Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(ediper @ 2009 07 16, 09:13)
nu joa ,man su 50-uku tas pats  doh.gif jau taaaip atsibodo tie stambiu planu portretai doh.gif arba galuniu nesutalpinimas  biggrin.gif

del to sutalpinimo tai as pripratau, kazkaip baikes, bet va man butent kokybes ir greicio fokusuojant truksta g.gif na, kai reik is tolo pajamt
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2009 07 16, 05:26)
oj net nepamaciau  doh.gif einu tvarkyt langus vaiduoklius ir sita deme... aciu   4u.gif

niu va:
user posted image


zitlali, siat foto uzkabino labai wub.gif modelis tavo labai fotogeniskas, ispudingas bigsmile.gif
vaiduoklius langus ir as uzmaciau, jau galvojau kazka sumastei, o cia netycia biggrin.gif

ir ant laiptu sedinti mergina l patiko cool.gif ale tu ir atrandi vietu tokiu, kaip tu speji blush2.gif

Tiny - antra foto patiko,.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zana4: 16 liepos 2009 - 08:32
QUOTE(Zitlali @ 2009 07 15, 21:53)

Da is sien viena,begales foto, reik tvarkyt,bet raso kad scrach disk full, kaip pratrint?


man sitos ir spalvos, ir astrumas -viskas ciki thumbup.gif thumbup.gif bet ta ranka biski blasko mirksiukas.gif nedaug tongue.gif

QUOTE(Zitlali @ 2009 07 15, 22:35)

sitos tai mantamsokos -nieko as ten neiziurau todel blush2.gif

QUOTE(c-girl @ 2009 07 15, 22:40)
Tiesiog pratrink senas nuotraukas mirksiukas.gif Arba susidek i external hardrive, bet is kompo istrink...

ruosiuos pirkt ta isorini diska -ale ka apie jos zinot riekia pries perkant -gal aks zinot? g.gif

QUOTE(Tiny @ 2009 07 15, 23:01)
Pora kadru is siandien  rolleyes.gif


smagus kadrai thumbup.gif cia gaudei ar pozavo? ax.gif
Atsakyti
Zitlali- pastebejau mergina basa, nebijojo tose statybose ta i koja isidurt? juk siuksliu ten nemazai g.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz komentarus 4u.gif

QUOTE(Zitlali @ 2009 07 16, 09:03)
Tiny antroje foto pasiziurek skirtuma su pirmaja delzoles spalvos, jau nepatinka. Antra foto pernelyg uzkontrastinta arba uzsharpinta, oda vaiko tuoj svyteti prades  4u.gif matau stengiesi kitu kampu ziuret, saunuole, bet man kamuolio noretusi labiau pirmame plane daugiau is apacios ir f mazesnio, vaiko isplaukusio labiau  4u.gif

Aciu, Zitlali 4u.gif Tiek sharpo, tiek kontrasto abiejose foto vienodai. Vienodai apdirbtos mirksiukas.gif Tik antra siek tiek tamsinau, kad isdegimai nepradetu listi. Cia del saules viskas. Nes vel fotografavau vakare. Apsvietimo salygos keiciaisi kas minute 4u.gif Maciau, kad jos skirtingos, netgi zinojau, kad is taves panasiu komentaru sulauksiu tongue.gif Antroj tiesiog buvo nedekingas apsvietimas blush2.gif Mazesnio f mano objektyvas jau neduoda verysad.gif

QUOTE(bonda @ 2009 07 16, 09:54)
smagus kadrai thumbup.gif cia gaudei ar pozavo? ax.gif

Pozuos jis tau biggrin.gif Pasiuliau zaisti toki zaidima... Sakiau: "padesiu kamuoli, o tu eik toleliau ir kai pasakysiu pasiruost demesio mars, tada bek link kamuolio ir spirk" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiny: 16 liepos 2009 - 09:14
QUOTE(liamuna @ 2009 07 16, 10:01)
Zitlali- pastebejau mergina basa, nebijojo tose statybose ta i koja isidurt? juk siuksliu ten nemazai  g.gif

bijojo... ax.gif ten ir sukiu ir svirkstu doh.gif aleko del foto nepadarysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2009 07 16, 07:54)

ruosiuos pirkt ta isorini diska -ale ka apie jos zinot riekia pries perkant -gal aks zinot? g.gif

kuo didesni - 1TB pvz.
Western Digital vieni geriausiu, nors as kitoki pirkau, bet su 3 metu garantija (bet ne LT) mano sesers draugas kompiuterastas, tai ta WD jai rekomendavo ax.gif

Zitlali, ner ka komentuoti- puiku, man irgi truputi tamsoka, bet nuotaika tokia, lyg ir nemaiso ax.gif o vaiduokiu langu nemaciau, reikia dar paziureti blush2.gif
Bet nuotykiai blink.gif
Atsakyti
Labas,

Jau naują temą reik ruošti bigsmile.gif

QUOTE(Zitlali @ 2009 07 15, 23:59)
jaja, labai gerai matai... tikrai atspindys, matyt del uv filtro,kazkaip susispindejo sviesa  doh.gif
o cia ne laiptine, o visas nebaigtas statyti penkiaukstis biggrin.gif klaidziojom kai vistos, per tvora sokom, galvos ant tvoros nepalikau  doh.gif truko paleistu sunu teritorijoj ir pilnas paketas nuotykiu butu biggrin.gif tame pastate sutikom daug narkomanu svirkstu, kakuciu biggrin.gif dar sutikom ir islydejom pora poru su laisvo elgesio merginom  lotuliukas.gif bijojau fotkint, kad su fotiku neuzvaziuotu  blink.gif
4u.gif aciu

geras, bet pakoreguotoje foto nebematau, panaikinai kažkaip? g.gif
Čia gal tas tipo viešbutis netoli Tavo namų? Mes su drauge seniau (dar mokyklos laikais) mėgdavom statybose fotkintis, tai tą griuveną senai nužiūrinėju, bet bijau ten eiti būtent dėl bomžų, narkomanų ir pan unsure.gif

QUOTE(Tiny @ 2009 07 16, 00:01)
Pora kadru is siandien 

Antra labai patiko, bet kontrasto per daug blush2.gif Man tai pati problema- kol tvarkau, atrodo gerai, vėliau pasižiūriu- per daug doh.gif

QUOTE(liamuna @ 2009 07 16, 10:01)
Zitlali- pastebejau mergina basa, nebijojo tose statybose ta i koja isidurt? juk siuksliu ten nemazai 

aha, ir man įdomu, drąsus modelis thumbup.gif
Papildyta:
Nauja tema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2009 07 15, 23:53)
bet raso kad scrach disk full, kaip pratrint?


labukas 4u.gif
jau nuotrauku grazumas wub.gif
del tos problemeles su "scrach disk full", tai reiktu prasitrinti nereikalingus failus is C disko(greiciausiai ten photoshop sedi), arba sukurti papildoma ten kur turi daugiau vietos per Edit > Preferences > Plug-Ins & Scratch Disks
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deiido: 16 liepos 2009 - 09:55
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(Zitlali @ 2009 07 16, 05:26)

QUOTE(Zitlali @ 2009 07 16, 09:03)

oj nu sios tai labai labai, pirmoji is vis wub.gif pasiseke tavo draugems biggrin.gif
foto gal tamsokos, bet man nekliuna, tinka tai nuotaikai, is tikruju kitaip ir neisivaizduoju.

po Zitlali fotosesiju, nebesinori nieko det, viskas taip nyku atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti