Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI

QUOTE(kabesita @ 2009 07 02, 11:58)
O as tai si savaitgali i vestuves eisiu  blush2.gif ziuresim kaip cia su tuo sypsojimu gausis  g.gif

sypsokis placiai,ir nekreipk i kitus demesio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 07 02, 12:18)
sypsokis placiai,ir nekreipk i kitus demesio rolleyes.gif

ziuresim kaip cia bus g.gif tik pavalgius jauciu i tulika is karto reikes lekt, kad bent praskalaut dantis, kad toks maisto gabalas nebutu prilipes hihihi.gif
Atsakyti
Alio alio zmogai smile.gif ziuriu issiseme jau biski g.gif smile.gif noriu apsiteirauti jumi, kas kokia pasta naudojate? ar ortodontas leido naudoti balinamaja pasta nesiojant breketus? nes man nepatare, bet ziuriu kazkaip jie man pilka atspalvi pagawo ir jamu bijoti bisiki g.gif unsure.gif ypac kai tarpeliai atsiranda tarp dantuku tose vietose .... kokius sepetelius naudojate? kiek laiko valotes? kiek kartu per diena? ko atsisakote ir pan,...gal as kazka ne taip darau?
valausi su colgate total ( ja man patare naudoti higieniste, o is balinamuju velim siule nebent), sepeteliu pazulinu kokias 2 min, tada tarpdancius (vietas, kuriu nepaiekia dantu sepetukas) valau su tuo maziuku 0,8 storiu sepetuku berots, po to siulas ( bet tai neprisiverciu kasdien to daryt) max pora kart i savaite gaunas, nes vasara manes beveik nebuna namie ( keliauju per visus draugus po darbu ) drinks_cheers.gif ax.gif niu ir skalauju su Listerine po valgio ( skiedziu su vandenuku per puse)....
kaip jus? papasakokite man viska smulkiai, kaip jus priziurinte savo dantusikus rolleyes.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Dantis valaus po kiekvieno valgio blush2.gif pasta daznai keiciu, turejau parodontax, lacalut, elgidium, dabar sensodine turiu.
Pas mane irgi biskiuka atsirado tu kaip akmenys demiu, bet mano odontologe, kai ejau higienini daryt, sake cia ne akmenis, o apnasas nuo skalavimo skysciu ir sake, kad cia nieko baisaus, nes burnoj labai daug svetimkuniu blush2.gif


Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 07 02, 12:16)
maza_maza o pas tave centro dantuku dar netvarko?smile.gif

siaip as niekad ir nemaciau ir nezinojau, kad jie turi sueit. tik cia per konsultacija pasake "centriukai nesueina" ir tuo viskas baigesi. tai kaip ir nesuku iki siol sau galvos blush2.gif
o pasakykit, kaip jie tvarkomi? g.gif
jei vel kokius milijonus i tai reiks investuot, tai irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 02, 13:23)
o pasakykit, kaip jie tvarkomi?  g.gif
jei vel kokius milijonus i tai reiks investuot, tai  irnesakyk.gif

su elastikais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 02, 13:00)
kaip jus? papasakokite man viska smulkiai, kaip jus priziurinte savo dantusikus rolleyes.gif aciu 4u.gif

vejei, kaip man keista kad man nieko ypatingai neliepe g.gif
pasake, kad viskas tvarkoj, priziuret taip kaip ir visada, tik ilgiau pavalyt.
nei kokia pasta galima, negalima, nei spec. sepeteliu liepe 4u.gif
bet as turiu namie lacalut ir balinancia pasta, o darbe sensodyne naudoju ir dar plius skalavimo skysti rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(kabesita @ 2009 07 02, 13:25)
su elastikais  mirksiukas.gif

nu po menesio pasiklausiu.. o kiek jie kainuoja dar? ir kiek nesiot juos? ax.gif

kazkaip dabar paziurejau, atrodo jau nebe taip toli tie centrai kaip buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maza_maza: 02 liepos 2009 - 12:31
QUOTE(kabesita @ 2009 07 02, 13:25)
su elastikais  mirksiukas.gif



jau tu elastiku kaip nemegstu...
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 02, 13:29)
jau tu elastiku kaip nemegstu...

as dabar tai tik nakti nesioju, tai man toks jausmas kad truksta kazko burnoj blush2.gif kai 4 menesius nuolatos buvau su jais, tai kai be elastiku pirma diena kad jau be breketu lotuliukas.gif kazkaip lengva burnoj buvo blush2.gif tai kas bus kai breketus nuims blush2.gif biggrin.gif

O uz maisiuka elastiku as moku 15lt, uztenka dviem menesems mirksiukas.gif nu aisku dar priklauso nuo gydymo kaip daznai keist reikia.
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 07 02, 13:36)
as dabar tai tik nakti nesioju, tai man toks jausmas kad truksta kazko burnoj  blush2.gif kai 4 menesius nuolatos buvau su jais, tai kai be elastiku pirma diena kad jau be breketu  lotuliukas.gif kazkaip lengva burnoj buvo  blush2.gif tai kas bus kai breketus nuims  blush2.gif  biggrin.gif

O uz maisiuka elastiku as moku 15lt, uztenka dviem menesems  mirksiukas.gif nu aisku dar priklauso nuo gydymo kaip daznai keist reikia.


man ir nakciai, bet jausmas tai slykstus labai toks jausmas kad zandikaulis suluzo:))) o tu elastiku as gaunu is gydytojo nemokamai 4u.gif
Atsakyti
Man irgi nepasakė, kad negalima balinančios pastos naudoti. Šiuo metu naudoju Colgate rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 02, 13:46)
Man irgi nepasakė, kad negalima balinančios pastos naudoti. Šiuo metu naudoju Colgate  rolleyes.gif

tai viskas normaliai irnesakyk.gif
Atsakyti