Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai, šakočiai ir kiti saldumynai

QUOTE(pupa7 @ 2011 06 15, 17:08)
atsokom ir mes savo vestuves. musu tortas buvo stai toks
user posted image
uzsakinejom triju skoniu, uzsakinejom is maisto fabriko, padare liuksiskai thumbup.gif


Tikrai zavus tortas 4u.gif o jei nepaslaptis kiek kainavo toks tortukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2011 06 16, 20:42)
tikrai grazus torciukas, o kokiu skoniu buot pasirinke?

BALTOJI KARALIENĖ
(migdolinis biskvitas, perteptas grietinėlės ir laimo, riešutiniu ir pieninio šokolado
kremais, paskanintas migdoliniais traškučiais)
ŠYPSENA
(Biskvitas, purus "paukščių pieno" kremas su karamelės "lašais")
KARAMELINIS
(kakavinis biskvitas, grietinėlės kremas su karamelės gabaliukais, džiovintomis slyvomis)

QUOTE(~Emilija~ @ 2011 06 16, 22:20)
Mergaites reikia pagalbos, gal zinote kaip atrodo tortas Fontanas?  viena pazistama uzsisake savo vestuvems, o man taip idomu pasidare, nes mano vestuves irgi arteja noreciau zinoti kaip jis atrodo

tai bus sokolado fontanas, kuri inesa dar karsta ir su puodeliu piliesi sokolada, bet jis per vestuves nelabai pasiteisina, nes visi vienu metu jo nenori, o jis greitai sustingsta ir ji isnesa, tada reikia vel antra karta inesdineti jei kazkas nori, sustingsta ir vel isnesa.http://www.zaviakimirka.lt/sokolado-gerimu-fontanai/sokolado-fontanas

QUOTE(Vika.21 @ 2011 06 17, 12:49)
Tikrai zavus tortas 4u.gif o jei nepaslaptis kiek kainavo toks tortukas blush2.gif

siaip nuo skoniu priklauso kokius pasirenki, nes kg kainos skirtingos, mums kainavo apie 160lt cia buvo apie4.7- 5kg
Atsakyti
QUOTE(~Emilija~ @ 2011 06 16, 21:20)
Mergaites reikia pagalbos, gal zinote kaip atrodo tortas Fontanas?  viena pazistama uzsisake savo vestuvems, o man taip idomu pasidare, nes mano vestuves irgi arteja noreciau zinoti kaip jis atrodo

Gal kazka tokio turejo omeny?
user posted image

Nes kur pupa7 minejo, tai ten ne tortas schmoll.gif o tiesiog begantys sokoladas, i kuri galima pamerkti pvz. braskes ar dar kokius vaisius 4u.gif
stai toks
user posted image
Atsakyti
gal kas zinote kas yra svocios tortas? cia kartais ne sakotis? ax.gif
Papildyta:
beje, jei svente vienos dienos, ar kazkas planuojate dar nakti ruosti sveciams laukneseliams? ar busite is anksto pasiruosusios ar isvis nieko nedesite sveciams? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rimvydele @ 2011 06 18, 11:02)
gal kas zinote kas yra svocios tortas? cia kartais ne sakotis? ax.gif
Papildyta:
beje, jei svente vienos dienos, ar kazkas planuojate dar nakti ruosti sveciams laukneseliams? ar busite is anksto pasiruosusios ar isvis nieko nedesite sveciams? smile.gif

svocia atsinesa savo torta,kuris gali buti koks ji tik nori.gali buti ir sakotis,ir bet koks kitas .
kas del lauksneseliu tai darykit pagal savo nuomone.mes dejom ir pirma,ir antra diena.tiesiog,turejom visko ziauriai daug.
Atsakyti
Mes galvojam deti laukneselius,nes juk bus seimu,kurie vaikus bus palike namie.O as pati is vaikystes pamenu,kaip laukdavom saldainiu, sakocio is vestuviu....
Na, manau,kad is anksto nesiruosim, nes tada dar papildomai reikia pirkti sakoti saldainiu, tad manau,kad protingiausia bus, kai antra diena visis prades issivazineti, tada ir idesim tiesiai nuo stalo.
Atsakyti
bet va kai antra diena tai suprantama..o cia vidurnakti tuos laukneselius ruosti ir manau nei sis nei tas g.gif o pirkti tam, kad pasiruosti is anksto ir brangu..
Atsakyti
QUOTE(rimvydele @ 2011 06 18, 13:30)
bet va kai antra diena tai suprantama..o cia vidurnakti tuos laukneselius ruosti ir manau nei sis nei tas g.gif o pirkti tam, kad pasiruosti is anksto ir brangu..

na manau,pagal situacija tada ziurekit.jei daug visko liks dekit visiems po truputi.

Atsakyti
QUOTE(Daivuskinas @ 2011 06 18, 14:26)
Mes galvojam deti laukneselius,nes juk bus seimu,kurie vaikus bus palike namie.O as pati is vaikystes pamenu,kaip laukdavom saldainiu, sakocio is vestuviu....

šiuolaikiniai vaikai saldumynų atsivalgę, tikrai nėra taip, kaip mum kadaise vaikystėje būdavo, nebe tie laikai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(rimvydele @ 2011 06 18, 14:30)
bet va kai antra diena tai suprantama..o cia vidurnakti tuos laukneselius ruosti ir manau nei sis nei tas g.gif o pirkti tam, kad pasiruosti is anksto ir brangu..

o tai kas čia tokio, kad ir vidurnaktį?
Nemanau, kad visi išeidinės vienu metu. Juk išeidinės vieni, tada jiem įdėsit, po to kiti ir t.t. nematau tame problemos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2011 06 19, 14:55)
šiuolaikiniai vaikai saldumynų atsivalgę, tikrai nėra taip, kaip mum kadaise vaikystėje būdavo, nebe tie laikai  biggrin.gif
Papildyta:

o tai kas čia tokio, kad ir vidurnaktį?
Nemanau, kad visi išeidinės vienu metu. Juk išeidinės vieni, tada jiem įdėsit, po to kiti ir t.t. nematau tame problemos smile.gif

Vaikai visada laukia saldumynu, ne del ju skonio, o todel,kad tai lauktuves....
Atsakyti
QUOTE(Daivuskinas @ 2011 06 19, 16:56)
Vaikai visada laukia saldumynu, ne del ju skonio, o todel,kad tai lauktuves....

tai mano vaikas ne iš tų. Net kai "tetos" ar "dėdžiai" atėję į svečius atneša kažkokį saldainį, tai nesukelia jokių emocijų, o suvalgyt tenka man pačiai. Ir su kuo pabendrauju, tai pastebėjau, kad ne mano vienos toks vaikas. Na bet gal pas jus kitaip
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2011 06 17, 16:01)
Gal kazka tokio turejo omeny?
user posted image

Nes kur pupa7 minejo, tai ten ne tortas  schmoll.gif o tiesiog begantys sokoladas, i kuri galima pamerkti pvz. braskes ar dar kokius vaisius  4u.gif
stai toks
user posted image

aciu uz atsakymus, tas pirmas tai panasus man atrodo i torta fontana, o antras nelebai.
Atsakyti