Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

Kalbu apie http://www.dvisirdys...lypage.tpl.html ir apie http://www.dvisirdys...lypage.tpl.html smile.gif Kažin, kuo tie išlenkti kietesni? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(caprice @ 2009 09 02, 20:34)


ka tik atsakiau jums kitoj temelej biggrin.gif
siaip manau todel kad jie plonesni.Tuos curved man greitai isperka, pvz, pries pora dienu gavau prekes, o jau siandien eina i pabaiga.... smile.gif
Atsakyti
Valpurgija, ačiū bigsmile.gif Kaip išsamiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 09 03, 07:33)
Valpurgija, ačiū  bigsmile.gif Kaip išsamiai thumbup.gif


malonu padet ax.gif 4u.gif as pati sprendziu siom dienom, galvoju siek tiek parsivezti ir nauju, nors jie bus brangesnii ir tai zinoma nelabai dziugina unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valpurgija: 03 rugsėjo 2009 - 07:58
Merginos, o ką manote apie ekologiškus tamponus, pvz.: natracare? Kažin, ar geri būtų ir ne tokie, kaip kad visokie o.b., kurie atsipūkoja ir pan.? doh.gif

Prausiklį ganą gerą radau Droge - Corine de Farme. 96 % natūralių medžiagų. Be parabenų, be dažomųjų medžiagų, be muilo, be alkoholio, tik kad SLS yra... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caprice: 26 rugsėjo 2009 - 22:59
QUOTE(caprice @ 2009 09 26, 23:57)
Merginos, o ką manote apie ekologiškus tamponus, pvz.: natracare? Kažin, ar geri būtų ir ne tokie, kaip kad visokie o.b., kurie atsipūkoja ir pan.?  doh.gif

Prausiklį ganą gerą radau Droge - Corine de Farme. 96 % natūralių medžiagų. Be parabenų, be dažomųjų medžiagų, be muilo, be alkoholio, tik kad SLS yra...  rolleyes.gif

SLS gali sudirginti oda, beje, o kas tie like 4% nenaturaliu? tai gali buti ir dazikliai, ir kvapiai, ir kitokie "blogiukai", kurie gali pakenkti, juolab, kad tai intymiai higienai... As ju nesirinkciau schmoll.gif
Atsakyti
bet kuris geras ir firmų nepapirktas ginekologas pasakys, kad praustis galima tik su vandeniu.
Atsakyti
Nežinau ar jau kas nors rašė, - neseniai atidarytoj parduotuvėj Essenza prekiaujama ekol.medvilnės higienos priemonėmis, kainos lyginant su kitų firmų - panašios: http://www.essenza.l...roduktai-89/lt/
Esu bandžiusi ir Natracare, ir šiuos - Organyc, - esminio skirtumo nemačiau ax.gif naudojau dieninius ir naktinius paketus, tai tiek Natracare, tiek Organyc man buvo, kad nelabai gerai prilipo prie kelnaičių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bryyla @ 2009 09 27, 23:40)
SLS gali sudirginti oda, beje, o kas tie like 4% nenaturaliu? tai gali buti ir dazikliai, ir kvapiai, ir kitokie "blogiukai", kurie gali pakenkti, juolab, kad tai intymiai higienai... As ju nesirinkciau  schmoll.gif


Jau radau kitą (Faith in nature). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(caprice @ 2009 09 27, 00:57)
Merginos, o ką manote apie ekologiškus tamponus, pvz.: natracare? Kažin, ar geri būtų ir ne tokie, kaip kad visokie o.b., kurie atsipūkoja ir pan.?  doh.gif

Prausiklį ganą gerą radau Droge - Corine de Farme. 96 % natūralių medžiagų. Be parabenų, be dažomųjų medžiagų, be muilo, be alkoholio, tik kad SLS yra...  rolleyes.gif

man jie tinka 4u.gif šiaip kažkokio skirtumo, juntamo ar matomo, nepastebėjau...na, aišku, nelyginant su "šilkiniais" o.b doh.gif lotuliukas.gif tik tiek, kad jie -eko 4u.gif
o dėl prausiklių, tai nesuprantu, kas čia per išmislas... biggrin.gif 4u.gif Na nėra nė vieno gyvo padaro, apart žmogaus, kuris savo kūną periodiškai plautų kokiais nors chemikalais… 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Favorites @ 2009 09 28, 23:12)
man jie  tinka  4u.gif  šiaip kažkokio skirtumo, juntamo ar matomo, nepastebėjau...na,  aišku, nelyginant su "šilkiniais" o.b  doh.gif  lotuliukas.gif  tik tiek, kad  jie -eko  4u.gif
o dėl prausiklių, tai  nesuprantu, kas čia per išmislas... biggrin.gif  4u.gif Na nėra nė vieno gyvo padaro, apart žmogaus, kuris savo kūną periodiškai plautų kokiais nors chemikalais… 4u.gif


užsisakiau pabandymui ir įklotų, ir tamponų, labai smalsu smile.gif o ir nepatinka man neyrantys always doh.gif

visiškai sutinku dėl prausiklių. kažkada turėjau problemų su mikroflora, tai man ginekologė taip ir pasakė: jokių kasdienių įklotų, jokių prausiklių, jokių stringų, jokios sintetikos. ir tikrai - nebereikia man nei prausiklių, nei tų įklotų kasdien, visiškai nejaučiu poreikio. čia marketinginis triukas pasodinti klientą ant tų dalykų, kad jam jie atrodytų būtinybė ir pirktų pirktų pirktų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 09 02, 08:53)


išbandžiau - puikiai prilimpa, patikimi, patogūs ir malonūs 4u.gif Nesigailiu juos pirkusi smile.gif

Atsakyti