Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai

QUOTE(rimvydele @ 2011 06 14, 15:36)
ziurekite, jei kas lanketes Ragaineje Naugarduko gatveje, gal galite pasakyti ar is tiesu ten dirba bjaurus uzsakymu priemejas? kazkaip nesinori gadintis nuotaikos? rolleyes.gif



visai neseniai geguze buvau ten du kartus smile.gif super vadybininke, paklause kiek zmoniu, kiek vaiku ir suaugusiuju, patare kokiu skoniu geriau imt. Tortas buvo pirmai komunijai, bet aptarnavimu esu patenkinta. Kai atsiemiau, buvo jau kiti zmones ir ne maziau malonus smile.gif
Atsakyti
atsokom ir mes savo vestuves. musu tortas buvo stai toks
user posted image
uzsakinejom triju skoniu, uzsakinejom is maisto fabriko, padare liuksiskai thumbup.gif
Atsakyti
va čia tai tortas bigsmile.gif neįprastas,žavus,linksmas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2011 06 15, 16:08)
atsokom ir mes savo vestuves. musu tortas buvo stai toks
user posted image
uzsakinejom triju skoniu, uzsakinejom is maisto fabriko, padare liuksiskai thumbup.gif

gal tematika buvo kaimietiška? bigsmile.gif šiaip labai žavus tortas, tik įdomu, kodėl karvės? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2011 06 15, 19:10)
gal tematika buvo kaimietiška?  bigsmile.gif  šiaip labai žavus tortas, tik įdomu, kodėl karvės? biggrin.gif

nekaimietiska,tematikos nebuvo jokios .o karves tiesiog kad pamatem si torta interne jis mums labai patiko ir darem ji. nes nenorejom tradiciniu su gelem gulbem ir tt.
Atsakyti
man tai karvės kaip tik ne kaimietiška..originalu,linksma..net nusikopinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 06 15, 22:06)
man tai karvės kaip tik ne kaimietiška..originalu,linksma..net nusikopinau biggrin.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif tortas gavosi superinis, ir visiems labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2011 06 15, 18:35)
nekaimietiska,tematikos nebuvo jokios .o karves tiesiog kad pamatem si torta interne jis mums labai patiko ir darem ji. nes nenorejom tradiciniu su gelem gulbem ir tt.

o kur užsakinėjot? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 06 16, 02:12)
o kur užsakinėjot?  4u.gif

rasiau is maisto fabriko smile.gif
Atsakyti
Atsiprasau, bet temos neskaiciau.

man reikalinga pagalba, gal zinot kas Vilniuj gamina krepseliu su beraskem, riesutais, grybais ir kitais valgomais dalykais.
dekui
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2011 06 15, 17:08)
atsokom ir mes savo vestuves. musu tortas buvo stai toks
user posted image
uzsakinejom triju skoniu, uzsakinejom is maisto fabriko, padare liuksiskai thumbup.gif

tikrai grazus torciukas, o kokiu skoniu buot pasirinke?
Atsakyti
Mergaites reikia pagalbos, gal zinote kaip atrodo tortas Fontanas? viena pazistama uzsisake savo vestuvems, o man taip idomu pasidare, nes mano vestuves irgi arteja noreciau zinoti kaip jis atrodo
Atsakyti