Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI

QUOTE(nippe @ 2009 07 02, 14:52)
user posted image

swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 07 02, 15:31)
swoon.gif  swoon.gif  swoon.gif  swoon.gif  swoon.gif

waliooooooooooooooooooo drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 02, 11:00)

kaip jus? papasakokite man viska smulkiai, kaip jus priziurinte savo dantusikus rolleyes.gif aciu 4u.gif


as rytais valau su paprastu sepetuku, o vakarais su elektriniu.
naudoju Euthymol dantu pasta (jau kaip pabandziau, tai kitos pastos dabar nepatinka), o po to skalavimo skysti Listerine arba Corsodyl. Vakarais dar ir mazu sepetuku isvalau tarp vielytes ir dantu, ir kas vakara su siulu tarpdancius, nes kitaip kazkaip jauciuosi pilnai neissivalius...

o po valgio tai praskalauju su vandeniu, po to iskrapstau likucius su tuo mazu sepeteliu arba krapstuku ir pravalau su dantu sepetuku, bet be pastos. ir kartais su Listerine paskalauju, o kartais ne...

beje, mano sita dantu pasta Euthymol be fluorido, kas paprastai rekomenduojama suaugusiems. bet lyg girdejau, kad nesiojantiems breketus geriau su fluoridu, gal jus zinot, ar cia tiesa, ar pletkai??? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vergine @ 2009 07 02, 11:56)
Sveikos merginos (ir ne merginos, jei ir tokių yra) 4u.gif Norėčiau įsipaišyti į jūsų ratelį. Breketų dar nenešioju, tačiau jau mano "kankynės" prasidėjo... Birželio 30 d. man uždėjo tokią plokštelę (aš ją vadinų voru biggrin.gif ) ant viršutinių dantukų (keturių) ir gomurio, tai tą plokštelę lygtai nešiosiu kelis mėnesius, nes mano viršutinis žandikaulis per mažas, tai jį reikia plėsti... Tai vat ryte ir vakare su tokiu rakčiuku pasuku tą aparačiuką ir po truputį vyksta tas plėtimo procesas... Gydausi Vilniuje, Latvių gatvėje, pas Tomą Vencių, man ten labai patinka.
Labai laukiu kol uždės man breketus, nes jau su šia plokšele, tai žiauru... nei seilių normaliai negaliu nuryt, valgyt irgi sunkoka ir dar švepluoju nerealiai biggrin.gif


sveikute, na tikrai atrodo pas tave nelengvas variantas. bet uztat manau jei zandikauli plecia, tai ne tik nuostabia sypsena turesi po gydymo, bet ir siaip veido bruozai truputeli pasikeis, ai kaip bus grazu smile.gif
ar labai skauda kai zandikaulis pleciasi???

po tokios ploksteles tau breketai bus vienas juokas smile.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Baby.. @ 2009 07 02, 12:34)
maza_maza
bet toj antroj nuotraukoj kur rodai breketukus atrodo kad dantukai butu visai tiesus..net sakyčiau jie yra tiesūs  ax.gif  mirksiukas.gif



man atrodo, kad breketai duoda toki efekta, kad to kreivumo taip baisiai nesimato... bent is savo dantu taip sprendziu, be breketu akivaizdziau matesi, kad kreivi
Papildyta:
QUOTE(nippe @ 2009 07 02, 12:52)
pasirodau 4u.gif  kazkaip burna krevai laikau, vis bandziau fotkint, bet nepavyko.Persikraipo  lotuliukas.gif
Yra taip
user posted image
user posted image
buvo taip  blush2.gif
user posted image
kaip pokyciai?  ax.gif
Nuimti breketai
user posted image


grazu grazu, sveikinimai pabaigus breketininkiu mokykla drinks_cheers.gif

o tuos breketukus dabar gali kaip talismanus dalinti brangiems zmonems, kad laime nestu smile.gif kazkur girdejau, kad panesiojus koki daikta keleta metu jis tampa kaip ir talismanas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 02, 12:53)
a kur leksi jau?? matai kas uz lango??smile.gif))

tuoj botu reiks norint iseit i kiema lotuliukas.gif
oro naujienos: kaune stipriai lyja smile.gif

Maciau, pile kaip is kibiro blink.gif blink.gif o as kaip lietaus dukra ,isokau i sortus ,pasiemiau drauge ir davai i lietu basos lotuliukas.gif lotuliukas.gif dziauigiames kol jaunos biggrin.gif o leksiu kur nors su draugais biggrin.gif pazistamas drauges brangiausias grizo is londono tai vakar jau uleviojom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif pirma kart geriau sambuka, ale turbut ir paskutini g.gif biggrin.gif

QUOTE(nippe @ 2009 07 02, 13:52)
pasirodau 4u.gif  kazkaip burna krevai laikau, vis bandziau fotkint, bet nepavyko.Persikraipo  lotuliukas.gif

Eina saaaaaaauuuu!!! superr thumbup.gif as ir laukiu kada man nuims biggrin.gif aisku dar negreit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 07 02, 14:52)
pasirodau 4u.gif  kazkaip burna krevai laikau, vis bandziau fotkint, bet nepavyko.Persikraipo  lotuliukas.gif

sveikinuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!! labai gražu thumbup.gif bet žinok tavo dantukai ir buvo tik biški kreivi. ax.gif kaip fainiai kad atidavė breketus, dabar bus prisiminimas wub.gif o ar nieko netrūksta dabar ? negaila nuimti buvo ? daug kas sako,kad kai jau dantys buna tiesus ir su breketais reik buti kad tik viskas užsifiksuotu,nebesinori jų nusiimti thumbup.gif o tau kaip ?


QUOTE(airijaja @ 2009 07 02, 16:41)
man atrodo, kad breketai duoda toki efekta, kad to kreivumo taip baisiai nesimato... bent is savo dantu taip sprendziu, be breketu akivaizdziau matesi, kad kreivi

jo,gali būti, ypač tada kai dantys prieš tai nebuvo super kreivi.aišku kai būna viela suraityta nes dantys dviem aukštais,tai tada jokio efekto jie neduos lotuliukas.gif bet mums tas negresia schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
nippe- likau apakinta tavo šypsenos, ir nepaklausiau pagrindinio klausymo.ar skaudėjo ???? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 07 02, 17:10)
nippe- likau apakinta tavo šypsenos, ir nepaklausiau pagrindinio klausymo.ar skaudėjo ????   blink.gif


aha aha, nippe, papasakok kaip ten tas visas procesas vyko?? mano bendradarbe sake, baisu buvo, atrode, kad visus dantis islauzys... g.gif
Atsakyti
QUOTE(airijaja @ 2009 07 02, 10:54)
na merginos (ir vaikinai kurie buna labai retai, bet pamirsti ju negalima), tikri plepuciai cia susirinko, negaliu patiketi, kad ir vel nauja temele  thumbup.gif

Gitusia rase anoj temoj, kad liepos men eis i vestuves ir stengsis NESISYPSOTI... as irgi i vestuves einu, bet rugpjucio men... galvoju kaip cia bus... gal truputi ko stipresnio ir vistik SYPSOTIS?
arba ne! reikia palaukti, kol visi kiti ko stipresnio padaugins, tada jau bus visiem jura iki keliu ir galima bus sypsotis placiai  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


aisku kad sypsokis, as ir is pradziu galvojau kad nesisypsosiu su breketais, bet kai neturejau breketu tai tikrai slepiau sypsena, o db tai labai placiai sypsausi, nes nekreipiu demesio kad su jais, man atrodo labai graziai, ir visi sko, kad ju net nepastebi ant manes, kad tinka lotuliukas.gif

QUOTE(Vergine @ 2009 07 02, 12:56)
Sveikos merginos (ir ne merginos, jei ir tokių yra) 4u.gif Norėčiau įsipaišyti į jūsų ratelį. Breketų dar nenešioju, tačiau jau mano "kankynės" prasidėjo... Birželio 30 d. man uždėjo tokią plokštelę (aš ją vadinų voru biggrin.gif ) ant viršutinių dantukų (keturių) ir gomurio, tai tą plokštelę lygtai nešiosiu kelis mėnesius, nes mano viršutinis žandikaulis per mažas, tai jį reikia plėsti... Tai vat ryte ir vakare su tokiu rakčiuku pasuku tą aparačiuką ir po truputį vyksta tas plėtimo procesas... Gydausi Vilniuje, Latvių gatvėje, pas Tomą Vencių, man ten labai patinka.
Labai laukiu kol uždės man breketus, nes jau su šia plokšele, tai žiauru... nei seilių normaliai negaliu nuryt, valgyt irgi sunkoka ir dar švepluoju nerealiai biggrin.gif


pas mane irgi siauras zandikaulis, bet man nieko nesake kad reikia kazka nesioti, tai gal pagal gydytoja uzteko tokio plocio....

QUOTE(nippe @ 2009 07 02, 13:52)
pasirodau 4u.gif  kazkaip burna krevai laikau, vis bandziau fotkint, bet nepavyko.Persikraipo  lotuliukas.gif
Yra taip
user posted image
user posted image
buvo taip  blush2.gif
user posted image
kaip pokyciai?  ax.gif
Nuimti breketai
user posted image


laaabai graziai atrodai..ir tikrai nebuvo jau lb kreivi dantukai mirksiukas.gif

as valausi dantukus su Colgate Durapart 2800 ir dar su Amway glister su paprastu dantu sepeteliu, dar aisku su tuo maziuku pravalai kiekviena breketa, su skalavimo skysciu Aquafresh, o siaip darbe tai prasiskalauju tai butinai kad ir su vandeneliu, jei labai prilenda tai ir su maziuku sepeteliu pabraukau...

pas mus londone tai ziauriai karsta nei lietus lyja nieko, o dirbti reikia, siaubas, galejo tokie orai buti kai lt atostogose buvau
Atsakyti
man tai lanka per gomuri dejo,jis sake platina zandikauli g.gif
Atsakyti
Man vakar daktarė priklijavo nukritusį breketuką ir sakė,kad jau pajudėjo iltinis vienas tai dar paveržė skausmo kaip ir nematau jokio pirmą dieną veržimas toks mažas būną vienas kitas yra jautri dantys atplėšt maistą neįmanoma tik su galiniais valgyt galiu ;P
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 07 02, 20:05)
man tai lanka per gomuri dejo,jis sake platina zandikauli g.gif


o ar ir dabar su juo esi ? g.gif
QUOTE(Naujasis @ 2009 07 02, 21:07)
Man vakar daktarė priklijavo nukritusį breketuką ir sakė,kad jau pajudėjo iltinis vienas tai dar paveržė skausmo kaip ir nematau jokio pirmą dieną veržimas toks mažas būną vienas kitas yra jautri dantys atplėšt maistą neįmanoma tik su galiniais valgyt galiu ;P

gal gali foto ideti?dantuku?
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 07 02, 22:10)
o ar ir dabar su juo esi ?  g.gif

gal gali foto ideti?dantuku?

jo esu,as visada su juo bunu :)neima jo lauk smile.gif
Atsakyti