Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis darbas

QUOTE(vilma1978 @ 2009 07 24, 12:49)
Valio įstojau į magistrantūros studijas clap.gif

sveikinu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vilma1978 @ 2009 07 21, 15:51)
va niekaip negaliu suprasti,kaip tokioje srityje galima mažinti finansavimus,leisti soc.darbuotojus į nemokamas atostogas? blink.gif

tuoj mes būsim patys soc. remtini doh.gif ar nejuokingai atrodys
Atsakyti
QUOTE(vestė21 @ 2009 07 27, 13:40)
sveikinu 4u.gif
Papildyta:

tuoj mes būsim patys soc. remtini doh.gif  ar nejuokingai atrodys

Sveikos mergaites! AS irgi esu baigus soc. darba .Ar priimsit i savo gretas paplepet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(magreen @ 2009 08 06, 22:08)
Sveikos mergaites! AS irgi esu baigus soc. darba .Ar priimsit i savo gretas paplepet? 4u.gif

na prašom,prašom...bet paskutiniu metu čia tokia tyla.... g.gif
Atsakyti
vasara gi, po darbu prie kompiuterio manau mazai kas uzsibuna biggrin.gif

labas, Magreen 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 08 06, 23:47)
vasara gi, po darbu prie kompiuterio manau mazai kas uzsibuna biggrin.gif

labas, Magreen 4u.gif

nesuprantu ir as, kas per tyla g.gif

mano diplominis bus susijes su neigaliaisiais, bet man taip nekyla "dusia", ne svisa laika norejau dirbti su seimom, o vat cia -tokia specilizacija,..nieko, tikiuos, pamilsiu. sakau, gal tirti drabdaviu pozsiuri i neigalu zmogu?gal kas raset diplomini apie negalia, pasufelruokit, kokia tema produktyvesn, kokios, geriau net neliest g.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 08 10, 19:28)
nesuprantu ir as, kas per tyla g.gif

mano diplominis bus susijes su neigaliaisiais, bet man taip nekyla "dusia", ne svisa laika norejau dirbti su seimom, o vat cia -tokia specilizacija,..nieko, tikiuos, pamilsiu. sakau, gal tirti drabdaviu pozsiuri i neigalu zmogu?gal kas raset diplomini apie negalia, pasufelruokit, kokia tema produktyvesn, kokios, geriau net neliest g.gif

o tai ką nėra pas jus specializacijos su šeimom? Mano tai darbas su rizikos grupės vaikais ir šeimomis specializacija g.gif Pas mus nebuvo išskirtos su neįgaliaisiais schmoll.gif Gal čia kiekvienur skirtingai,kad neprikeptų vienodų specializacijų.Pas mus vienas bachūras rašė berods apie psichinę negalią turinčius,ar kažkas tokio,tai tikrai visi buvo sužavėti thumbup.gif
Atsakyti
pas mus tai buvo soc paslaugu organizavimas(sita pasirinkau) ir soc darbas su senais ir neigaliais.
man tai bjaurios temos rasyt apie neigalius blush2.gif schmoll.gif nezinau kodel nelimpa g.gif
Atsakyti
Bet specializacija juk nenulemia darbo temos, gali rasyt ir nesusijusia su pasirinkta specializacija. Tai rekomenduojama, bet neprivaloma. Nesu girdejus, kad uz tema neatitinkancia specializacijos mazintu pazymi ar pan. be to, patys neigalieji - labai plati savoka. as turbut rasyciau apie psichine negalia, jei jau kito pasirinkimo nebutu.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2009 08 11, 18:40)
Bet specializacija juk nenulemia darbo temos, gali rasyt ir nesusijusia su pasirinkta specializacija. Tai rekomenduojama, bet neprivaloma. Nesu girdejus, kad uz tema neatitinkancia specializacijos mazintu pazymi ar pan. be to, patys neigalieji - labai plati savoka. as turbut rasyciau apie psichine negalia, jei jau kito pasirinkimo nebutu.

drinks_cheers.gif Kažkaip man ir dirbti su jais patinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 08 11, 18:45)
pas mus tai buvo soc paslaugu organizavimas(sita pasirinkau) ir soc darbas su senais ir neigaliais.
man tai bjaurios temos rasyt apie neigalius blush2.gif  schmoll.gif nezinau kodel nelimpa g.gif

vat sakau..nelimpa ir man doh.gif
oi, buvo visos specializacijos, bet atejo ir pasake, kad tri buti visos grupes vienodas, nes su seimom tenorejo vos 5 ar ir su tom paciom rizikos grupem.zodziu, gavos totali nesamone, ejom skutsis, bet nelabai musu suprato.bet jau susitaikiau.
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 08 12, 08:51)
vat sakau..nelimpa ir man doh.gif
oi, buvo visos specializacijos, bet atejo ir pasake, kad tri buti visos grupes vienodas, nes su seimom tenorejo vos 5 ar ir su tom paciom rizikos grupem. zodziu, gavos totali nesamone, ejom skutsis, bet nelabai musu suprato.bet jau susitaikiau.

pas mus irgi atejo, pasake jog reikia kad per puse pasidalintume. tik ta specizacija lemia kazin ka darbinantis g.gif
o vadovas butinai spaudzia rasyti apie neigaliuosius? mano tema tikrai nebuvo apie paslaugu organizavima, o apie alkoholiku vaiku psichosocialines problemas g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 08 12, 21:07)
pas mus irgi atejo, pasake jog reikia kad per puse pasidalintume. tik ta specizacija lemia kazin ka darbinantis g.gif
o vadovas butinai spaudzia rasyti apie neigaliuosius? mano tema tikrai nebuvo apie paslaugu organizavima, o apie alkoholiku vaiku psichosocialines problemas g.gif

nespaudzia akivaizdziai, bet jau lepteli, kad geriau rasyciau pagal specializacija doh.gif tegul nebenusisvagsta, man visai neidomi tokia specializacija.nors sakoam, nespjauk i vandeni...gal veliau taip patiks ax.gif
Atsakyti