Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai

galiu tikrai rekomenduot,gargdzuose esancia kepykla... Vestiuvinis tortas tikrai buvo superinis...ir kaina skiriasi nuo klaipedos kepyklu... mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kide: 20 rugpjūčio 2010 - 23:09
[quote=kide,2010 08 21, 00:08]
galiu tikrai rekomenduot,gargdzuose esancia kepykla... Vestiuvinis tortas tikrai buvo superinis...ir kaina skiriasi nuo klaipedos kepyklu... mirksiukas.gif mirksiukas.gif

Tai kuri cia? ax.gif
Atsakyti
gal galite isduoti paslapti kur perkate migdolus cukruotus kaune?smile.gif
Atsakyti
As tai pasidziaugti noriu, man tortuka kepa forumiete, bet kartu ir mano grupioke OLESTA, tai laukiu as tos savo sventes labai, nes noriu pasiziureti kokia as is to marcipano gausiuosi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bruknee* @ 2010 08 18, 10:55)
abieju labai grazus torciukai  4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
O man klausimas iskilo apie tortus,kurie su tuo glajumi apipilti buna..na kietas virsus..(tikiuosi supratot apie ka kalbu doh.gif ) Kazkodel galvoju,kad turetu jie negraziai pjaustytis,juk tas glajus skilineja kai pjauni.. Gal kuri turejote toki torta? kaip pjaustesi?
Atsakyti
QUOTE(rositta @ 2010 08 18, 16:17)
Žinau , mačiau, valgiau ---- nepatiko , pagal kainas tai fe .... šakotis ir grybai ,
nors šiek tiek ir pažįstami, negražu gal sakyti, bet yra kaip yra.

Su tuo ką iškepa rajonuose tai nepalyginsi, chaliavina čia , o su naminiu tai išvis nėr ko ir .... schmoll.gif

Gal kas žinote , kas kepa namuose , ne įmonėje ?


As zinau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siule: 04 rugsėjo 2010 - 10:45
Gal žinot kas galėtų iškept kaštonų Kaune ?
Atsakyti
Noriu pasidalinti savo tortuku, ji kepe kepykla Kaune Bella toscana... jis buvo triju aukstu, visi skirtingu skoniu apie 5kg - ji labai operatyviai sudorojo 42 zmoniu komanda, buvo zveriskai skanus smile.gif

user posted image

poster_offtopic.gif
Musu vestuves buvo vasara, kai karsta, tai salta namine gira buvo tiesiog issigelbejimas visi skaniai ji gerem...
Atsakyti
O kur vilnietes uzsakinejate ir perkate kitus skanestus - simtalapius ir skruzdelynus? rolleyes.gif
Atsakyti
Na va musu svente jau praejo... Torta kaip jau buvau minejusi uzsakinejau Klaipedoje "Flamingo". Super... Likau labai patenkinta ir isore ir vidumi... Buvo tirpstantis burnoje... Negaila ne lito padeto uz si grozi...

Cia jei kam idomu vaizdelis 4u.gif

http://public.fotki....tas/tortas.html
Atsakyti
QUOTE(rrutele @ 2010 09 09, 17:54)
Na va musu svente jau praejo... Torta kaip jau buvau minejusi uzsakinejau Klaipedoje "Flamingo". Super... Likau labai patenkinta ir isore ir vidumi... Buvo tirpstantis burnoje... Negaila ne lito padeto uz si grozi...

Cia jei kam idomu vaizdelis  4u.gif

http://public.fotki....tas/tortas.html


Grazus 4u.gif o kas yra ant virsaus, niekaip neiziuriu? Skulptureles?
Atsakyti