Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos galiojimo laikas

QUOTE(wenita @ 2009 11 14, 14:03)
kiek zinau avon raso pagaminimo data ir plius 3 metai galiojimas,


drinks_cheers.gif Tikrai taip
Galiu patvirtinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Greiciausiai pati susipainiojau, nes pagalvojau, kad ten parasyta iki kada galioja, o pasirodo, kad tai pagaminimo data smile.gif vadinasi prekes svieziuteles wink.gif aciu kad apsvietet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tatrud @ 2009 08 21, 23:52)
Deja, deja, konsultantes pard-ese labai daznai nezino (arba apsimeta, kad nezino) produkto galiojimo laiko koduotes fisravimo.
Jau mano minetai Shiseido kosmetikai tas labai taikytina. Kiek klausiau, atsakymas visada: "Na, tiksliai negaleciau Jums pasakyti..." ir pan.

tai reikejo paklausti ka ji ten veikia
Atsakyti
Labas,
gal man galetu kas nors issifruoti LOT 2336V A.
ir yra tas zenkliukas kad 12 men. nuo atidarymo
Atsakyti
QUOTE(Kaliausele @ 2009 11 16, 19:19)
Labas,
gal man galetu kas nors issifruoti LOT 2336V A.
ir yra tas zenkliukas kad 12 men. nuo atidarymo


O kokios firmos gaminys? Nes juk skirtingos firmos skirtingai koduoja.... 4u.gif Kitas dalykas LOT kaip suprantu partijos kodas.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 11 17, 03:20)
O kokios firmos gaminys? Nes juk skirtingos firmos skirtingai koduoja....  4u.gif Kitas dalykas LOT kaip suprantu partijos kodas.

kremas ROC
Atsakyti
QUOTE(Kaliausele @ 2009 11 17, 19:59)
kremas ROC


Nugi pabandykit paieskot internete tokios informacijos. Nes su tokiais tempais (t.y. po viena atsakyma per diena) tikrai bus greiciau nei cia. LOT jau rasiau, kad ne tai ko reikia - jums reikia pagaminimo datos, o ne partijos nr. Ir ieskot kaip butent sios firmos kodas sifruojamas.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 11 13, 21:04)
O kokios firmos kremas? Ref. 200303 ne pagaminimo data - cia kazkoks partijos ar pan numeriukas. Galiojimas/pagaminimas greiciausiai bus uzkoduotas B0210, o kaip iskoduot priklauso nuo firmos.

Ir pagaminimo, ir glaiojimo datu kartu neraso gamintojai. Buna arba pagaminimo data ir galiojimo nuo atidarymo zenkliukas, arba tik galiojimo iki data. Bet dazniausiai pagaminimas nurodomas.

Jau issiaiskinau, viskas tvarkoj su galiojimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2009 11 18, 19:29)
Jau issiaiskinau, viskas tvarkoj su galiojimu smile.gif


Gal gali nuoroda ideti,kur atsakyma radai?
Atsakyti
QUOTE(Tainka @ 2009 11 14, 15:26)
drinks_cheers.gif  Tikrai taip
Galiu patvirtinti mirksiukas.gif



ar gerai supratau? turiu dvi priemones kunui, ant vienos raso Z260209, o ant kitos Z011009. tai jos pagamintos viena 2009 metu vasario 26 ir 2009 spalio 1 diena? ir nuo siu datu galioja dar 3 metus?
Papildyta:
ATSAKE AVON KONSOLTANTE (www.avon.lt)

„Ant visų AVON gaminių yra parašyta pagaminimo data atbuline tvarka: raidė ( Z - Lenkija, G - Vokietija, Y - Italija, U - Anglija), diena, mėnuo, metai. Taip pat ant gaminio būna pavaizduotas atidarytas indelis, kuriame, priklausomai nuo gaminio parašyta 3m, 12m, 1 M... Tai reiškia, kad produktas, nuo jo atidarymo dienos galioja 3 mėnesius, 12 mėnesių, ar 1 metus. Neatidarytos prekės galioja 3 metus nuo pagaminimo datos.“

GAL KAM PRAVERS, MAN LB PADEJO.
Atsakyti
Na, as nemoku ta nuoroda naudotis ...
Kazin ka reiskia christian dior 8UO4? - tokius ispaustus skaicius terandu...
Aciu tai , kuri pades issifruoti smile.gif
Papildyta:
[quote=daivisu,2010 05 02, 16:55]
Ir dar yra F069610090 - tokie skaiciukai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivisu: 02 gegužės 2010 - 15:59
[quote=daivisu,2010 05 02, 16:59]
Na, as nemoku ta nuoroda naudotis ...
Kazin ka reiskia christian dior 8UO4? - tokius ispaustus skaicius terandu...
Aciu tai , kuri pades issifruoti smile.gif
Papildyta:
[quote=daivisu,2010 05 02, 16:55]
Ir dar yra F069610090 - tokie skaiciukai smile.gif
[/quote]
Manau, kad pagaminta 2008 m., o toliau nežinau blush2.gif , aš pvz. niekur nerandu kanebo šifrų reikšmės .
Atsakyti