 2011 - 20:56
Sveikutės,o šašlyko niekas nebandėt iš triušienos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palina:) @ 2011 05 23, 19:07)
Sveikutės,o šašlyko niekas nebandėt iš triušienos?  g.gif



Palina,

aš esu siūliusi triušiuko šaslykus, pasižiūrek senesniuose puslapiuose.

pabandyt verta,
Atsakyti
Dariau visai neseniai pirma karta triusiena. Is keliu receptu improvizavau smile.gif Pamarinavau triusi baltame vyne (nepilnos dvi stiklines) su zolelemis ir pipirais. Paskui troskinau ipylus vandens, kad apsemptu. Padruskinavau, pripjausciau svogunu, morku, cesnaku, papriku ir troskinau valanda, o paskui ipyliau praskiesta grietine/pomidoru padaza kartu su 1 saukstu miltu ir dar keliom minutem patroskinau smile.gif
Atsakyti
sveikos,

na ir as domiuosi triusienos ruosimo gudrybemis...nes patys pasiauginam mesytes sitos, tai reikia zinot,kaip ja realizuoti biggrin.gif paprastai ruosiu kaip ir ely visada pasiteisina sitas receptas.

daugiau nieko kazko nerandu, bet gal koki kartta reikes paimprovizuoti g.gif viena tik zinau,kad triusis labai megsta pieno produktus,kazkada net esu girdejusi,kad galima gryname piene troskinti, berods viena karta ir pati taip dariau g.gif
Atsakyti
As irgi darau taip kaip ely, labai minksta mesyte gaunasi thumbup.gif troskinu apie 1 val. Naudoju siuos prieskonius: druska, pipirai, mairunai, lauro lapai, svogunai, cesnakai ir ekologisko darzovi buljono pora kubeliu imetu ir butinai pries pabaiga ipilu grietineles 4u.gif Padaziuko gaunasi daug, tai po to prie makaronu labai skaniai suvalgom smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergyte83: 08 rugpjūčio 2011 - 09:45
QUOTE(Palina:) @ 2011 05 23, 19:07)
Sveikutės,o šašlyko niekas nebandėt iš triušienos?  g.gif


esu ragavusi triušienos, kuri buvo palaikyta obuolių sultyse ir kepta folijoje ant žarijų, tai net nežinau, atrodė kad kažkokia guminė, nors pats skonis buvo labai geras. Matyt trūko marinavimo.. g.gif
Mes patys auginam nemažai triušių ir sau ir pardavimui, tad jos mums netrūksta tongue.gif kai reikia kažka greitai iš jos pagaminti darau taip, gabaliukus apkepu keptuvėje, sudedu i puodą-troškintuvą, pridedu prieskonių ir išverdu, tada patroškinu įdėjus grietinėlės. gaunasi tokia minkštutė thumbup.gif . garnyrui - tarkuotos morkos su majonezu, ar troškintos pupų ankštys su grybais. Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Man kažkodėl visada kieeta gaunas triušiena verysad.gif Neišeina,kad ir kokius receptus bandyčisu..Tai nėra mūsų šeimos mėgstamiausias patiekals...
Atsakyti
QUOTE(***Perlita*** @ 2011 08 10, 13:27)
Man kažkodėl visada kieeta gaunas triušiena verysad.gif Neišeina,kad ir kokius receptus bandyčisu..Tai nėra mūsų šeimos mėgstamiausias patiekals...

matyt trūksta virimo, o gal triušis koks vyresnis pasitaiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Classique @ 2011 08 10, 13:21)
esu ragavusi triušienos, kuri buvo palaikyta obuolių sultyse ir kepta folijoje ant žarijų, tai net nežinau, atrodė kad kažkokia guminė, nors pats skonis buvo labai geras. Matyt trūko marinavimo..  g.gif


Aš dažnai darau triušienos šašlykus, bet šašlykams naudoju tik tas išpjovas iš nugarinės dalies, tą minkštą mėsytę. Iš jos gali marinuot, improvizuot - gaunasi super - sultinga ir minkšta mėsytė 4u.gif
Atsakyti