Įkraunama...
Įkraunama...

Dėl dantukų...

O mano mergytei dar tik metukai ir truputis virs menesio, o jau du kruminukai virsutiniai islinde, jau turim 10 dantu, tik keletas per puse dydzio. ax.gif
Atsakyti
mano mazyliai jau apacioje islindo kruminiai smile.gif ,paskutiniu dvieju virsui dar nesimato
Atsakyti
Mano mažajam 1,9 m, tai šian netikėtai radau, kad prasikalusius antruosius apatinius krūminius thumbup.gif Paprašiau dantukus parodyti, net keista prasižiojo ir parodė ax.gif tad dabar turim 18 dantukų
Atsakyti
Dukrytei beveik treji ir jau turime pasirodyti TAI daktarytei doh.gif , dantukai jos grazus. Svarbiausia vaikucio neisgasdinti ir paciai neparodyti baimes smile.gif
Atsakyti
Mes pirmą kartą pas odontologę buvome 5 metukų. Jokių bėdų nėra. biggrin.gif Tik gydytoja sakė, kad kai išdygs krūminiai dantukai, reikės juos padengt silantais. Tai jau rudeniop ir bėgsime pas gydytoją. smile.gif
Atsakyti
man neduoda paziureti nes visada kanda i pirsta lotuliukas.gif
Atsakyti
mes irgi labai nenoriai rodom dantukus blink.gif
kazkaip tik dabar pagalvojau, kad ir mums jau kruminukams laikas o tepaliukas baigesi, gerai kad sita temele radau bigsmile.gif
Atsakyti
Mums metukai ir 2 menesiai, tai kiek iziurejau berods turim jau 17 ar tai 18 dantuku bigsmile.gif nesenai du is karto lindo, suzverejus visai mergicka buvo unsure.gif
Atsakyti
Mums 2m ir 3 mėn, tai už poros savaičių bandydim apsilankyt, nes matau jau kažkokius patamsėjimus verysad.gif siaubas, kaip anksti dabar vaikams prasideda problemos su dantim doh.gif
Atsakyti
Na va jau apacioj issikale, liko tik du virsuje ir viskas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Na tuo metu kai kalasi,piktumas nerealus. Kazko nori- paduodi, rankas susikisa uz nugaros ir rekia nenoriu, o kai padedi i vieta, apsipila asarom, kad as tipo jai neduodu biggrin.gif na bet tikiuosi greitai visa tai baigsis. smile.gif
Atsakyti
Na mums 1 metukai ir 8 mėnesiai,bet dar krūminukai neišlindo. 16 dantukų turime nuo pavasario smile.gif..Orankytė į burnytę sukišta vos ne iki alkūnės lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,gal ir mums tuoj išlys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rritukas: 06 rugpjūčio 2008 - 15:02
Mums 2m.10men dygsta virsuje paskutinis kruminukas,visa laika seiletekis ir pyktis didziulis,gal baigs dygti baigsis ir seiles slapia buna visa krutine.
Atsakyti