Įkraunama...
Įkraunama...

Konkursas: Nupiešk Sterimar delfiną!

Mano ne biggrin.gif , taip kad savo dėt tikrai nebijok thumbup.gif
Atsakyti
Man, irgi, pats graziausias piesinys, tas pirmasis konkurse atsirades delfiniukas wub.gif Kiti kopijuoti... g.gif kaip jau kazkas pastebejo unsure.gif
Atsakyti
Man ir labiausei patiko pats pirmas ir pats drasiausias paveiksliukas. Jau vien už tai reiks balsa atiduot kad pati pirma idejo ir kad tai piešta vaiko.
Kiti irgi labai gražus bet čia jau piešta suaugusiu. Arba reikejo padaryti grinai vaikam arba tevam, tada visu jegos butu ligios.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdziukai @ 2005 09 22, 17:15)
Beje, dukružei 9 metai...tik negaliu jau prie piešinuko prirašyti.... verysad.gif


aš pridėsiu mirksiukas.gif

QUOTE(Elina @ 2005 09 22, 20:57)
tokie gražūs, profesionalūs tie jūsų delfinai. Slėptis man su savo blush2.gif  doh.gif


visokių reikia - gi neįdomu būtų, jei visų tik dailūs ir tobuli būtų mirksiukas.gif maniškė kai nupieš, tai nieks neatspės, koks gyvis tai laugh.gif Aš kažkaip pasigendu "kūdikiškų" šedevrų ax.gif Juk piešia visi - ir leliai, ir paaugę, ir suaugę - konkursas paskelbtas visai šeimai!
Atsakyti

Mes irgi jau laukiam patvirtinimo wub.gif .
Na gal ir nelabai teisinga, kad piešia tiek suaugę, tiek vaikai, nes jėgos tikrai nėra lygios mirksiukas.gif . Bet svarbu dalyvauti.
O prie kūdikiškų piešinukų galima paaiškinimą parašyti, visai įdomu būtų mirksiukas.gif .


Atsakyti
QUOTE(Chicco @ 2005 09 23, 11:45)
Na gal ir nelabai teisinga, kad piešia tiek suaugę, tiek vaikai, nes jėgos tikrai nėra lygios  mirksiukas.gif

Na kiek suprantu nugalėtojus rinks ne profesionalų komisija tongue.gif
Be to, kiek suprantu užtenka jau pirmo piešinuko (na man jis taip pat patinka smile.gif , nes kitiem jau šiaip ar taip paskelbtas nuosprendis - "kopijuota" cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2005 09 23, 12:00)
Na kiek suprantu nugalėtojus rinks ne profesionalų komisija  tongue.gif


Taip, rinksim, kaip ir foto konkursuose, patys! good.gif
Atsakyti
visi tik ir kopijuoja vienas kito pasisakymą "kopijuota".
nežinojot, kad delfinai visi atrodo taip pat? laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlett_MaMa @ 2005 09 23, 12:50)
visi tik ir kopijuoja vienas kito pasisakymą "kopijuota".
nežinojot, kad delfinai visi atrodo taip pat?  laugh.gif


thumbup.gif thumbup.gif
Ir apskritai, aš tai nesiparinu. Visi piešiniai labai įdomūs pažiūrėti, skirtingi fainas konkursėlis ir viskas. O koks skirtumas, kas piešia: juk vaiko "delfinas-blynas" gali atrodyti daug mielesnis už tikrovišką delfiną arba suaugusiojo piešinys gali sužavėti ir t.t. Jei daug kas mano, kad nelygios jėgos: galima rinkti vaikišką piešinį-laimėtoją ir suaugusiojo atskirai, bet tai truputį apsunkintų, ko gero.
Sėkmės dideliems ir mažiems dalyviams! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlett_MaMa @ 2005 09 23, 12:50)
visi tik ir kopijuoja vienas kito pasisakymą "kopijuota".
nežinojot, kad delfinai visi atrodo taip pat?  laugh.gif


thumbup.gif tikra tiesa biggrin.gif
o man po kolkas graziausias piesinys stai siuo pavadinimu : "Nors ateina jau žiema, nebaisi jokia sloga !!! " wub.gif
(Piešė Gustė, 5 m.)

ir kazkodel labai visi pavadinimai panasus g.gif nejaugi butinai reikia panaudot ta zodeli "sterimar" ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo babuska: 23 rugsėjo 2005 - 21:36
QUOTE(Scarlett_MaMa @ 2005 09 23, 13:50)
visi tik ir kopijuoja vienas kito pasisakymą "kopijuota".
nežinojot, kad delfinai visi atrodo taip pat?  laugh.gif

Ne taip pat - vieni mazesni kiti didesni, o ir seip paziurek ar jie vienodai piesiami? juk niekas nesake, kad is skarjutes ta delfina reikia piesti....
Tad mamos duokim vaikams fantazijos ir piestukus i rankas , nesvarbu, kad jusu vaikui 1 metukai ar 10 metu ir tegul piesia smile.gif smile.gif smile.gif kaip jo fantazija nesa, o ir pacios padekite, bet pieskite taip kaip jus norite, o ne taq ka pries save matote mirksiukas.gif

Todel ir sakau, kad man kolkas graziausias - ,,mes linksmi, nes sloga mums nebaisi smile.gif
/ 9 metų dailininkė smile.gif /,,
O dabar atidarius irgi labai graziu radau ,,Nors ateina jau žiema, nebaisi jokia sloga !!! (Piešė Gustė, 5 m.),, ir ,,Ir piešiam, ir su sloga kovojam kartu
(mama ir 3 m. dukrytė),, matosi, kad vaikas palvino bendra kuryba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2005 09 23, 23:00)
matosi, kad vaikas palvino bendra kuryba  thumbup.gif

tai pala, juk neprivalo būt bendra kūryba ar čia iš principo tie, kurie "nebendra kūryba" jau netinkami? rolleyes.gif
Atsakyti