Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX

QUOTE(liolikė @ 2009 07 19, 23:31)
Bet ir tortinės pabrolys baltu kostiumu išsiskiria  schmoll.gif  Vos ne jaunikis  doh.gif
Pantera, o piršlio gėlytės tikros ar dirbtinės?  ax.gif


labai aciu dar karteli, mergytes 4u.gif
jo, issiskiria doh.gif ka padarysi ax.gif
tikros smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
As vel pas jus su klausimais. Papasakokit ka dovanojat policininkui? Niekaip nesugalvoju vieninteliam, nieko nerandu kas butu tinkama.
Gal kuri turit etikete kur dedasi ant vaistu buteliuko kur seselei dovanojat. Ar galetumet man atsiusti blush2.gif sk.greta(eta)yahoo.com
Ir dar norejau paklausti ar kuri darot kraicio skryne, kaip ja pristatot, na kokiais zodziais pradedat.
As vargstu su scenarijum ir visais kitais pasiruosmo darbais nezinau kaip ismesti visus zodziu kad butu trumpa ir aisku kad sveciai nepavargtu ir nebutu per daug ir kad speciau viska iki dvylikos. Savaitgali velapsipirkinejau vestuvem, bet cia dar ne viskas nemazai liko dar. doh.gif

Pantera, labai graziai atrodei thumbup.gif
QUOTE(ericaa @ 2009 07 20, 08:04)
Labas rytas visoms biggrin.gif
Gyva, tiksliau vos gyva darbe sėdžiu...
Na kaip pirmas piršliavimas, tai manau, kad neblogai pasirodėm rolleyes.gif Visi dėkojo, gyrė, kad daug prisiruošę. Labai patiko jauniesiems, o tai, man atrodo, svarbiausia. Tiesa, esu nelabai patenkinta muzikantais. Nors jaunieji gyrė, kad bus labai geri, bet aš drįstu jiems prieštarauti smile.gif Padėt padėjo, bet va būna pasakom kokį žodį, jau baigiam, reiktų, kad jie užgrotų ar ką pasakytų, o būna tylos minutėlė doh.gif Labai nejauku, bet paskui perpratom juos ir patys rodėm iniciatyvą smile.gif Svečiai (tiksliau jaunimas) kažkokie labiau pasėdėt mėgėjai, o ne šokt, man net keista buvo, bet ir išjudint sunkoka. Nusiunti į šokių aikštelę, žiūrėk po pusės šokio, jie ir vėl sėdi. Na karšta diena buvo, gal dėl to g.gif
Nuotraukas parodysiu, kai fotografė atiduos. Žadėjo iki mėnesio pabaigos. Pati laukiu nesulaukiu smile.gif
O daugiau nežinau ką papasakot g.gif Klauskit kas įdomu, atsakysiu smile.gif
Ai, tiesa, su netikru santuokos liudijimu nepraslydom biggrin.gif Jaunojo teta pradėjo prieštarauti, tai daug kas išgirdo ir žinojo ko laukti, bet buvo tokių, kas ir patikėjo biggrin.gif

saunuole thumbup.gif , dziugu kad viskas gerai praejo. O sveciai tai tokie vangus buvo del karscio, as dar vakar pagalvojau kaip per toki karsti su ilga suknele reiktu istverti o tuo labiau paskoti, nieko nesinori. Bet svarbiausia kad jaunieji buvo laimingi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 07 20, 09:58)
Sveikos,
As vel pas jus su klausimais. Papasakokit ka dovanojat policininkui? Niekaip nesugalvoju vieninteliam, nieko nerandu kas butu tinkama.

Pantera, labai graziai atrodei  thumbup.gif


as dovanojau antrankius ir banana (vaisiu) smile.gif
as scenariju pasidariau optimalu, viska padariau kaip ir planavau thumbup.gif

aciukas aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 07 20, 09:58)
Sveikos,
As vel pas jus su klausimais. Papasakokit ka dovanojat policininkui? Niekaip nesugalvoju vieninteliam, nieko nerandu kas butu tinkama.


Aš Eurokos'e padariau įsegamą ženkliuką su šerifo žvaigžde...

Pantera83, pas jus vestuvėse buvo tie patys muzikantai, kur per mano vestuves grojo smile.gif Na man jie tai nerealūs thumbup.gif Atšokau jau trejose vestuvėse su tais pačiais biggrin.gif Tai jie sakė, kad jau daugiau nevarys į vestuves, jei mes ten dalyvausim biggrin.gif Bet va ir dabar jaunieji būtų ėmę šituos, tik kad jau užimti tai dienai buvo.

O ta jūsų pamergytė viena tai labai išsiskiria.. Sakyčiau svočiai taip dar tiktų.. Alia ką aš čia komentuoju.. Pačios suknė daug kam i tortą neša.. Bet jaunoji matė, leido eiti smile.gif Tai jau kaip bus taip..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šunvyšnė: 20 liepos 2009 - 09:50
QUOTE(Šunvyšnė @ 2009 07 20, 10:48)
Pantera83, pas jus vestuvėse buvo tie patys muzikantai, kur per mano vestuves grojo  smile.gif  Na man jie tai nerealūs  thumbup.gif  Atšokau jau trejose vestuvėse su tais pačiais  biggrin.gif  Tai jie sakė, kad jau daugiau nevarys į vestuves, jei mes ten dalyvausim  biggrin.gif  Bet va ir dabar jaunieji būtų ėmę šituos, tik kad jau užimti tai dienai buvo.

O ta jūsų pamergytė viena tai labai išsiskiria.. Sakyčiau svočiai taip dar tiktų.. Alia ką aš čia komentuoju.. Pačios suknė daug kam i tortą neša.. Bet jaunoji matė, leido eiti smile.gif Tai jau kaip bus taip..


jie ir per musu vestuves grojo, tada tai patiko, kai pirma karta maciau, bet dabar nusivyliau, vare ta pacia programa (per 2 m. niekas nepasikeite, nors zinojo, kad antra karta juos kvieciam), tik itrauke pora nauju zaidimu, vienas is ju - sveciu prisistatymas ir palinkejimai, kas nuobodu ir neidomu doh.gif man keista, kai zmones nenori pasitobulint, kazko naujo sugalvot g.gif

na taip, ka cia bepridursi ax.gif
Atsakyti
pantera83 atrodei thumbup.gif wub.gif man l.tavo puokste patiko thumbup.gif , o paskutinese nuotraukose, galima pagalvot, kad cia jaunieji sudeti, nes atrodot kaip ka tik susituoke, mylintys ir romantiski toki wub.gif ech, kaip grazu wub.gif 4u.gif
tavo pamerge buvo tortas, o as viena savo pamerge nzn ir kaip pavadint g.gif ji uzsispyre ir issinuomavo trumpa suknele, kai visos busim su ilgom doh.gif na jos reikalas blink.gif

ericaa smagu girdet, kad viskas buvo thumbup.gif lauxim tavo nuotraukyciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 07 20, 11:20)
pantera83 atrodei  thumbup.gif  wub.gif man l.tavo puokste patiko thumbup.gif , o paskutinese nuotraukose, galima pagalvot, kad cia jaunieji sudeti, nes atrodot kaip ka tik susituoke, mylintys ir romantiski toki wub.gif ech, kaip grazu wub.gif  4u.gif
tavo pamerge buvo tortas, o as viena savo pamerge nzn ir kaip pavadint g.gif ji uzsispyre ir issinuomavo trumpa suknele, kai visos busim su ilgom doh.gif na jos reikalas blink.gif


oj, kaip aciu, labai smagu girdet tokius atsiliepimus blush2.gif smile.gif na, mes kaip susituoke rytoj dar tik 2 metukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 07 20, 10:27)
oj, kaip aciu, labai smagu girdet tokius atsiliepimus blush2.gif  smile.gif na, mes kaip susituoke rytoj dar tik 2 metukai smile.gif

thumbup.gif tai tada is anxto nuosirdziai sveikinu wub.gif clap.gif

kazkas cia klause apie laiska gandrui g.gif as laiska desiu i buteli, padariau etikete - vandens pastas, ir ideje laiska i buteli, ismesim nuo tilto i vandeni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 07 20, 11:32)
thumbup.gif tai tada is anxto nuosirdziai sveikinu wub.gif  clap.gif


aciu aciu smile.gif
Atsakyti
Labas rytas. buvau vakar plaukime su baidarėm. pailsėjau thumbup.gif ir nuo namų, ir nuo vaiko, ir nuo darbų. dabar jau manęs laukia finišo tiesioji, kibsiu biggrin.gif
pantera, atrodei thumbup.gif jau natros dienos basutės wub.gif tik man aišku tokios netiktų, nes nešioju žemus, bet thumbup.gif atrodė. ir suknelės labai gražios. man asmeniškai piršliai tose vestuvėse 100 kartų gražiau atrodė nei jaunieji bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 07 20, 13:17)

pantera, atrodei  thumbup.gif jau natros dienos basutės  wub.gif tik man aišku tokios netiktų, nes nešioju žemus, bet  thumbup.gif atrodė. ir suknelės labai gražios. man asmeniškai piršliai tose vestuvėse 100 kartų gražiau atrodė nei jaunieji bigsmile.gif


na, labai aciu smile.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes

Pantera83 tikrai labai graziai atrodei, tik gaila, kad pati save siek tiek save isivizdavai...

Na, as jau irgi uzsisakiau suknele, makiaza ir sukuosena, reikia toliau kibt i darbus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minnra: 20 liepos 2009 - 13:24