Įkraunama...
Įkraunama...

KARMĖLAVOS MAMYTĖS

Laguna-kur cia pamiegosi,reikejo eit vaises ruost gimtadieniui doh.gif ,o susitikti ir as noriu,bu jau baigiu nupust nuo vaiku ir namu, norisi atsipalaiduot biggrin.gif kuria diena tu gali?
LunRi- nieko cia neprigalvosi, tikrai nelabai kur yra vazinetis, mes tai gyvenam pradzioj Karmelavos, tai vazinejam prie kapiniu, ar iki oro uosto, bet irgi jau atsibodo, o dazniausiai pas save kieme biggrin.gif . Kaip sekasi lialiu augint? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vanile3 @ 2011 04 03, 10:55)
Laguna-kur cia pamiegosi,reikejo eit vaises ruost gimtadieniui doh.gif ,o susitikti ir as noriu,bu jau baigiu nupust nuo vaiku ir namu, norisi atsipalaiduot biggrin.gif kuria diena tu gali?
LunRi- nieko cia neprigalvosi, tikrai nelabai kur yra vazinetis, mes tai gyvenam pradzioj Karmelavos, tai vazinejam prie kapiniu, ar iki oro uosto, bet irgi jau atsibodo, o dazniausiai pas save kieme biggrin.gif . Kaip sekasi lialiu augint? smile.gif


Supratau wink.gif kaip gerai, kai savas kiemas yra smile.gif
Na lyg ir neblogai sekasi auginti smile.gif Pirmom dienom tai viskas baisu baisu buvo,bet po truputi susidraugavom biggrin.gif ramus jis pakankamai pas mane rolleyes.gif

Domina mane kokie atsiliepimai jusu apie darzeli karmelavos. Uzrasiau jau savo pipira,tai idoomu kaip ten aukletojos...
Atsakyti
QUOTE(LunRi @ 2011 04 03, 22:28)
Supratau wink.gif kaip gerai, kai savas kiemas yra smile.gif
Na lyg ir neblogai sekasi auginti smile.gif Pirmom dienom tai viskas baisu baisu buvo,bet po truputi susidraugavom biggrin.gif ramus jis pakankamai pas mane  rolleyes.gif

Domina mane kokie atsiliepimai jusu apie darzeli karmelavos. Uzrasiau jau savo pipira,tai idoomu kaip ten aukletojos...

As irgi savo maziu uzrasiau, o pries tai panele lanke si darzeli, tai ka galiu pasakyti vienos aukletojos labai patiko, o kitos matos, kad ateina tik atbuti darbo laika, taip, kad neaisku pas kurias pauplsit,o gal jau ir nauju bus per ta laika g.gif
Atsakyti
QUOTE(vanile3 @ 2011 04 04, 07:15)
As irgi savo maziu uzrasiau, o pries tai panele lanke si darzeli, tai ka galiu pasakyti vienos aukletojos labai patiko, o kitos matos, kad ateina tik atbuti darbo laika, taip, kad neaisku pas kurias pauplsit,o gal jau ir nauju bus per ta laika g.gif


Tai gali buti,kad dar keisis viskas, nes daug laiko liko smile.gif Lyg sake direktore,kad renovuoti dar ruosiasi iki to laiko.

O kiek moketi reikia uz darzeli? Uzrasyt uzrasiau, o paklausti uzmirsau blush2.gif
Atsakyti
Lab ryt biggrin.gif
Mažius vakar subludijo. Užmigo 20 val, paskui 23 pabudo ir iki 3val nakties anegdotus lovytėj pasakojo doh.gif Nu galvojau kaip minimum iki 9 miego, ale 7,30 jau kelia vyrą į darbą blink.gif . Taip, kad šiandien aš nepakaltinama schmoll.gif

O dėl darželio. Girdėjau, kad lopšelinukų auklėtoja superinė. Rekonstrukcija prasidės šią vasara, todėl bijau, kad rudeni vaikai dar miegos statybų dulkėse unsure.gif O kiek tiksliai mokėti reikia nežinau. Aš už didčkį dar per nai mokįjau apie 130 ar 150 Lt, bet čia maistas ir ugdimo reikmenys. Kiekvienas darželis atskirai nusistato kiek tos reikmenys kainuoja.
Atsakyti
Sveikos aš iš Ramučių smile.gif
Gal kas gyvenat netoliese?
Atsakyti
Tai ka merginos treciadieni 18val Tigrasoj organizuojam susibegima biggrin.gif prasom nepasididziuoti ir dalyvauti smile.gif
Atsakyti
Visai idomu butu, bet kad nebus kam vaikiuko palikti, nes vyras iki velumos dirba, o daugiau neturiu kam.. Tai gal sekanti karta iseis prisiderinti prie jusu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LunRi @ 2011 04 04, 17:03)
Visai idomu butu, bet kad nebus kam vaikiuko palikti, nes vyras iki velumos dirba, o daugiau neturiu kam.. Tai gal sekanti karta iseis prisiderinti prie jusu smile.gif

tai lauksim kita kart mirksiukas.gif , zinau kaip sunku kai nera kam loialinu palikt,kita kart vyra idarbink g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vanile3 @ 2011 04 04, 17:15)
tai lauksim kita kart mirksiukas.gif , zinau kaip sunku kai nera kam loialinu palikt,kita kart vyra idarbink g.gif  biggrin.gif


Darbinsiu darbinsiu ir leksiu pasilakstyt lotuliukas.gif
Atsakyti
kuku, karmelava, orai geryn, plepalai retyn? g.gif mes sveikstam po bronchitu, bet i lauka einam. kas uz pasivaiksciojima, parasykit i tema ar man i az biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NEREIDĖ @ 2011 05 16, 15:58)
kuku, karmelava, orai geryn, plepalai retyn? g.gif mes sveikstam po bronchitu, bet i lauka einam. kas uz pasivaiksciojima, parasykit i tema ar man i az biggrin.gif

kuku biggrin.gif mes visai nieko pries pagastroliuot, kai tik orai leidzia biggrin.gif , bet mazius jau nebe visada vezime sedet nori, tai kartais buna sunkoka doh.gif . Tai i darbeli dar negrizai?Kiek pro sali vaziavau, niekad taves nemaciau g.gif
Atsakyti