Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(kitten` @ 2009 07 15, 21:40)
Giedre, man asmeniskai anas tavo bandymas jb buvo geresnis. Sis toks, kaip sako panos, murzinas.

Anties kompozicija nelabai. Ir sarpo ten per daug ar persviesta nzn g.gif
O tiltelis kaip tiltelis, kazkaip nekabina...


Aciu uz komentarus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Zodziu,siandien ne mano diena lotuliukas.gif ,nes buvom Prienuose,Birstone ,o vaizdu,beveik neparsiveziau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kitten` @ 2009 07 15, 21:40)
Giedre, man asmeniskai anas tavo bandymas jb buvo geresnis. Sis toks, kaip sako panos, murzinas.


Dabar sulyginau kompe abu variantus : o siaube ,anas tikrai geresnis variantas,nemurzinas,tik pilkokas,sitas gavos,kazkoks persviestas,per daug isryskintas doh.gif

Supratau viena dalyka : j/b versti- tikras menas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2009 07 15, 15:55)
Will su photoshopu smile.gif del dydzio foto tai cia draugei dideles rezoliucijos nusiunciau  mum ir neprivalo matytis
---
Will o kambaryje nera nei vieno baldo? uz kurio galetu pasislept vaikas ar pati? Taip gausi is vienos puses seseli  uztrauk ant lango ka nors, kad ir paklode  prisigalvok, kurk.. paprasyk kad zurnalu veida prisidengtu, taip gal isiduks ir pagausi smagiu veiksmo foto.. tskant kaip Rico man sake.. nera blogu salygu fotografijai tongue.gif

Na, aš bendrai sakau, nebūtinai čia mums lotuliukas.gif Tiesiog, jos gana mažos, plakatui tinka, o jei spausdinant/žiūrint normalią foto, tai mažokos g.gif
---
Yra- jo lovytė lotuliukas.gif Esmė ta, kad kambarys nedidelis, baldų yra, bet vietos nelabai lotuliukas.gif Kol buvo mažas, fotkindavau ant lovos, pati stovėdama nugara į langą, bet dabar jau nepasuksiu jo kaip noriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dėl to vis labiau mėgstu lauke fotkinti doh.gif
Ant lango paklodžių nereikia, yra roletai lotuliukas.gif Bet tada gana tamsu pasidaro... nors mintis nebloga, reikės kada pamėginti užtraukus mažesnįjį langą pafotkinti, gal pakaks šviesos bigsmile.gif

QUOTE(G_i_e_d_r_ė @ 2009 07 15, 21:27)
Supratau viena dalyka : j/b versti- tikras menas  bigsmile.gif

oi, šventa tiesa drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2009 07 15, 15:43)

Cia toki reikala padariau  g.gif

cia didesne, aiskiau matosi http://farm4.static....256ca3c51_b.jpg


man kazkaip cia tas juodas fonas netinka, arba bandyciau tada nuotraukas daryti siltesniu spalvu, nes labai liejasi j/b su remeliu. O siaip koljazas puiki mintis 4u.gif
QUOTE(G_i_e_d_r_ė @ 2009 07 15, 18:43)
Siandien nieko geresnio neradau...

Lieptelis i upe



nors neidomi nuotrauka, bet spalvotas variantas geriau ziurisi, tik tas kazkoks "dryzius" upes vidury ne i tema,

Antis persarpinta, virsus spaudzia,na ir tiesiog antis, nekabina ax.gif
Atsakyti
Liamuna man juodas fonas labai grazu, labai megstu smile.gif darbine cia silpnybe smile.gif neisgysiu del to niekad jauciu... blush2.gif aciu uz komentara 4u.gif

Da is sien viena,begales foto, reik tvarkyt,bet raso kad scrach disk full, kaip pratrint?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 15 liepos 2009 - 21:56
user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 15 liepos 2009 - 23:26
Zitlali, bigsmile.gif thumbup.gif
kur tokių laiptinių randi lotuliukas.gif
Beje, ar man vaidenas, ar pirmoj foto matau kažkokius langelius? Lyg atspindys būtų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2009 07 15, 21:53)
Da is sien viena,begales foto, reik tvarkyt,bet raso kad scrach disk full, kaip pratrint?

Tiesiog pratrink senas nuotraukas mirksiukas.gif Arba susidek i external hardrive, bet is kompo istrink...
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 07 15, 23:40)
Beje, ar man vaidenas, ar pirmoj foto matau kažkokius langelius? Lyg atspindys būtų  unsure.gif

jaja, labai gerai matai... tikrai atspindys, matyt del uv filtro,kazkaip susispindejo sviesa doh.gif
o cia ne laiptine, o visas nebaigtas statyti penkiaukstis biggrin.gif klaidziojom kai vistos, per tvora sokom, galvos ant tvoros nepalikau doh.gif truko paleistu sunu teritorijoj ir pilnas paketas nuotykiu butu biggrin.gif tame pastate sutikom daug narkomanu svirkstu, kakuciu biggrin.gif dar sutikom ir islydejom pora poru su laisvo elgesio merginom lotuliukas.gif bijojau fotkint, kad su fotiku neuzvaziuotu blink.gif

QUOTE(c-girl @ 2009 07 15, 23:40)
Tiesiog pratrink senas nuotraukas mirksiukas.gif Arba susidek i external hardrive, bet is kompo istrink...

4u.gif aciu
Atsakyti
sveikos fotografes 4u.gif

ryt kogero jau darysiu namu darbus, o tai skaitau skaitau ir paplepet ir pasitart norisi, bet kol namu darbu nepadarius nedrystu blush2.gif

ilindau paziuret i nuotrauku albuma su namu darbais ir man pasidare neaisku. Techniniai namų darbai 'Trys daiktai'
Pamaivos darbelis uzkliuvo. kaip taip gali but.radau prie nuotraukos prierasa.
f4 5iso400
f13iso200
f22iso100
jei diafragma labai atvira 4,5 tai kam toks didelis iso? as suprantu,kad kuo mazesne skyle tuo maziau sviesos patenka ir tuomet reikia didint iso. nesueina man galai doh.gif

Atsakyti
Pora kadru is siandien rolleyes.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2009 07 15, 21:35)


sita nereali thumbup.gif ,tik truputi demesi atima ta balta deme uz modelio nugaros
Atsakyti