Įkraunama...
Įkraunama...

Triušiena

rimi parduotuveje netycia uzmaciau atvesinta triusiena, nors nezinau ar ten galima vadinti triusiena ir kaina buvo 27lt/kg, o pats triusis nesvere nei 1kg, vieni kaulai ir skura kaip sakoma, ir manyciau, kad pati mesa turetu buti skysta, kadangi triusio raumenys nespejo susiformuoti per tiek laiko kai juos jau pjauna ir patiekia prekybos centruosia ant lentynos, tai mano nuomone
Atsakyti
Labuka visoms,teko man ragauti triusienos,bet po vieno kasnio,mano burna daugiau taip ir nebeissiziojo doh.gif doh.gif doh.gif
Kakzaip net nesikramte jinai man.Nemoku apsakyti koks buvo jausmas kaip ja bandziau kramtyti,manau,kad esu priestarynga tokiai mesai,nors nieko pries neturiu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Andzelika_ @ 2010 12 17, 21:02)
Labuka visoms,teko man ragauti triusienos,bet po vieno kasnio,mano burna daugiau taip ir nebeissiziojo  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Kakzaip net nesikramte jinai man.Nemoku apsakyti koks buvo jausmas kaip ja bandziau kramtyti,manau,kad esu priestarynga tokiai mesai,nors nieko pries neturiu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


O man tai labai panašu į vištieną, tik skaniau smile.gif
Atsakyti
Nežinau,kaip jūs mane priimsite,bet aš,siūlau ,triušienos vyniotinį

reikia:
kg.triušio,
450g rukytos soninukes,sviesto apie75g.
dž.čiobrelių,
šviežiai maltų pipirų,
muskato,druskos,

Nupjaukite triušio kojas,iš likusios dalies išimkite kaulus{panaudokite buljonui,troškiniui}
Mėsą be kaulų įtrinkiteprieskoniais,aptepkite sviestu.

Susukite vyniotinį,periškite trimis šoninės kaspinėliais ir įvyniokite į foliją.
Taip paruoštą vyniotinį kelias val. marinuokite.
Paskui šaukite į orkaitę ir kepkite45min.
Atidarykite foliją,mėsą apšlakstykite per kepimą išsiskyrusiu skysčiu.
Pakepkite.
Valgykite šaltą su daržovėmis.
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 12 20, 01:02)
Nežinau,kaip jūs mane priimsite,bet aš,siūlau ,triušienos vyniotinį

mano mama gamina laaaabaia skanius vyniotinius iš triušienos.
ji tiesiog išima kauliukus (tai nėra labai lengva ir paprasta), pamuša gautą išklotinę, prieskoniuoja pagal skonį, į vidų vynioja maltos kiaulienos su prieskoniais). kepa orkaitėje įvyniotą į marlę.

aš gi visai netyčia pagaminau puikų kepenų paštetą su triušiena.
turėjau apie 2.5kg. triušienos, tik pakankamai daug riebalų ant jos buvo. matyt priklauso nuo veislės ir amžiaus.
išviriau viską greitpuodyje su prieskoniais (lauras, pipirai, druska, svogūnas česnakas). išėmiau kauliukus. mėsą sumaliau kartu su virtomis vištienos kepenėlėmis (2kg) pridėjau prieskonių, supyliau visą triušienos buljoną (virš litro) (jis buvo riebus), išmaišiau, išplakiau blenderiu.
dar dėjau svieste kepinto svogūnėlio.
skanumėlis.......
nesistebėkite, kad tokiais kiekiais gaminu - čia buvo išdalinimui giminėms, nes gavosi apie 6 litrus biggrin.gif
Atsakyti
Marinavau triusiena panasiai kaip vistiena( majonezas, druska, pipirai, cesnakas), ir kepiau orkaiteje, skaniai gavosi.
Atsakyti
QUOTE(_Andzelika_ @ 2010 12 17, 22:02)
Labuka visoms,teko man ragauti triusienos,bet po vieno kasnio,mano burna daugiau taip ir nebeissiziojo  doh.gif  doh.gif  doh.gif
Kakzaip net nesikramte jinai man.Nemoku apsakyti koks buvo jausmas kaip ja bandziau kramtyti,manau,kad esu priestarynga tokiai mesai,nors nieko pries neturiu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Greiciausiai ragavote kepta patiekala ( kepta triusienos mesa sausoka) , nes troskinta triusiena su padazu tikrai tokia minksta, jog krenta nuo kaulu mirksiukas.gif
Esu isbandziusi begale patiekalu is sios mesos, nes vyras augina triusius jau senai, bet skaniausias man sis: apvolioti triusienos gabaliukus miltuose su prieskoniais ir druska ir apkepti ketuveje, sudeti i puoda, pilti vandens ir 4-5 tarkuotas morkas, deti megstamu prieskoniu ( ciobreliu, baziliku, petrazoliu ir pan.) troskinti kol mesa tiesiog kris nuo kaulu, pabaigoje pilti grietinele ar riebia grietine. Pabarstyti petrazolemis ar krapais. Super patiekalas, super padazas! Tik pastoviai maisyti ir troskinti ant mazos ugnies, nes gali pridegti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo poeme: 10 sausio 2011 - 10:52
Mūsų šeimyna labai mėgsta triušieną,esu jau ne viena patiekala su ja išbandžius,mums patinka.Riebalo turi nedaug,nu gal žiemą,kurie augintojai laiko lako sąlygom tų mėsytė truputį daugiau riebaliuko turi, bet šiaip tai puiki mėsa kas alergija kokią turi ar su skrandžiu bėdų,ypač mažiem vaikam.Mes pradėjom pirkti dėl mažosios,bet dabar ir patys mielai valgom.Marinuojam dažniausiai karštu aliejum su prieskoniais,po to kepam,troškinam (dažniausiai ketaus puode),kaip šauna į galvą tuo momentu,siūlau pabandyt mirksiukas.gif
Vakar kaip tik nusipirkom vieną ,tai eisiu "poeme" receptuko išbandyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltupe @ 2011 01 13, 13:42)
Vakar kaip tik nusipirkom vieną ,tai eisiu "poeme" receptuko išbandyt  mirksiukas.gif

Ooooo kaip faina thumbup.gif
Pilkite daugiau vandens, kad apsemtu mesyte ir dar virs jos . Tada padazo daugiau gaunasi thumbup.gif Man jis ir vienas skanus ant bulviu koses arba ryziu tongue.gif Tik maisykit maisykit kad nepritrauktu miltai mirksiukas.gif Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(poeme @ 2011 01 10, 12:51)
Esu isbandziusi begale patiekalu is sios mesos, nes vyras augina triusius jau senai, bet skaniausias man sis: apvolioti triusienos gabaliukus miltuose su prieskoniais ir druska ir apkepti ketuveje, sudeti i puoda, pilti vandens ir 4-5 tarkuotas morkas, deti megstamu prieskoniu ( ciobreliu, baziliku, petrazoliu ir pan.) troskinti kol mesa tiesiog kris nuo kaulu, pabaigoje pilti grietinele ar riebia grietine. Pabarstyti petrazolemis ar krapais. Super patiekalas, super padazas! Tik pastoviai maisyti ir troskinti ant mazos ugnies, nes gali pridegti  4u.gif


Labai geras receptas vakar isbandziau ir tikrai patiko tik truputi paimprovizavau blush2.gif mesa pamarinavau su prieskoniais ir majonezu, o su morkomis dejau ir supjaustytu pievagrybiu, na ir morkas pjausciau, o ne tarkavau, bet tikriausiai skirtumo didelio nera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2011 01 15, 14:16)
Labai geras receptas vakar isbandziau ir tikrai patiko tik truputi paimprovizavau  blush2.gif  mesa pamarinavau su prieskoniais ir majonezu, o su morkomis dejau ir supjaustytu pievagrybiu, na ir morkas pjausciau, o ne tarkavau, bet tikriausiai skirtumo didelio nera smile.gif


Dziaugiuosi thumbup.gif thumbup.gif Matai, as tarkuoju del to, kad ilgai verdant jos beveik suverda ir lieka tik oranzines spalvos tirstas padazas mirksiukas.gif Bet nemanau kad pjaustytos blogiau mirksiukas.gif O del grybu - tai super ideja! As pati turiu saldiklyje nuo rudens grybu, bet net nepagalvojau ju ideti biggrin.gif O dabar pabandysiu butinai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti

 ! 
Primenu, kad čia NE skelbimų lenta. Visos žinutės kaip :  " parduodu..., siūlau..., noriu įsigyti, pirkčiau..., gal kas gali parduoti.... " ir pan. yra griežtai draudžiamos.
Pakartotinai radus temos taisyklių pažeidimus, visos komercinio/reklaminio ar paieškos pobūdžio žinutės bus trinamos be asmeninio įspėjimo, o dalyviams skirtos nuobaudos.
Atsakyti