Įkraunama...
Įkraunama...

Moters higiena

QUOTE(corpse rozmarinas @ 2009 09 28, 08:08)
bet kuris geras ir firmų nepapirktas ginekologas pasakys, kad praustis galima tik su vandeniu.


Mano ginekologė irgi kažkada užklausė, ar prausiuosi kiekvieną dieną.. Šiaip buvo gėda, galvojau, kad kas negerai, bet juk kiekvieną dieną prausiuosi, tai išbarė ir kiekvieną dieną liepė praustis tik vandeniu, ir tik apsiplauti šiek tiek... O ji jauna, labai prisižiūrinti moteris, paaiškino, kad moteriai jokių prausiklių nereikia, nebent tik kartais..
Atsakyti
Sveikos
as nusipirkau vakar Love moon dieninius iklotus. bent jau kol kas tai man jie patinka. nealergizuoja ir skausmai dingo (kurie buvo nuo vienos nesmagios ligos). gal taip sutapo, gal cia ir tas placebo efektas, bet kol kas man gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2009 10 01, 12:41)
Mano ginekologė irgi kažkada užklausė, ar prausiuosi kiekvieną dieną.. Šiaip buvo gėda, galvojau, kad kas negerai, bet juk kiekvieną dieną prausiuosi, tai išbarė ir kiekvieną dieną liepė praustis tik vandeniu, ir tik apsiplauti šiek tiek... O ji jauna, labai prisižiūrinti moteris, paaiškino, kad moteriai jokių prausiklių nereikia, nebent tik kartais..

Aš ir prisilaikau tokios nuomonės. Man atrodo, kad spec. prausikliai tai tik pardavinėjimo menas. Normaliai muilo tikrai užtenka.
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2009 09 02, 09:53)
Ar matėte naujieną  bigsmile.gif

http://www.sveikipro...d...11&id=19883 Gal jau kas nors išbandėte  ax.gif

Mano pirmieji ekologiški paketai. Tarpkojis nešunta tai smagu, bet mažoki man jie. Ir sparnų labai trūksta
Atsakyti
As manau butu puiki ideja eko krautuvelems daugiau atsivezti daudkartiniu iklotu moterims-- internetinj ervej apstu ivairiausiu splvu ir budu .
Arba auksarankem siuvejom taip pat puiki proga butu uzpildyti sia tuscia nisa..
Nes stai Rasakila siuo metu neturi Imse vimse iklotu, tad tenka tik varstyti uzsieninius puslpius... Ir laukti...
O gal kas bandete kazka atsisiusti internetu?
Nes vien Natracare naudtoti brangoka gaunasi...
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2009 10 07, 19:13)
mažoki man jie. Ir sparnų labai trūksta


naktiniai tikrai nėra maži, pati turiu smile.gif Ir prilimpa jie gerai, ir sparneliai yra - manęs nepavedė wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 08 spalio 2009 - 15:12
QUOTE(daivaja @ 2009 10 08, 15:05)
As manau butu puiki ideja eko krautuvelems daugiau atsivezti daudkartiniu iklotu moterims-- internetinj ervej apstu ivairiausiu splvu ir budu .
Arba auksarankem siuvejom taip pat puiki proga butu uzpildyti sia tuscia nisa..
Nes stai Rasakila siuo metu neturi Imse vimse iklotu, tad tenka tik varstyti uzsieninius puslpius... Ir laukti...
O gal kas bandete kazka atsisiusti internetu?
Nes vien Natracare naudtoti brangoka gaunasi...


Aš siunčiausi iš www.gladrags.com labai patenkinta esu, tik brangu nerealiai. Galvojau susirasti siuvėjėlę kokią ir suorganizuoti čia vietinę prekybą internetu, bet pradėjau lauktis ir užmečiau šią idėją. Jei kas imtųsi, galėčiau duoti idėjų siuvimui.
Atsakyti
aš labai norėčiau tokios prekės, būtinai reikia ką nors tokio suorganizuot... nes LT kolkas imse vimse.. ir tai brangu ir mažai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(daivaja @ 2009 10 08, 16:05)
As manau butu puiki ideja eko krautuvelems daugiau atsivezti daudkartiniu iklotu moterims-- internetinj ervej apstu ivairiausiu splvu ir budu .
Arba auksarankem siuvejom taip pat puiki proga butu uzpildyti sia tuscia nisa..
Nes stai Rasakila siuo metu neturi Imse vimse iklotu, tad tenka tik varstyti uzsieninius puslpius... Ir laukti...
O gal kas bandete kazka atsisiusti internetu?
Nes vien Natracare naudtoti brangoka gaunasi...

rasakila dar turi rinkiniukus

rinkinys
aš iš jų taip pat vieną esu pasiemus į savo krautuvę ax.gif
o vat tų kur buvo už 30lt po vieną - nėra, tai džiaugiuosi, kad savo laiku iš jų pirkau ax.gif

JAV auksiarankės tupi ebay.com arba etsy.com - ten labai daug įvairių formų ir medžiagų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 09 spalio 2009 - 07:32
Manau, jog tos mamos, kurios jau igudo siuti vaikam sauskelniukus, manau galetu praplesti veikla smile.gif

Natuke--maciau as rinkini, bet va noretus tu vienodo dydzio....

Ziogeli--aha maciau sitas , tik kain man didoka pasirode...

Ech, kad siut nemoku...
Atsakyti
QUOTE(daivaja @ 2009 10 09, 14:12)
Manau, jog tos mamos, kurios jau igudo siuti vaikam sauskelniukus, manau galetu praplesti veikla smile.gif

Natuke--maciau as rinkini, bet va noretus tu vienodo dydzio....

Ziogeli--aha maciau sitas , tik kain man didoka pasirode...

Ech, kad siut nemoku...


jie tikrai verti kainos. Patogūs, medžiaga labai smagi, greit džiūna, gerai sugeria. bet ten ypatingai brangus siuntimas. Aš manau, kad tikrai neverta tokių dalykų vežtis iš kažkur. reikėtų duoti darbo savoms siuvėjėlėms. taipdaug pigiau būtų. ir nieko ten "blatno", labai paprasta, tik reiktų mašinos, kuri profesionaliai, gerai apsiūlėti gali. Net siūlė ten turėtų būti ne mažininė, o tiesiog apsiūlėta. jei suprantamai parašiau g.gif
Atsakyti
O kiek siuntimas gavosi?

Ir dar idomu-ar i tokius iklotukus siunamas neperslampantis sluoksnis?
Imse vimse skaciau, jog poliriutanas dedamas, o kazi kituose?
Atsakyti
Aš dabar nepamenu, kiek tada kainavo. Bet kažkada neseniai norėjau atsisiųsti iš jų kėgelio treniruoklį ir dar kelis įklotukus, tai už atsiuntimą apie 20 USD priskaičiavo doh.gif

O nepralaidžių sluoksnių ten nėra. 100% eko medvilnė. Galima dėtis 2 vidinius įklotukus (inserts), tada storiau, bet patikimiau. Aš dedu 1 paprastai, todėl kartais (labai retai ir labai labai nedaug) prateka. man kažkaip be poliuretano smagiau, nors gal ir ne taip patikima.
Atsakyti