Įkraunama...
Įkraunama...

KARMĖLAVOS MAMYTĖS

sveikutes, cia jau antra tema, bet po ilgo laiko. po kurio laiko vel grizom gyvent i karmelava, butu labai malonu susipazinti, susibegti, pabendrauti. rasykit ax.gif
Atsakyti
na aktyvumas cia labai "didelis" smile.gif karmelavos mamos arba neturi interneto,arba dirba ir neturi laiko smile.gif
Atsakyti
biggrin.gif as jau beveik buvau pamirsusi, kad atidariau sia tema biggrin.gif tikrai labai aktyvios visos blush2.gif laukiam, gal dar kas pasirodys. o jei ne, pradesiu gatvej sutiktas kalbinti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, as irgi is Karmelavos wink.gif Vis atsidarydavau anksciau sia temele ir nerasdavau mamyciu is Karmelavos temos. Siandien galvoju - atidarysiu as, bet ziuriu nespejau bigsmile.gif
Auginu isdykusia mergaiciuke, kuriai greitai bus 9 men. Gyvenam paciam Karmelavos gale, viename is penkiaauksciu. ax.gif
O jus ka auginat? Kur gyvenat?
Atsakyti
O mes Karmelavos pradzioj auginam isdykusi berniuka, kuriam neseniai buvo metukai. biggrin.gif
Atsakyti
Seikutes,mes gyvenam truputi uz karmelavos,mano mazoji lanko karmelavos darzeli. smile.gif .mano (mazajai) jau greit 5 metukai biggrin.gif .
Papildyta:
Seikutes,mes gyvenam truputi uz karmelavos,mano mazoji lanko karmelavos darzeli. smile.gif .mano (mazajai) jau greit 5 metukai biggrin.gif .
Atsakyti
user posted image

Sveiki, bye1.gif
aš Laris ieškau naujų namų Kaune ir Kauno rajone sau, savo draugams, bei giminėms ir artimiesiems.
Truputį apie mane: vaikystę praleidau ekologiškame ūkyje. Esu skanus, didelis, tinku įvairiems patiekalams, netgi paprastai verdant nesubyru. Skusti mane taipogi yra labai paprasta, nes akučių pas mane labai nedaug.
Esu paprastas, malonaus būdo, nuoširdus, nereikalaujantis daug priežiūros.
Jei susidomėjai paskambink man sunglasses2.gif
mano telefonas ######
iki pasimatymo
Jūsų Laris
P.S. Jei priglausit mūsų daug, tai ant kuro patys susimesim
Atsakyti
bulvikes,geriau is karto rasyk ir kaina savo.nes siaip tai toks vaizdas,kad spamini per visa SM cool.gif
Atsakyti
Pakalbinkit mane kas nors gatvėje biggrin.gif
Karmėlaviškiams
Atsakyti
gal pavasari gatvej dazniau susitiksim su mamytem, reikes uzkalbint biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos,

Kad ir negyvenu Karmėlavoje, bet šalia smile.gif Mano vaikai lanko čia mokyklą ir darželį. Sakau paklausiu ar čia yra koks bendruomenės centas, kuriame būtų kažkokia vykdoma popamokinė veikla?
Dėkui
Atsakyti
g.gif nejau nera nei vienos verysad.gif
Atsakyti