Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

Nu o mano sunui dabar patine smegenukai,zirzia vis,man atrodo kad 17 dantuko laukiames biggrin.gif Tai dar trys pries akis.Geriau greiciau teisdygsta,kol namuose sedim abu,o kai prasides darzelis,man darbas doh.gif
Atsakyti
Mums 1m ir 10men, o as pergyvenu, kad nenori paskutiniai dantukai lyst doh.gif Dabar galvoju, kad dar palauksim rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diva3: 30 gegužės 2008 - 13:15
Mano zuikiukui 2 m. ir 4 men., bet paskutiniu perliuku nei su ziburiu nerasi lens.gif Pas kutiniu metu irgi toks zirziaklis pasidare, kad siauuuuubas doh.gif ir temperatura, buna ne is sio ne is to pakyla viena diena, kita jau neber g.gif Gal cia jau taip dantys durniuoja kruminiai g.gif
Atsakyti
mano dukrai 17 ir 18 dantukai isdygo mazdaug pries menesi 2 su puse metu. Dar dvieju virsutiniu kruminuku laukiam smile.gif
Penktukai kruminukai turi isdygti tarp 2-3 metu. Tai iki 3 metu drasiai galite laukti smile.gif
Atsakyti
Mes irgi dar laukiam. smile.gif Bet pagal jūsų situacijas tai dar mums ilgokai palaukt reiks. doh.gif
Atsakyti
Mano sunyciui jau 1m ir 11men, tai turim pirmus 4 kruminius ir antrieji apacioje jau beveik islinde, bet siom dienelem jis labai piktas, verksmingas, negalima ne zodelio pasakyt, nervuojasi is karto, tai paziurejau, kad virsuje antri kruminiai jau lenda, bet taip pat treti kruminiai apacioje ruosiasi neuzilgo kaltis doh.gif tai mus gelbeja melisu arbatele nakciai ir "Dentinox - Gel", pati ji isbandziau, nes kamavo protiniu augimas doh.gif veiksmingas tikrai. na o siaip tik kantrybes 4u.gif ta laika reik visiem drauge prakenteti drinks_cheers.gif



user posted image

user posted image
Atsakyti
mums su iltiniais vargas buvo,jetau kokius 3 men laukem doh.gif va tik pries kelias dienas pastebejau kad pagaliau lenda thumbup.gif thumbup.gif nors siaip anksti jai pradejo dygti 4.5 men,jau turejo dantuka,uz sav antra biggrin.gif nu paskui tokiais tarpais ilgais kol kiti islindo,turim 12,va ir iltinukas 13 beveik islindo,kazi kaip toliau bus g.gif
Atsakyti
Va va, ir mums rūpestėlis- mums dar tik 12 dantų išdygę, nors mums jau 2, 4metuko.Gal jao pas dantistą vesti? g.gif
Atsakyti
mums 1.3m jau turim 12 dantuku thumbup.gif bet pradejo kaltis visi iskarto
mazoji ir viduriuoja ir siandien temperaturos turejom,manau tuoj vel keli isdygs ax.gif lauksim kruminiu doh.gif
Atsakyti
nesijaudinkit mamytės, mano sūneliui pirmi atsirdo dantukai, labai vėlai tik metų 2 savaičių, o dabar jam bus rugsėjį 3 turim visus dantukus, labai skirtingai dygsta vaikams, viai nereikai nerimauti 4u.gif
Atsakyti
mano dukrytei paskutiniai krūminiai išdygo kai jai 1,10m
Atsakyti
Oho, kokie visi dantyti jus ir dar skundziates blink.gif doh.gif


Maniskes abi 1m 5men ir dar tik viena turi 5 dantukus, o kita 6 blush2.gif
Atsakyti