Įkraunama...
Įkraunama...

Konkursas: Nupiešk Sterimar delfiną!

QUOTE(Karbynė @ 2005 09 23, 23:39)
tai pala, juk neprivalo būt bendra kūryba ar čia iš principo tie, kurie "nebendra kūryba" jau netinkami?  rolleyes.gif

Bet juk taip idomiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2005 09 23, 21:35)
thumbup.gif  tikra tiesa  biggrin.gif
o man po kolkas graziausias piesinys stai siuo pavadinimu : "Nors ateina jau žiema, nebaisi jokia sloga !!! "  wub.gif
(Piešė Gustė, 5 m.)




wub.gif Ačiū už įvertinimą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2005 09 24, 00:03)
Bet juk taip idomiau  mirksiukas.gif

Gal ir įdomiau, bet taisyklės to man rodos nereikalauja, o tai kažkokia ignoruojama galima pradėt jaustis dėl to, kad padaryta ne bendrom pastangom...Tarsi formuojamas įspūdis, kad tai nebevisai ir tinkama ar šiaip kažkas ne taip. Bet tada tokių ir nereikia priimt (o ne patvirtina, o paskui pasirodo, kad "ni to") tongue.gif O aš gal noriu daryt taip, kad mano vaikui smagu žiūrėt būtų...Vienur piešia vaikai, kitur tėvai su vaikais, o aš gal noriu piešt vaikams. Tai tuo požiūriu dėl to mano piešinys kaip ir nebeįdomus turėtų būt? rolleyes.gif
Atsakyti
"Delfinai tai super, Sterimar irgi pusė bėdos, kad tik rečiau reikėtų purkšti... bet mama su fotiku už nugaros nervina konkrečiai..."- originalu, faina thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 24 rugsėjo 2005 - 13:42
QUOTE(Karbynė @ 2005 09 24, 09:37)
Tarsi formuojamas įspūdis, kad tai nebevisai ir tinkama ar šiaip kažkas ne taip. Bet tada tokių ir nereikia priimt (o ne patvirtina, o paskui pasirodo, kad "ni to") tongue.gif 


tai tebuvo keleto dalyvių nuomonė, tačiau šiame konkurse gali dalyvauti absoliučiai visi forumo dalyviai, piešia kas tik nori ir kaip nori biggrin.gif svarbu, kad delfiną mirksiukas.gif konkurso sumanytojai ir rėmėjai skelbia: "Piešti gali ir mažyliai, ir jų tėveliai, ir broliai - seserys, ir močiutės – seneliai!" Tad tvirtinami patys įvairiausi Sterimar delfinai, atmestų piešinių nėra, ir manau nebus smile.gif ir dailininkų amžius yra nuo... iki... tongue.gif O balsavimų įvairiuose foto konkursuose statistika rodo, kad skoniai mūsų dalyvių-vertintojų patys įvairiausi, manau neliks nepastebėti nei vieni, nei kiti darbeliai. O ir apdovanojimų šįkart net 5! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 09 24, 16:16)
dailininkų amžius yra  nuo... iki...  tongue.gif

tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 09 24, 13:41)
"Delfinai tai super, Sterimar irgi pusė bėdos, kad tik rečiau reikėtų purkšti... bet mama su fotiku už nugaros nervina konkrečiai..."- originalu, faina thumbup.gif

LABAI LABAI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
nesuprantu kodėl mano nuotrauka vis atsiduria prie "neužpildytų" ? g.gif
Atsakyti
Koks mielas piešinys "Su Gimtadieniu,Sterimariuk" wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na va, laukiame ir mes kol patvirtins paraišką. rolleyes.gif
Atsakyti
vajetau, 6-ių metų vaikai kaip piešia blink.gif wub.gif Debesėlis man su savo banginiu blush2.gif O diedas sako: nu siųsk, gražu, gražu... beee.gif
Atsakyti
as cia labai rimtai biggrin.gif
vaikam geriau neduot skaityt nono.gif
cia dalyvauja vaiku piesinukai ir jiem tikrai bus idomu paziuret ar ju darbeliai patiko kitiem, gal gali adminas ar kazkaip kitaip padaryt, kad visiem dalyviaim duotu po 1 balsa
ta prasme pas visus prasidejus balsavimui butu ne po 0 balsu o po 1 biggrin.gif
ir tada jei nieks nebalsuos uz vaiko kurineli galesi sakyt va vienam zmoguciui labai patiko tavo darbelis wink.gif
Atsakyti