Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX

pritariu visoms,isgyrusioms pantera.pirsliai atrode puikiai!!!!!!sveikinimai vestuviu metiniu proga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
o pas mane vestuviu darbai sustoje,net nezinau kaip prisiverst prie ju prisest.like tik dvi savaites...mano jaunasis matyt ir jaucia vestuviu artejima,vaiksto visas isbales biggrin.gif net bervakario nenori biggrin.gif
si savaitgali krikstynos,o as dar neturiu nei kuo rengtis,nei kirpejos neuzsisakius smile.gif ,bet cia viskas paveluotai,as tik si sekmadieni su krikstasuniu susipazinau smile.gif
Atsakyti
Nu ir pekutis kaip fantastiskai atrode thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(TAI AS @ 2009 07 20, 14:30)
pritariu visoms,isgyrusioms pantera.pirsliai atrode puikiai!!!!!!sveikinimai vestuviu metiniu proga 4u.gif  4u.gif  4u.gif


nu, mergaites, jus nuostabios 4u.gif blush2.gif ne tik kad padedat pasiruost vestuvems, bet ir mokat isgirt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 07 20, 15:34)
nu, mergaites, jus nuostabios 4u.gif  blush2.gif ne tik kad padedat pasiruost vestuvems, bet ir mokat isgirt thumbup.gif

mes zinok pacios itmpa matyt jauciam smile.gif tai kai matom,kad graziai atrodo ,o ir dar pasiseka viskas,truputi palengveja,galvojam,kad ir mums pasiseks biggrin.gif biggrin.gif o ir kaip negirt,kai jaunieji grazias svocias issirenka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TAI AS @ 2009 07 20, 14:48)
mes zinok pacios itmpa  matyt jauciam smile.gif tai kai matom,kad graziai atrodo ,o ir dar pasiseka viskas,truputi palengveja,galvojam,kad ir mums pasiseks biggrin.gif  biggrin.gif o ir kaip negirt,kai jaunieji grazias svocias issirenka biggrin.gif


biggrin.gif ir jums viskas puikiai gausis, visoms, kas cia ruosiasi tiesiog turi pasisekti, juk visokiu ideju ir patarimu cia prisirankiojam mirksiukas.gif
Atsakyti
labas, brangiosios 4u.gif
Jungiuos i jusu gretas... pradejau jau skaityt viska nuo pirmos temos ax.gif galo nesimato... doh.gif
kazi nuo reiktu pradet... g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškinija @ 2009 07 20, 14:02)
labas, brangiosios  4u.gif
Jungiuos i jusu gretas... pradejau jau skaityt viska nuo pirmos temos  ax.gif  galo nesimato...  doh.gif
kazi nuo reiktu pradet...  g.gif  unsure.gif

sveika prisijungus i musu gretas drinks_cheers.gif
manau pradek nuo scenarijaus griauciu, o paskui jau semkis ideju ir deliokis jas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes. Na, as jau savo atbuvau. Pirmiausia tai noriu padekoti visom uz patarimus, pagalba renkant medziaga, palaikyma 4u.gif. Vestuves praejo be jokiu nesklandumu, buvome giriami uz puiku pasiruosima ir sventes pravedima blush2.gif. Mano pirslelis sake - ka as buciau be taves dares, o as sakiau - ka as buciau darius be interneto lotuliukas.gif.
user posted image
Cia nuotrauka daryta isvaziuojant pas jaunuosius, kitu dar neturiu.
Pirmoji diena man praskriejo akimirksniu. Mazai tepanaudojau zaidimu gamtoje (fotografas labai daug fotografavo, truko laiko). Muzikantai vakaro vedima perdave i musu rankas, padare tik sveciu supazindinima. Bet vistiek liko nemazai medziagos nepanaudotos, nes tiesiog pritruko laiko (o pasiruosus buvau daug). Kai ka scenarijuje ekspromtu pakeiciau, kai ka dadejau. Pagrindinius dalykus, tostus, sveikinimus - aisku spejau smile.gif. Antra diena viskas ejosi kazkiek leciau, tai padariau viska ka buvau suplanavusi. Kiek supratau vestuvemis visi liko patenkinti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 07 20, 09:58)
As vel pas jus su klausimais. Papasakokit ka dovanojat policininkui? Niekaip nesugalvoju vieninteliam, nieko nerandu kas butu tinkama.
Gal kuri turit etikete kur dedasi ant vaistu buteliuko kur seselei dovanojat. Ar galetumet man atsiusti  blush2.gif


As dovanojau vaikiska pistoleta.
Etikete issiunciau, jei tiks mirksiukas.gif


QUOTE(Meškinija @ 2009 07 20, 15:02)
labas, brangiosios  4u.gif jungiuos i jusu gretas... pradejau jau skaityt viska nuo pirmos temos  ax.gif  galo nesimato...  doh.gif
kazi nuo reiktu pradet...  g.gif  unsure.gif


Visu pirma susidaryk vestuviu vizija ir kazkoki plana, o tada ieskok ko reikia. Jei skaitysi viska is eisles, nusisausi ir nieko nerasi mirksiukas.gif As tai pasidariau planeli, tada kur yra apacioj paieska, ivedu zodzi, ko man reikia ir iskart ismeta ta tema, kurioje minimas tas zodis. Tada jau paieska toj temoj ir greit susirinkau, k o reikia. Be to, cia bendraujant, daug kartojas visko. Sekmes besiruosiant 4u.gif Antra karta jau uzsimerkus viskam pasiruosciau lotuliukas.gif

pantera, kaip graziai atrodei wub.gif O jau kokia smulkute, kaip pirslys taves tarp pamergiu nepamete? biggrin.gif mirksiukas.gif O mano suknele tokia pati buvo, tik ryskiai geltona ax.gif Niu vis dar laukiu ir as savu foto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 07 20, 14:21)
sveika prisijungus i musu gretas drinks_cheers.gif
manau pradek nuo scenarijaus griauciu, o paskui jau semkis ideju ir deliokis jas mirksiukas.gif

ui ui ui... unsure.gif kokius tuos griaucius dabar darytis unsure.gif
begu skaityt nuo pradziu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimakp @ 2009 07 20, 15:23)
Sveikutes.

saunu,kad viskas pavyko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Labai graziai atrodei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškinija @ 2009 07 20, 16:02)
labas, brangiosios  4u.gif
Jungiuos i jusu gretas... pradejau jau skaityt viska nuo pirmos temos  ax.gif  galo nesimato...  doh.gif
kazi nuo reiktu pradet...  g.gif  unsure.gif

sveikute! smile.gif pirmiausia susirasyk kokios idejos tau labiausia patiks.galiu patart neskubet daryt darbeliu ar ka pirkt,nes gali but taip ,kad rasi grazesne ideja ar grazesni daikteli...o darbus tai pradejau kas man labiausia patiko smile.gif dariau jausmu arbatas
Atsakyti