Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai

QUOTE(laimucia @ 2010 09 09, 19:17)
Grazus  4u.gif  o kas yra ant virsaus, niekaip neiziuriu? Skulptureles?


Nea...ten gyvos gelytes ir sokolado tokios stacios drozles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rrutele @ 2010 09 09, 20:54)
Nea...ten gyvos gelytes ir sokolado tokios stacios drozles smile.gif


Aisku biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos visos busimos nuotakos,
Noreciau pasidalinti savo patirtimi del torto is Mazosios Ragaines. Si savaitgali buvo mano vestuves. Torta uzsakinejau is Mazosios Ragaines ir paprasiau, kad pristatytu i sventes vieta nuo 16 val. iki 17 val., (jie teikia tokia paslauga uz 35 lt), tai patikekit 18 val sventes pradzia, mes truputi veluojam o torto dar nera... verysad.gif Nusiuntem giminaiti issiaiskint, tai zinot ka jie prirase buvo prie pristatymo laiko... o gi kad galima torta paristatyti 19 val. Likau nesupratusi tokio savavaliskumo... ir dar giminaiti apsauke, bet tas ne pescias, tai torta mygom pristate iki mums atvaziuojant i sventes vieta, bet nuotaika, tai truputi pagadino mums toks nesusipratimas.
Tai va, bukite apdairios jeigu prasysite tokios paslaugos, paprasykite, kad ir jums duotu koki lapuka su parasu del pristatymo laiko.
Sekmes visoms.

Atsakyti
Mūsų tortas 4u.gif Gavom pagyrų jam nemažai, kadangi vestuvėse dalyvavo daugumoj jaunimas, tai skaniai valgėsi jogurtiniu įdaru šis mūsų gražuolis blush2.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 28, 15:38)
Mūsų tortas 4u.gif Gavom pagyrų jam nemažai, kadangi vestuvėse dalyvavo daugumoj jaunimas, tai skaniai valgėsi jogurtiniu įdaru šis mūsų gražuolis blush2.gif  4u.gif
user posted image


Grazus 4u.gif kiek cia kg ir kur daretes?
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 28, 16:50)
Grazus  4u.gif  kiek cia kg ir kur daretes?

5 kg, darėm ne Lietuvoj unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 28, 18:33)
5 kg, darėm ne Lietuvoj unsure.gif


O kaip kainos uzsienyje ? Nesikandzioja? Ar pas mus kosmosas, ar kaip tik dar labai pigiai mokam uz tortus? lotuliukas.gif 4u.gif manau kad neklystu jog jav blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 28, 18:55)
O kaip kainos uzsienyje ? Nesikandzioja? Ar pas mus kosmosas, ar kaip tik dar labai pigiai mokam uz tortus?  lotuliukas.gif  4u.gif  manau kad neklystu jog jav  blush2.gif

Klystat, liekna gyvena JAV 4u.gif Aš Čekijoj 4u.gif Kainavo mums 120 lt, aš manau, kad nedaug. Pas mus tie tikrai jau gražūs tortai kainuoja nuo 200lt už tokį kiekį kaip mūsų 4u.gif O kokios kainos Lietuvoj aš nežinau mastau.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif mano teta dirba mazojoje ragaineje tai ten torciukai isties yra nuostabus smile.gif mums torta dare pagal uzsakyma user posted image
cia musu tortukas lygiai taip pat atrode,aisku kainos ten gan aukstos,bet kokybe tai tikrai verta tokiu pinigeliu 1 kg/45 lt blink.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 28, 19:23)
Klystat, liekna gyvena JAV 4u.gif Aš Čekijoj 4u.gif Kainavo mums 120 lt, aš manau, kad nedaug. Pas mus tie tikrai jau gražūs tortai kainuoja nuo 200lt už tokį kiekį kaip mūsų 4u.gif O kokios kainos Lietuvoj aš nežinau mastau.gif


Persiprasau notworthy.gif tikrai sumaisiau jus abi ax.gif rolleyes.gif
Sakyciau kad tikrai nebrangiai sumokejot, mes krikstynoms torta uzsakinejom, nors ir labai skanus buvo, bet uz 3,1 kg sumokejom 150 lt. Kainos siek tiek perdetos, ypac kai kepykla turi savo varda cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Mazeniukas @ 2010 09 28, 19:31)
sveikutes  smile.gif mano teta dirba mazojoje ragaineje tai ten torciukai isties yra nuostabus smile.gif mums torta dare pagal uzsakyma [img] cia musu tortukas lygiai taip pat atrode,aisku kainos ten gan aukstos,bet kokybe tai tikrai verta tokiu pinigeliu 1 kg/45 lt  blink.gif  ax.gif


ooo, tai "blata" gera turit lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
4u.gif grazus tortas, sunkiai iveikiamas jei nedidelis sveciu burys doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucia: 28 rugsėjo 2010 - 18:44
sveikutės 4u.gif siandien uzsisakėm tortuką iš Bijolos.3 aukštai, apatinis-greitutis- morenginis, vidurinis- trapus-kaip napaleonas, viršuje katalina su juodais serbentais
gal kuri ragavote, ar skanūs?labai labai būtų įdomu suzinoti
Atsakyti
QUOTE(ausrele123 @ 2010 10 02, 16:46)
sveikutės 4u.gif siandien uzsisakėm tortuką iš Bijolos.3 aukštai, apatinis-greitutis- morenginis, vidurinis- trapus-kaip napaleonas, viršuje katalina su juodais serbentais
gal kuri ragavote, ar skanūs?labai labai būtų įdomu suzinoti


jei gerai pamenu, tai trapus buvo musu antros dienos tortas. neliko akimirksniu. lotuliukas.gif
isvis neblogi tie tortai bijolos, tik atvezimo kainos kiek neproporcingos, jei reikia toliau vezti blink.gif
Atsakyti