Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI

bet tai jusu neispejo, kad nuo balinamosios pastos gali pabalti , o tos vietos kur uzklijuotas breketukas gali likti tamsesni kvadratukai???? blink.gif ypc lakalutai visokie.... unsure.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

as tai net tyngiu prie kompo sedet ,todel ateinu paskaitineju ir lekiu kur nors biggrin.gif

as tai naudoju colgate, ji balinamoji , bet man kazkaip jokio efekto ner ,tai net nesirupinu kad kai nuims breketus bus demes kokios sviesesnes ar ka, vistiek juk darys higienini valyma ir bus viskas ciki lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 02 liepos 2009 - 12:51
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 02, 13:48)
tai viskas normaliai  irnesakyk.gif



aga 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 02, 13:51)
sveikos smile.gif

as tai net tyngiu prie kompo sedet ,todel ateinu paskaitineju ir lekiu kur nors biggrin.gif

as tai naudoju colgate, ji balinamoji , bet man kazkaip jokio efekto ner ,tai net nesirupinu kad kai nuims breketus bus demes kokios sviesesnes ar ka, vistiek juk darys higienini valyma ir bus viskas ciki  lotuliukas.gif  thumbup.gif



a kur leksi jau?? matai kas uz lango??smile.gif))

tuoj botu reiks norint iseit i kiema lotuliukas.gif


oro naujienos: kaune stipriai lyja smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos (ir ne merginos, jei ir tokių yra) 4u.gif Norėčiau įsipaišyti į jūsų ratelį. Breketų dar nenešioju, tačiau jau mano "kankynės" prasidėjo... Birželio 30 d. man uždėjo tokią plokštelę (aš ją vadinų voru biggrin.gif ) ant viršutinių dantukų (keturių) ir gomurio, tai tą plokštelę lygtai nešiosiu kelis mėnesius, nes mano viršutinis žandikaulis per mažas, tai jį reikia plėsti... Tai vat ryte ir vakare su tokiu rakčiuku pasuku tą aparačiuką ir po truputį vyksta tas plėtimo procesas... Gydausi Vilniuje, Latvių gatvėje, pas Tomą Vencių, man ten labai patinka.
Labai laukiu kol uždės man breketus, nes jau su šia plokšele, tai žiauru... nei seilių normaliai negaliu nuryt, valgyt irgi sunkoka ir dar švepluoju nerealiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 02, 13:23)
siaip as niekad ir nemaciau ir nezinojau, kad jie turi sueit. tik cia per konsultacija pasake "centriukai nesueina" ir tuo viskas baigesi. tai kaip ir nesuku iki siol sau galvos  blush2.gif
o pasakykit, kaip jie tvarkomi?  g.gif
jei vel kokius milijonus i tai reiks investuot, tai  irnesakyk.gif

man siuo metu tavrko ir beveik baigia susitvarkyt per menesi,elastikus deda istryzai nuo vieno iltinio iki kito iltinio apacioj,nu istrizai,tikiuosi supratai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2009 07 02, 13:56)
Sveikos merginos (ir ne merginos, jei ir tokių yra) 4u.gif Norėčiau įsipaišyti į jūsų ratelį. Breketų dar nenešioju, tačiau jau mano "kankynės" prasidėjo... Birželio 30 d. man uždėjo tokią plokštelę (aš ją vadinų voru biggrin.gif ) ant viršutinių dantukų (keturių) ir gomurio, tai tą plokštelę lygtai nešiosiu kelis mėnesius, nes mano viršutinis žandikaulis per mažas, tai jį reikia plėsti... Tai vat ryte ir vakare su tokiu rakčiuku pasuku tą aparačiuką ir po truputį vyksta tas plėtimo procesas... Gydausi Vilniuje, Latvių gatvėje, pas Tomą Vencių, man ten labai patinka.
Labai laukiu kol uždės man breketus, nes jau su šia plokšele, tai žiauru... nei seilių normaliai negaliu nuryt, valgyt irgi sunkoka ir dar švepluoju nerealiai biggrin.gif




sveika atvykusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 02, 13:48)
bet tai jusu neispejo, kad nuo balinamosios pastos gali pabalti , o tos vietos kur uzklijuotas breketukas gali likti tamsesni kvadratukai???? blink.gif  ypc lakalutai visokie.... unsure.gif


nu jei tos ale balinancios pastos turetu toki poveiki, tai seniai mano dantys zibetu kaip perlai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 02, 13:48)
bet tai jusu neispejo, kad nuo balinamosios pastos gali pabalti , o tos vietos kur uzklijuotas breketukas gali likti tamsesni kvadratukai???? blink.gif  ypc lakalutai visokie.... unsure.gif

as tai balinancios tikrai nenaudoju schmoll.gif o ka gali zinot, gal liks paskui tie kvadraciukai kitos spalvos blush2.gif man atrodo jau galima ir be balinancios sita laikotarpi pragyvent blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 07 02, 13:59)
man siuo metu tavrko ir beveik baigia susitvarkyt per menesi,elastikus deda istryzai nuo vieno iltinio iki kito iltinio apacioj,nu istrizai,tikiuosi supratai smile.gif

nu mazdaug 4u.gif
tai turiu vilti kad jei man ka ir kabins-tai greit susitvarkys clap.gif
Papildyta:
QUOTE(kabesita @ 2009 07 02, 14:00)
as tai balinancios tikrai nenaudoju  schmoll.gif o ka gali zinot, gal liks paskui tie kvadraciukai kitos spalvos  blush2.gif man atrodo jau galima ir be balinancios sita laikotarpi pragyvent  blush2.gif

nu siaip jo ax.gif bet viena is 5 kartu per diena galima su ja prasinest rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 02, 13:00)
kokia pasta naudojate?
ar ortodontas leido naudoti balinamaja pasta nesiojant breketus?
kokius sepetelius naudojate?
kiek laiko valotes?
kiek kartu per diena?

-lakalut sensitive (jau 2 mėnesius naudoju,ir kolkas esu patenkinta)
-neleido.
-naudoju šeip paprasta šepetuką, bet ant pakelio buvo parašyta kad jis labai gerai tinka valyti bantis su breketais.nes ten tokie šereliai siaurėjantys, ir man labaipatogu su juo.dar naudoju tarpdančių 0,5mm. ir kelis kart per savaite paprasta siūla.
-valau su visais tarpdančiu šepetukais,skalavimais ir t.t. gal kokias 5min.pradžioje ilgiau valiau,bet dabar kai normaliai išmokau,tai apie 5.
-gal kokius 4-5 kartus. ryte vakare butinai.o poto po valgio (stengiuosi po kiekvieno).
-o skalavimo skystis mano yra colgate plax kažkas tokio.mėlynas
mirksiukas.gif

QUOTE(vampyre @ 2009 07 02, 13:48)
bet tai jusu neispejo, kad nuo balinamosios pastos gali pabalti , o tos vietos kur uzklijuotas breketukas gali likti tamsesni kvadratukai???? blink.gif  ypc lakalutai visokie.... unsure.gif

man tai paminėjo,kad negalima jokiu budu balinančios, nes poto lieka dėmelės.
todėl naudoju lakalut, bet sensitive, o ne white, nes ta lakalut white nepatartina net žmonėms be breketų,nes labai nuėda emalį (ar kažkas tokio lotuliukas.gif )
Papildyta:


aš čia neseniai susipainiojau ir kokias 4 dienas naudojau balinančia pastą, nes savo pasta buvau kažkur palikusi,nu žodžiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baby..: 02 liepos 2009 - 13:13
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 02, 13:48)
tai viskas normaliai  irnesakyk.gif

bet tai tu su breketais tik 17 dienų? Ir jau užsitraukė taip gražiai tarpelis? Nu kaip liuks good.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 02, 14:17)
bet tai tu su breketais tik 17  dienų? Ir jau užsitraukė taip gražiai tarpelis? Nu kaip liuks  good.gif

as 9men su breketais,turiu irgi tarpu smile.gif
Atsakyti