Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(negriuke @ 2009 07 28, 08:25)
Aš supratau, kad tik tą vidų reikia keisti, tavo vadinamus "insertus" blush2.gif , o paskui jau ir viršų (jis pas mane iš flanelės). Va todėl ir bijau, kad nieko nesuprantu. g.gif O kur tu juos dedi, juk jų daug susidaro, iškart užmerki? Ar plauni? Iš kokios medžiagos "inserteris"? Kas kiek juos keiti, kai būni išėjus? Nes man paskaitos Kaune, tai išvažiuoju 7h iš namų ir grižtu tik 19h. Kur man juos laikyti, kad nepriveisčiau ten kokių bakterijų? g.gif


Aš keičiu viską. Kažkaip nėra labai malonu "šlapiai" vaikščioti smile.gif Iš pradžių merkdavau, bet kažkaip man nepasiteisino tas merkimas. Dabar susidedu į maišiuką sausai, o paskui viską pamirkau, praplaunu šaltu vandeniu ir paskui skalbimo mašinoje 90 laipsnių temperatūroje su skalbimo skysčiu ir deguonies balikliu. Kadangi nedaug turiu tų viršutinių dalių, tai pradžioje tenka kelias prasiskalbti iš karto. Bet tada plaunu rankomis ir nekreipiu dėmesio, kad dėmė nevisiškai išsiplauna. Tokiam laikotarpiui (7 - 19 val.) pasiimčiau kokius 3-4 įklotukus ir nepermatomą maišelį panaudotiems. Nešiočiau rankinėje. O dėl bakterijų tai jokių problemų nematau. Gi išskalbi po to g.gif

QUOTE(Natuke @ 2009 07 28, 10:19)
Na aš turiu tokį įklotą, kuris užsisega ant apatinių ir atrodo tiesiog kaip įklotas su sparneliais. Įklotukai "inserts" yra dedami ant viršaus ir prilaikomi tik viršuje ir apačioje, specialiomis "kišenėlėmis" Na aš turėjau iliuziją, kad tos įklotukus tik ir reikia keisti, o pagrindą palikti, bet realiai peršlampa iki pagrindo, o įklotukai turbūt tik papildomam sugeriamumui doh.gif Kadangi kainavo gana daug, negalėjau sau leisti užsisakyti papildomai, doh.gif  doh.gif


Oho, tokių dar nemačiau ax.gif O dažniau keisti neišeina/nepadeda?
Atsakyti
QUOTE(Žiogelis @ 2009 07 28, 12:01)
Aš keičiu viską. Kažkaip nėra labai malonu "šlapiai" vaikščioti smile.gif Iš pradžių merkdavau, bet kažkaip man nepasiteisino tas merkimas. Dabar susidedu į maišiuką sausai, o paskui viską pamirkau, praplaunu šaltu vandeniu ir paskui skalbimo mašinoje 90 laipsnių temperatūroje su skalbimo skysčiu ir deguonies balikliu. Kadangi nedaug turiu tų viršutinių dalių, tai pradžioje tenka kelias prasiskalbti iš karto. Bet tada plaunu rankomis ir nekreipiu dėmesio, kad dėmė nevisiškai išsiplauna. Tokiam laikotarpiui (7 - 19 val.) pasiimčiau kokius 3-4 įklotukus ir nepermatomą maišelį panaudotiems. Nešiočiau rankinėje. O dėl bakterijų tai jokių problemų nematau. Gi išskalbi po to  g.gif


Viskas daug paprasčiau nei man atrodė. thumbup.gif Tik pasakyk, kokios medžiagos "inserteris"?
Atsakyti
QUOTE(negriuke @ 2009 07 28, 14:14)
Viskas daug paprasčiau nei man atrodė. thumbup.gif Tik pasakyk, kokios medžiagos "inserteris"?


Tokios pačios medvilnės, kaip ir toji viršutinė dalis. Tik ne vienas, o kokie 3 sluoksneliai susiūti.
Atsakyti
Aš jau antrą mėnesį nenusiperku, nes būtent vis mąstau kiek ir kas geriau doh.gif
O ne paprasčiau tokie daugkartiniai įklotai, be jokių tų 'insert'ų' ax.gif ? Konsultantė parduotuvėje, tai būtent rekomendavo imti pvz. kad ir 'Imse Vimse' įklotų komplektukus, t.y. skirtingų dydžio įklotus: įsidedi į kelnaites ir sparnelius susegi 'knopkytėmis'. Tokius va:
user posted image
Yra ir su tais įklotėliais, sudarytas jau komplektas, bet kažko nerekomendavo kaip patogaus naudojimui g.gif : user posted image

Juk jei reikia ir tuos 'holder'ius' keisti, tai nieko patobulinto tuose įklotuose nėra g.gif
Atsakyti
Rasma, kokioj parduotuvėj čia radote? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 07 29, 09:19)

Juk jei reikia ir tuos 'holder'ius' keisti, tai nieko patobulinto tuose įklotuose nėra g.gif


Aš kai pati siuvau, tai man patogiau buvo su "inserteriais", nes, kai siuvau sugertukus į liemenėlę, tai skalbiant merliukas (vidus) susisuka. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2009 07 29, 10:54)
Rasma, kokioj parduotuvėj čia radote?  blush2.gif

Konkrečiai aš tai klausinėjausi "Rasakilos" parėduotuvėje, kuri Gerulaičio g., nes man visai šalia. Tų "viskas viename" įklotų, tai yra trys skirtingi dydžiai: mini, midi ir night (arba maxi)
Sakė, kad vienos moterys perka mini komplektą (3 vnt įklotukų) ir vieną midi komplektą (irgi 3 vnt. klotukų). Kitos perka vietoje mini įklotukų night (maxi)sugeriamumo..čia jau reik spręsti kokio gausumo ir ilgumo mėnesinės. Bet sakė pilnai pakanka 6 vnt. g.gif
http://www.rasakila....i-iklotai_2.htm

O čia aprašytas tas visas rinkinys - holder'iai ir insert'ai:
http://www.rasakila....iai-iklotai.htm

Turi ir ekoeko.lt parduotuvė:
http://www.ekoeko.lt...mp;changelang=2

Daugiau Vilniuje nesu niekur užtikusi daugkartinių įklotų, jokios kitos alternatyvos

QUOTE(negriuke @ 2009 07 29, 10:57)
Aš kai pati siuvau, tai man patogiau buvo su "inserteriais", nes, kai siuvau sugertukus į liemenėlę, tai skalbiant merliukas (vidus) susisuka. doh.gif

Šaunu, kai pačios pasigaminate, tada tikrai thumbup.gif
Aš siūti nemoku, tai iškart ieškau kuo praktiškiau ax.gif
Papildyta:
Pasižiūrėjau dabar, kad rekomenduoja "Vienam ciklui turėtų užtekti 4 pakuočių įprastinių įklotų, 2 pakuočių įklotų nakčiai ir 2 pakuočių įklotų į kelnaites."

Bet čia jau turbūt toks kiekis "Jei nusipirksite pakankamai įklotų, galėsite juos skalbti visus kartu pasibaigus menstruacijoms." g.gif

Nes atrodo labai nemažai: 12 vnt. įprastinių (midi), 6 vnt. naktinių (maxi) ir 6 vnt. kasdieniai (mini) įklotai ir bendra suma gautųsi už 346 Lt g.gif

Bet vienkartiniai "natracare" irgi nepigūs, kas mėnesį apie 12-24 Lt unsure.gif
Atsakyti
mergaites pasidalinkit patirtimi kokius intymios higienos prausiklius naudojat? gal yra kokiu ekologisku? as jau tikrai ilga laika apsiprausiu su LACTACYD FEMINA, bet jau tikrai ilgai, noreciau pakeisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2009 07 29, 10:44)
O čia aprašytas tas visas rinkinys - holder'iai ir insert'ai:
http://www.rasakila....iai-iklotai.htm


Dėkui 4u.gif

Kaži kiek tokių rinkinukų reikėtų turėt g.gif nelabai gaudaus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2009 07 30, 19:10)
Kaži kiek tokių rinkinukų reikėtų turėt  g.gif  nelabai gaudaus  blush2.gif

Oi, aš irgi ne patarėja, nes dar neturiu ir nebandžiau blush2.gif

Bet kaip rašo puslapyje, cituoju: "Jei nusipirksite pakankamai įklotų, galėsite juos skalbti visus kartu pasibaigus menstruacijoms. Paprastai užtenka dviejų tokių komplektų.

Komplektą sudaro:
1 mini įklotas į kelnaites
6 įprastiniai įklotai
2 išorinės kišenėlės įprastiniams įklotams
1 įklotas nakčiai
1 išorinė kišenėlė įklotui nakčiai
1 medžiaginis maišelis" g.gif
Atsakyti
o sakykit, ten tuose daugkartiniuos juk nėra jokio neperšlampamo apatinio sluoksnio? tai kaip jums nesutepa rūbų?
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2009 07 30, 21:49)
o sakykit, ten tuose daugkartiniuos juk nėra jokio neperšlampamo apatinio sluoksnio? tai kaip jums nesutepa rūbų?


Aha, ir man toks klausimas iškilo g.gif Ir ar ne stori tie įklotai būna? O jei ploniau ir šviesiau apsirengt? Kažkaip labai jau nepatogiai atrodo, dar su knopkėm unsure.gif
Atsakyti